Other lots in this auction
-
#572Val Saint Lambert
Een twaalfkantige vaas van geslepen kleurloos en rood gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt.
Vase dodécaèdre en cristal taillé doublé incolore et rouge. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 20,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#527
Een paar vierhoekige vazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages in een tuin. Onderaan gemerkt.
Paire de vases rectangulaires en porcelaine de Chine à décor multicolore de personnages dans un jardin. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 42,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#177
Een messingen drieluik, versierd met twee kleuren email. Scénes van het ontslapen van de Moeder Gods, de verrijzenis van Christus en het doopsel van Christus. Rusland, XIXe eeuw.
Un triptyque en laiton, décoré d'émail bicolore. Scènes du Sommeil de la Mère de Dieu, de la Résurrection du Christ et du Baptême du Christ. Russie, XIXe siècle.No longer availableDim. 5,5 x 16 cmEstimate: € 180 / 240 -
#8Studio Cristal
Een vaasje van groen en kleurloos kristal. Gemerkt. Decor 1897/58.
Un vase en cristal vert et incolore. Marqué. Décor 1897/58.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 30 / 40 -
#208
Een grote dekselvaas van meerkleurig Delfts aardewerk. Onderaan gemerkt en gesigneerd door de decorateur.
Un grand vase à couvercle en faïence de Delft multicolore. Marqué en bas et signé par le décorateur.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#25
Twee antieke ivoren armbanden. Afrikaans werk.
Deux bracelets anciens en ivoire. Travail africain.No longer availableDim. Ø: 10,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#340
Klein antiek, massief bronzen beeldje van een staande Boeddha (hand manco). Mihintale, Sri Lanka.
Petite statuette antique en bronze massif d'un Bouddha debout (main manco). Mihintale, Sri Lanka.No longer availableDim. H. 17 cmEstimate: € 80 / 120 -
#17
Een gefineerd houten kistje met twee sleuven in het deksel en met beslag. XIXe eeuw.
Boîte en bois plaqué avec deux fentes dans le couvercle et avec garnitures. XIXème siècle.No longer availableDim. 24 x 16 x 12,5 cmEstimate: € 45 / 55 -
#347
Een vaas van blauw glas met getorst ribmotief.
Un vase en verre bleu à motif de côtes torses.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 40 / 45 -
#369Paul Rebeyrolle
“Le loup”. Een lithografie. Gesigneerd in de plaat.
Le loup. Une lithographie. Planche signée.No longer availableDim. 58x70cmEstimate: € 50 / 80 -
#593Val Saint Lambert
Een vaas van groen gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.
Un vase en cristal doublé vert et taillé. Marqué.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 60 / 80 -
#189
“Genua.” Havenzicht op doek. XIXe eeuws werk.
Gênes. Vue du port sur toile. Travail du 19ème siècle.No longer availableDim. 31,5 x 51 cmEstimate: € 120 / 200