Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een reeks van vijf Delfts aardewerken tegels, waarbij drie in blauw op wit en twee blauw-wit en mangaan. XVIIIe eeuw.

Een reeks van vijf Delfts aardewerken tegels, waarbij drie in blauw op wit en twee blauw-wit en mangaan. XVIIIe eeuw.

Un ensemble de cinq carreaux de faïence de Delft, trois en bleu sur blanc et deux en bleu-blanc et manganèse. XVIIIème siècle.
Dim. 13 x 13 cm
SKU: 3008220305.
Auction day: 30 August 2022 19:00
Catalogue #305
Estimate: € 50 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #364

    “De voordracht”. Een modern bronzen beeldje op een marmeren voet.

    "La présentation". Une statuette moderne en bronze sur un socle en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #46

    Een gebeeldhouwde en met leder beklede dagobertstoel.

    Une chaise dagobert sculptée et recouverte de cuir.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #495

    Een voorsnijvork en-mes van zilver en vermeil. 800‰ in originele doos. We voegen er een verzilverd metalen suikerstrooier aan toe.

    Fourchette et couteau à découper en argent et vermeil. 800‰ en boîte d'origine. On y ajoute un sucrier en métal argenté.
    No longer available
    Dim. 159,30 g
    Estimate: € 80 / 120
  • #654

    “Zeilboten op zee” en “Roeiboten op een rivier naast windmolens”. Twee schilderijen op paneel. Gesigneerd.

    "V en mer" et "Barques à rames sur une rivière à côté de moulins à vent". Deux peintures sur panneau. Signés.
    No longer available
    Dim. 13 x 18 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #47
    Val Saint Lambert

    Een lampenvoet van paars kristal. Gemerkt.

    Un pied de lampe en cristal violet. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm (z.k.)
    Estimate: € 60 / 80
  • #64
    Hubert De Vries

    “Latems landschap”. Olieverf op papier. Gesigneerd.

    "Paysage du Latem". Huile sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 28 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #283
    A. Schmitz, Anvers

    Een verguld zamaken pendule, versierd met een allegorische voorstelling op de oogst. Onder glazen stolp. Met slinger, maar zonder sleutel.

    Pendule de cheminée en laiton doré, ornée d'une représentation allégorique de la moisson. Sous cloche en verre. Avec pendule, mais sans clé.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm (stolp 38 cm)
    Estimate: € 100 / 120
  • #560
    Brown & Beres Designs Inc.

    Een licht gepatineerd houten salontafel met leeuwenpoten en -kopjes.

    Une table basse en bois légèrement patiné avec des pattes de lion et des tasses.
    No longer available
    Dim. 44 x 106 x 106 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #658

    Een neo-gotische kerkkandelaar van geel koper.

    Bougeoir d'église néo-gothique en laiton.
    No longer available
    Dim. H. 62 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #83

    Een Sterling zilveren sigarettendoosje met gegraveerd decor. Sheffield, makersmerk Walker & Hall.

    Une boîte à cigarettes en argent sterling avec décor gravé. Sheffield, marque d’orfèvre Walker & Hall.
    No longer available
    Dim. 8,5 x 8 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #412

    “Abstract landschap”. Een papiercollage”. Draagt handtekening.

    "Paysage abstrait". Un collage de papier. Porte une signature.
    No longer available
    Dim. 30 x 45 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #694

    Een zwartgelakt tweepersoonsbed met smeedwerk.

    Un lit double laqué noir avec ferronnerie.
    No longer available
    Dim. 200 x 145 cm
    Estimate: € 30 / 40
View all auction items ›

Veiling van 30 & 31 Augustus 2022

De catalogus is volledig - 700 loten.   Tentoonstelling: Vrijdag 26 & Zaterdag 27 augustus van 10.00u tot 17.00u.

30 August 2022 19:00
31 August 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 August 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More