Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een reeks van vier met de hand verluchte en handgeschreven boekfragmenten op perkament. Tweezijdig ingekaderd achter glas. Mogelijk XVe eeuw.
Een reeks van vier met de hand verluchte en handgeschreven boekfragmenten op perkament. Tweezijdig ingekaderd achter glas. Mogelijk XVe eeuw.

Een reeks van vier met de hand verluchte en handgeschreven boekfragmenten op perkament. Tweezijdig ingekaderd achter glas. Mogelijk XVe eeuw.

Une série de quatre fragments de livres enluminés et manuscrits sur parchemin. Encadrés des deux côtés sous verre. Probablement XVe siècle.
Dim. 14 x 19 & 14,5 x 21 cm
SKU: 1412210179.
Auction day: 14 December 2021 19:00
Catalogue #179
Estimate: € 150 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #218

    Een lot verzilverd metaal. Bestaande uit 8 stuks. Waaronder kommen versierd met herten en zwanen. Een visschaal, een serveerschaal etc...

    Lot de métal argenté. Composé de 8 pièces. Y compris des bols décorés de cerfs et de cygnes. Un bocal à poisson, un bol de service etc...
    No longer available
    Estimate: € 50 / 75
  • #245

    Een 18 K geelgouden schakelketting.

    Un collier à maillons en or jaune 18 carats.
    No longer available
    Dim. 8 g lengte 17 cm
    Estimate: € 240 / 300
  • #285

    Een paar antieke Brusselse straatlantaarns van koper.

    Une paire de lanternes anciennes en cuivre. Travail bruxellois.
    No longer available
    Dim. l: 38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #500
    Hugo Besard
    Period: °1955

    “Terra Sacra 2000”. Gemengde techniek.

    Terra Sacra 2000. Technique mixte.
    No longer available
    Dim. 49 x 39 & 9 x 14,5 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #566

    Een handgeknoopt tapijtje van zijde met vogels in het decor. Gesigneerd.

    Un tapis en soie noué à la main avec des oiseaux dans le décor. Signé.
    No longer available
    Dim. 93 x 61 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #328

    Een boek m.b.t. moderne kunst. Ed. Cole Morgan. Antwerpen, 2004.

    Un livre sur l'art moderne. Ed. Cole Morgan. Anvers, 2004.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 30
  • #563
    Reinhold Merkelbach, Grenzhausen

    Een Duits klepkannetje van steengoed met tinnen deksel. Onderaan gemerkt.

    Un pot couvert en grès allemand avec couvercle en étain. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #456
    Ispahan

    Een handgeknoopt Perzisch wollen karpetje

    Un tapis persan en laine noué à la main
    No longer available
    Dim. 120 x 74 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #183

    Acht diverse rechthoekige porseleinen menustaanders. Diverse decors en randbewerkingen. Twee vormen een paar. Eén gemerkt Gien, één Lille, één Limoges.

    Huit divers supports de menu rectangulaires en porcelaine. Divers décors et finitions des bords. Deux forment une paire. Un marqué Gien, un Lille, un Limoges.
    No longer available
    Dim. 13,5 à 18 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #117
    Emile Picault

    “Troubadour”. Een beeld van zamak op zwart marmeren sokkel. Met gieterijstempel.

    Troubadour. Une statue en zamak sur un socle en marbre noir. Avec cachet de fondeur.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #587

    Een lot antiek tin, bestaande uit een diepe schaal, vier borden, een klepkan, een peperbus, een schenkkannetje, een vaasje, een trechter, een maatbeker en een mosterdpotje.

    Un lot d'étain ancien, composé d'un bol profond, de quatre assiettes, d'un pichet à couvercle, d'une poivrière, d'un pichet, d'un vase, d'un entonnoir, d'un gobelet doseur et d'un pot à moutarde.
    No longer available
    Dim. Ø:21-32cm H:7-20cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #552
    Gust Verelst
    Period: 1901 -1978

    “Stadszicht” & “Hoevezicht in de Rupelstreek”. Olieverf op doek. Beide gesigneerd en de eerste gedateerd ‘29.

    Vue de ville & Vue de ferme dans la région du Rupel. Huile sur toile. Les deux signées et la première datée '29.
    No longer available
    Dim. 64 x 64 & 45 x 45 cm
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling van 14 & 15 December 2021

Veiling volledig - 600 loten.   Tentoonstelling: Vrijdag 10 & Zaterdag 11 december van 10.00 to 17.00

14 December 2021 19:00
15 December 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 14 December 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More