Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een reeks van zes antieke glazen borrelglaasjes. De stam versierd met spiraalvormige inclusies.

Een reeks van zes antieke glazen borrelglaasjes. De stam versierd met spiraalvormige inclusies.

Une série de 6 verres antiques à schnapps, les bases décorées d’inclusions sphériques.
Dim. h: 16,5 cm
SKU: 1911190116.
Category: Glaswerk.
Auction day: 19 November 2019 19:00
Catalogue #116
Estimate: € 130 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #6

    Een gevarieerd lot oude glazen kerstversieringen.

    Un lot de décorations de Noël anciennes.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #401
    Pallme König

    Een art nouveau vaas van gesatineerd glas met groen decor en met koperen montuur met guirlandes. Tsjechië, omstreeks 1900.

    Un vase Art Nouveau en verre satiné, décor vert et montures en cuivre de guirlandes. Tchèque, +- 1900.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #33

    Een vaas van gesatineerd blauw glas met een tinnen bladerdecor. Begin XXe eeuw.

    Un vase en verre satiné bleu à décor de feuillage en étain. Début XXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 40 / 50

Other lots in this auction

  • #433

    Een lot glazen messenleggers.

    Un lot de porte-couverts en verre.
    No longer available
    Dim. l: 10 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #416

    Een gefineerde bonheur-du-jour in Lodewijk XV-stijl, versierd met bloemenmarquetterie. XIXe eeuw. Het messingen galerijtje is volledig.

    Un bonheur-du-jour en bois de placage style Louis XV, décoration de marqueterie florale.
    No longer available
    Dim. 92 x 60 x 41 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #127

    Een jardinière van Cantonporselein. XIXe eeuw. Met messingen voet.

    Une jardinière en porcelaine Canton. XIXème siècle. Pied en laiton.
    No longer available
    Dim. 16 x 29 x 35 cm
    Estimate: € 350 / 450
  • #92

    “Le rappel”. Olieverf op paneel. Belgische school, XIXde eeuw.

    ”Le rappel”. Huile sur panneau, école belge, XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 45 x 35 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #227

    Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een meerkleurig decor van lange Lijzen en kinderen. Met houten deksels. Omstreeks 1900. Eén met kleine randschilfers.

    Une paire de pots à gingembre en porcelaine chinoise à décor polychrome de longues Elises et enfants.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #314

    Twee XVIIIde eeuwse kaarten van Leuven, waarbij één met de hand ingekleurd.

    Deux anciennes cartes du XVIIIème siècle de Louvain, dont une mise en couleurs à la main.
    No longer available
    Dim. 23 x 31 & 31 x 39 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #36

    Een sterling zilveren mosterdpotje.

    Un pot à moutarde en argent Sterling.
    No longer available
    Dim. 54,55 g h: 4 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #149
    Jean Mayné
    Period: 1850 - 1905

    “Huiselijk tafereel”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Scène ménagère”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 73 x 93 cm
    Estimate: € 550 / 600
  • #286

    Een eikenhouten ééndeursvitrine met gesculpteerde versieringen. Omstreeks 1800.

    Une vitrine en chêne à une porte, décorations sculptées. +- 1800.
    No longer available
    Dim. 205 x 80 x 48 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #91

    Een schenkkan van glas en messing op marmeren voet.

    Une verseuse en verre et laiton sur pied en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #30

    Een 18 karaats geel gouden hanger met 10 gram fine gold 999.9.

    Un pendentif en or jaune 18 ct, 10 grammes d’or fin 999.9.
    No longer available
    Dim. 11,64 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #376

    Een rotan staander met een houten vogelkooi.

    Un support en rotin et une cage à oiseaux.
    No longer available
    Dim. 186 x 70 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling 19 November 2019

Eerste dag 450 loten - volledig. Tweede dag Wijn!

19 November 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 November 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More