Similar lots by type
-
#680Een antieke bruidskoffer op wielen, versierd met metalen beslag. Met geheim compartiment.
Coffre de mariage ancien sur roues, décoré de métal. Avec compartiment secret.No longer availableDim. 90 x 117 x 69 cmEstimate: € 200 / 300 -
#265Een eikenhouten bureauin Mechelse renaissancestijl met langs weerskanten twee gesculpteerde paneeldeurtjes, geflankeerd door zuiltjes. In de gordel telkens drie laden en gebeeldhouwde leeuwenkoppen met ringen.
Bureau plat en chêne de style Renaissance malinoise. Deux portes sculptées flanquées de colonnettes. Chaque fois trois tiroirs en ceinture. Orné de têtes de lion sculpté aux anneaux en cuivre.No longer availableDim. 80 x 160 x 98 cmEstimate: € 120 / 180 -
#96Een paar lederen zeteltjes op verchroomde voet. Jaren ‘80.
Paire de fauteuils en cuir aux pieds en chrome. Années ‘80.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 80 / 120 -
#286Een rijk gebeeldhouwde eikenhouten hallbank in gotische stijl.
Banc de vestibule en chêne richement sculpté de style gothique.No longer availableDim. 136 x 130 x 47 cmEstimate: € 250 / 400 -
#196Een gebeeldhouwde Bretoense eetkamer, bestaande uit een tweeledig buffet met onderaan twee paneeldeuren en drie paneeldeuren met opengewerkte karrenwielmotieven in het door figuren gedragen opzet; een smalle bordenkast met onderaan twee paneeldeuren en een lade in de gordel, een verlengbare tafel (zonder verlengbladen) en zes stoelen met gecanneerde zit. (Twee te vervangen).
Salle à manger bretonne en chêne sculpté comprenant un buffet à deux corps, le bas à deux portes pleine, le haut porté par des personnages sculptés et ouvrant à trois portes ajourées, un vaisselier étroit, le bas à deux portes pleines et un tiroir en ceinture, une table allongeable (sans allonges) et six chaises aux sièges cannées (deux cannages à remplacer. France, vers 1900.No longer availableDim. 230 x 165 x 60 en 205 x 110 x 48 cm tafel 75 x 128 x 114 cmEstimate: € 600 / 800 -
#770Een Chinese sokkel van gebeeldhouwd hardhout met een roze marmeren blad.
Socle chinois en bois dur sculpté à tablette en marbre rose.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 180 / 240 -
#627Een houten tuinset, bestaande uit een tafel en vier stoelen.
Un ensemble de jardin, comprenant une table et quatre chaises.No longer availableDim. 75 x 170 cm st. 100 cmEstimate: € 200 / 240 -
#780Een brede houten tuinbank.
Un banc de jardin en bois. Large.No longer availableDim. 87 x 197 cmEstimate: € 200 / 220 -
#76Een ronde eikenhouten tafel op centrale voet.
Table ronde en chêne sur pied central aux patins croisés.No longer availableDim. h: 78 cm Ø 125 cmEstimate: € 50 / 80 -
#116Een armstoel van gedraaid eikenhout in renaissancestijl met lederen bekleding.
Fauteuil en chêne tourné de style Renaisssance recouvert de cuir.No longer availableDim. H. 97 cmEstimate: € 60 / 100 -
#106Een paar kleine fauteuils, bekleed met grijs textiel. italiaans werk, 2007.
Paire de petits fauteuils recouverts de textile gris. Travail italien, 2007.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 100 / 120 -
#772Een houten tuinbank.
Un banc de jardin en bois.No longer availableDim. 90 x 150 cmEstimate: € 120 / 200 -
#690Een klein bureautje met twee kleine gevitreerde deurtjes. Jaren ‘20.
Petit bureau ouvrant à deux petites portes vitrées. Années ‘20.No longer availableDim. 103 x 90 x 54 cmEstimate: € 100 / 120 -
#226Een Engelse linen-press met onderaan twee laden.
Meuble anglais dite linen-press. Le bas ouvrant à deux tiroirs.No longer availableDim. 215 x 120 x 55 cm cmEstimate: € 200 / 300 -
#450Een bamboe kapstok met spiegel en twee Franse tegeltjes.
Porte-manteau en bambou avec miroir et deux carreaux français.No longer availableDim. 197 x 65 cmEstimate: € 80 / 120 -
#156Een halfronde Engelse wandconsole van mahoniehout.
Console demi-lune en acajou. Travail anglais.No longer availableDim. b: 121 cmEstimate: € 200 / 240 -
#670Ligne RosetEen verstelbare designbank uit de jaren ‘90. Naar ontwerp van Christian Werner.
Canapé design “Prado” des années ‘90, réglable. D’après un modèle de Christian Werner.No longer availableDim. 80 x 170 cmEstimate: € 300 / 400 -
#136Een Engelse mahoniehouten tafel met rond blad.
