Similar lots by type
-
#250
Een eikenhouten kast met twee deuren naast een opening met legplanken.
Une armoire en chêne avec étagères et deux portes.No longer availableDim. b: 156 cmEstimate: € 200/300 -
#208
Een lage trapeziumvormige vitrinekast. Tijdperk art deco.
Vitrine basse trapézoïde d’époque art déco.No longer availableDim. b:110 x 141 x 32 cmEstimate: € 120/200 -
#173
Een Louis Philippe tweedeursgarderobe.
Une garde-robe à deux portes, style Louis Philippe.No longer availableDim. h: 207 cmEstimate: € 100/120 -
#76
Een fauteuil van gesculpteerd notenhout met roze bekleding. XIXde eeuw.
Un fauteuil en noyer sculpté avec revêtement rose.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#356
Een notenhouten salontafel in Régencestijl met geaccoleerd blad.
Table de salon en noyer de style Régence. Tablette en accolade.No longer availableDim. Ø: 73 cmEstimate: € 30/50 -
#418
Een wandkapstok met ovale spiegel en zeven haken.
Porte manteau mural à miroir ovale et sept crochets.No longer availableDim. b: 130 cmEstimate: € 80/100 -
#363
Een eikenhouten nachtkastje met een lade, een deurtje en een wit marmeren blad.
Une table de chevet en chêne avec un tiroir, une petite porte. Tablette en marbre blanc.No longer availableDim. H. 81 cmEstimate: € 20/40 -
#296
Een tweeledig eikenhouten hoekmeubeltje in neogotische stijl met opschrift “Ora et labora”.
Encoignure en chêne à deux corps de style gothique et inscrit “Ora et Labora”.No longer availableDim. h: 177 cmEstimate: € 120/200 -
#222
Een eikenhouten buffetkast met twee deuren onder twee laden in doucine.
Un buffet en chêne à deux portes en dessous des tiroirs, en doucine.No longer availableDim. b: 146 cmEstimate: € 100/180 -
#295
Een verlengbare ovale tafel van eikenhout met gecanneleerde poten.
Table ovale à allonges en chêne. Pieds cannelés.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#415
Een wandconsole in Lodewijk XVI-stijl van grijs- en goudgepatineerd hout met een grijs marmeren blad. XIXe eeuw.
Console de style Louis XVI en bois patiné gris et or à tablette en marbre gris. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 90 cmEstimate: € 250/350 -
#316
Een paar mahoniehouten stoelen, bovenaan versierd met uitgestoken bloemen en bekleed met beige fluweel.
Paire de chaises en acajou recouvertes de velours beige. Le dessus décoré de fleurs sculptés.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#187
Een grote eikenhouten koffer. XIXe eeuw.
Grand coffre en chêne. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 146 cmEstimate: € 200/300 -
#215
Een eikenhouten tweedeurskast.
Armoire à deux portes en chêne.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#235
Een armstoel van gesculpteerd eikenhout in Régencestijl, bekleed met tapisserie.
Fauteuil en chêne sculpté de style Régence à couverture en tapisserie.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#158
Een eikenhouten buffet met twee kleine naast twee grote paneeldeuren.
Un buffet en chêne à grandes portes et deux petites portes à côté de ceux-ci.No longer availableDim. 114 x 258 x 65 cmEstimate: € 120/180 -
#84
Een mahoniehouten kaarttafeltje met vier tapse poten en een klapblad.
Table à jeux en acajou sur quatre pieds gaines dont deux amovibles et à tablette pliante.No longer availableDim. 73 x 82 x 41 cmEstimate: € 50/80 -
#86
Een sobere eikenhouten wieg. XIXe eeuw.
Berceau sobre en chêne. XIXe siècle.No longer availableDim. l: 93 cmEstimate: € 40/60 -
#220
Een tweeledige geloogd olmenhouten vitrine met onderaan twee paneeldeuren en twee laden.
Vitrine à deux corps en orme clair. Le bas ouvrant à deux portes pleines et deux tiroirs.No longer availableDim. h: 253 cmEstimate: € 80/120 -
#106
Een eikenhouten kastje met vier deuren en twee laden.
Une armoire en chêne à quatre portes et deux tiroirs.No longer availableDim. 150 x 119 x 47 cmEstimate: € 100/160 -
#213
Een verlengbare ovale tafel van eikenhout met gedraaide poten.
