Other lots in this auction
-
#296
Een gebeeldhouwde en gepolychromeerde houten staande lamp met voorstellingen in vroegchristelijke stijl.
Lampadaire en bois sculpté et polychrome à décor de style paléochrétien.No longer availableDim. h: 175 cmEstimate: € 60 / 100 -
#481
Een antieke dekselvaas van Chinees porselein met een blauw op wit decor van bloemenmotieven. Beschadiging aan de binnenrand en een restauratie aan het deksel.
Vase ancien à couvercle en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de motifs floraux. Dommage au bord intérieur et restauration au couvercle.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 400 / 500 -
#66
Een bijzettafeltje van zwartgelakt hout met één lade, versierd met marquetterie in de stijl van Boulle.
Guéridon en bois laqué noir à un tiroir, décoré d'une marqueterie de style Boulle.No longer availableDim. 79 x 43 x 60 cmEstimate: € 120 / 140 -
#480
Een rok en bijpassende bolero van beige satijn versierd met Brusselse naaldkant en met takken en bloemen in gouddraad. XIXe eeuws.
Une jupe et un boléro assortis en satin beige décorés de dentelle de Bruxelles à l'aiguille et de branches et fleurs en fil d'or. XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 300 / 500 -
#690
Twee hoekstoelen met gedraaide poten en rieten zit.
Deux chaises d'angle avec pieds tournés et assise en osier.No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#436
Drie handgeknoopte tapijten.
Trois tapis noués à la main.No longer availableDim. 145x92cm188x128cm294x194cmEstimate: € 35 / 45 -
#556
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Un couloir d’Orient en laine noué à la main.No longer availableDim. 495x106cmEstimate: € 60 / 100 -
#61Meissen
“Amor met een gevleugeld hart”. Beeldje van veelkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
« Amour au cœur ailé ». Figurine de porcelaine multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 60 / 80 -
#589
“Dorpsscène”. Olieverf op paneel. In de geest van David Teniers.
"Scène villageoise". Peinture à l'huile sur panneau. Dans l'esprit de David Teniers.No longer availableDim. 34x24cmEstimate: € 200 / 300 -
#357Val Saint Lambert
Een vaasje van geslepen en mauve gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt en met nummer 129/175/93.
Vase en cristal doublé mauve et taillé. Marqué en bas et avec le numéro 129/175/93.No longer availableDim. h: 19,5 cmEstimate: € 50 / 70 -
#521
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt met Bocchara-motief.
Un tapis pakistanais en laine noué à la main avec un motif Bocchara.No longer availableDim. 305 x 222 cmEstimate: € 200 / 300 -
#416
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijtje.
Un tapis en laine persan noué à la main.No longer availableDim. 220 x 140 cmEstimate: € 40 / 60