Table en acajou à tablette ronde. Travail anglais.No longer availableDim. Ø 95 - H. 74 cmEstimate: € 100 / 120 -
#796Een wandkapstok.
Porte manteaux mural.No longer availableDim. 188 x 100 cmEstimate: € 100 / 120 -
#810Een gebeeldhouwd eikenhouten schouwelement met versieringen in Lodewijk XV-stijl. Omstreeks 1800.
Elément de cheminée en chêne sculpté à décor Louis XV. Vers 1800.No longer availableDim. b: 180 cmEstimate: € 200 / 300 -
#165Een buffet van mahoniehoutfineer met twee concave deuren onder een lade en versierd met vier zuiltjes.
Buffet en placage d’acajou ouvrant à deux portes concaves en dessous d’un tiroir, décoré de quatre colonnettes.No longer availableDim. 104 x 135 x 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#126Een oud drukkerskastje met twaalf laden.
Meuble d’imprimerie à douze tiroirs.No longer availableDim. H. 100 x B.94 x D.60,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#146Een art deco vitrinekastje met aan weerskanten een paneeldeurtje, versierd met bloemenmarquetterie.
Petite vitrine art déco avec deux petite portes sur les côtés décorées de marquetterie fleurie.No longer availableDim. 125 x 125 x 40 cmEstimate: € 200 / 300 -
#95Een tweeledig Japans huisaltaar achter twee plooideurtjes en met drie laden en schuifdeurtjes onderaan.
Autel japonais en deux parties. Deux portes pliantes, trois tiroirs et des glissières en dessous.No longer availableDim. 177 x 79 x 70 cm cmEstimate: € 300 / 400
Other lots in this auction
-
#2Leo JordaensPeriod: 1944-2000“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 24 x 20 cmEstimate: € 25 / 35 -
#258Een schouwpendule van diverse soorten marmer, messing en brons in eclectische stijl, versierd met een siervaasje bovenaan, twee bacchanten aan op de flanken en centraal met een handgeschilderde porseleinen plaquette.
Pendule en marbre de différentes couleurs, en laiton et en bronze de style éclectique décorée d’un vase décoratif, de deux bacchantes sur les flancs et d’une plaquette en porcelaine centrale.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 200 / 240 -
#216Een zware eikenhouten koffer met cassettes.
Grand coffre en chêne aux cassettes.No longer availableDim. 86 x 185 x 65 cmEstimate: € 300 / 400 -
#287Twee bajonetten van rond Wereldoorlog 2, waarbij één met schede. Genummerd.
Deux baïonnettes des deux Guerres Mondiales, dont une avec gaine. Numérotées.No longer availableDim. l: 44 & 47 cmEstimate: € 60 / 100 -
#304Twee pentekeningen. Naar gravures door Ferdinand Kobell (1740-1799).
Deux dessins à la plume d’après de gravures par Ferdinand Kobelle (1740-1799).No longer availableDim. 17 x 24 cmEstimate: € 100 / 120 -
#592“Geometrische compositie”. Olieverf op board. Gemonogrameerd ‘K.L’ voor Kurt Lewy en gedateerd ‘58.
“Composition géométrique”. Huile sur carton. Monogramme K.L. pour Kurt Lewy et daté ‘58.No longer availableDim. 29,5 x 23,5 cmEstimate: € 400 / 500 -
#800Een rood- en geelkoperen lantaarn met groene glazen. Circa 1880.
Lanterne en cuivre rouge et jaune aux abat-jour verts. Vers 1880.No longer availableDim. H 85 cmEstimate: € 80 / 120 -
#69“Het lossen van de vangst”. Olieverf op paneel. Niet gesigneerd.
“La décharge des poissons”. Huile sur panneau. Sans signature.No longer availableDim. 20 x 17 cmEstimate: € 60 / 100 -
#221Emile LaportePeriod: 1858 - 1907“Jongetje met zeilbootje”. Een bronzen beeld. Gesigneerd.
“Petit garçon aux voilier”. Sculpture en bronze. Signée.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 400 / 500 -
#67Lot zilver en verzilverd metaal, met o.m. een serveerbestek, sterlingzilver, keuren van Birmingham, theelepels, messenleggers, voorsnijbestek.
Lot d’argent et de métal argenté dont un couvert de service en argent sterling, poinçons de Birmingham, des cuillères à thé, des porte-couteaux et un couvert à viande.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#312Twee XVIIIe eeuwse aardewerken schotels, waarbij een Franse met een vogel in het plat en een Delftse met Chinees decor. De tweede gemerkt en met randschilfer.
Deux plats en faïence du XVIIIe siècle dont un français décoré d’un oiseau, l’autre de Delft à décor Chinois. Avec marques et avec un éclat.No longer availableDim. Ø: 30 & 31 cmEstimate: € 80 / 120 -
#799Een Marie-Thérèseluchter met vier dubbele lichtarmen, versierd met kristallen pendeloques.
Lustre Marie-Thérèse à quatre double bras de lumière ornés de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 180 / 220