Une table ovale à rallonges en noyer et aux pieds torsadés.No longer availableDim. b: 140 cmEstimate: € 100/120 -
#245
Een tweeledige Italiaanse vitrine van beigegepatineerd en gepolychromeerd hout met onderaan twee laden.
Une vitrine italienne en deux parties, en bois patinné polychrome, avec deux tiroirs.No longer availableDim. h: 191 cmEstimate: € 100/150 -
#176
Een klein kabinet van palissander- en ebbenhout met diverse laden, gefineerd met rood schildpad. XVIIe eeuw. Op bijpassende XIXe eeuwse consoletafel. Kleine letsels.
Un petit cabinet en palissandre et ébène avec divers tiroirs et finitions en tortue rouge. XVIIième siècle. Sur sa console assortie. Petits dégâts.No longer availableDim. 42 x 69 x 32 cm (kabinet)Estimate: € 500/800 -
#116
Een eikenhouten lancierskast met twee laden onder de deuren.
Une armoire de lancier en chêne avec deux tiroirs en dessous des portes.No longer availableDim. h: 220 cmEstimate: € 180/240
Other lots in this auction
-
#348
Een dekselvaas van blauw en wit Chinees porselein met lang-levenstekens in het decor.
Vase couvert en porcelaine de Chine bleue et blanche orné de symboles de longévité.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 65/75 -
#338
Een paar kandelaars van grijsgepatineerd hout in renaissancestijl.
Une paire de chandeliers en bois gris, style renaissance.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 80/100 -
#413Limoges, France
Een servies van Limogesporselein met een verguld decor, bestaande uit een koffiestel, kopjes, borden en een schotel. Compleet voor 12 personen.
Service en porcelaine de Limoges à décor doré comprenant une garniture à café, des tasses, des assiettes et un plat. Complet pour 12 couverts.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#212
Een notenhouten armstoel met rechte rug in Lodewijk XV-stijl, bekleed met naaldwerk.
Un fauteuil en noyer à dos droit, style Louis XV. Revêtement en tapisserie.No longer availableEstimate: € 60/120 -
#185
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,49 ct. en een amethist van ± 7,24 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,49 ct et d’une améthyste de ± 7,24 ct.No longer availableEstimate: € 1900/2000 -
#131
“Dansende vrouw”. Een beeld van brons in art decostijl naar een werk van D.H. Chiparus.
“Danseuse”. Statuette en bronze de style art déco d’après l’oeuvre de Chiparus.No longer availableDim. h: 37,5 cmEstimate: € 130/150 -
#335Victor Wagemaekers
“Kanaalzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue de Canal”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 34 x 46 cmEstimate: € 80/120 -
#346
Een paar eikenhouten armstoelen met rieten bekleding.
Deux fauteuils en chêne avec sièges cannées.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#139F.X. de Beukelaer
Een paar reclameaffiches voor Elixir d’Anvers. Eén gedateerd 1898 en in mahoniehouten lijst.
Deux affiches publicitaires pour Elixir d'Anvers. Une est datée 1898 et dans un cadre acajou.No longer availableDim. ± 65 x 45 cmEstimate: € 60/100 -
#21
“The Self Interpreting Family Bible Containing The Old And New Testaments. To Which Are Annexed An Extensive Introduction, Marginal References & Illustrations, An Exact Summary Of The Several Books, A Paraphrase On The Most Obscure Or Important Parts.”: Selected from the writings of Brown, Scott, and Henry; Newcastle-on-Tyne, Adam & co, 1880.Messing sluitingen intact. vele kleuren tekeningen. Lederen binding met resten van verguldsel. Goede staat.
“The Self Interpreting Family Bible Containing The Old And New Testaments. To Which Are Annexed An Extensive Introduction, Marginal References & Illustrations, An Exact Summary Of The Several Books, A Paraphrase On The Most Obscure Or Important Parts.”: Selected from the writings of Brown, Scott, and Henry; Newcastle-on-Tyne, Adam & co, 1880.Fermetures en laiton intactes, images en couleurs. Liage en cuir et restes de dorure. Bon état.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#28
Koperen wandlicht versierd met een engeltje.
Une lampe murale en cuivre avec une décoration d'ange.No longer availableDim. L. 35 cmEstimate: € 60/80 -
#99
Een lot van drie lopertjes van wol en katoen. Kasjmier.
Lot de trois petits couloirs en laine et coton. Noués main. Cachemire.No longer availableDim. 70 x 140 & 70 x 140 cmEstimate: € 20/30