#33
#401Pallme König
#6
Een gevarieerd lot oude glazen kerstversieringen.
Un lot de décorations de Noël anciennes.No longer availableEstimate: € 100/150
#137
“Naakte baadster”. Gemengde techniek.
”Nageuse nue”. Techniques mixtes.No longer availableDim. 29 x 18,5 cmEstimate: € 100/120 -
#142Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983
“Zomerlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage en été”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 89 cmEstimate: € 60/100 -
#13
Een grote granieten vijzel met stamper.
#211
#180
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc et rose 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,67 ct.No longer availableDim. 12,83 gEstimate: € 1400/1600 -
#62François Ponsaerts
“Naakt in portaal”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#338
Een beeld van meerkleurig composiet door Guiseppe Armani.
#384Sam Herciger
“Oosterse wijze.” Pastel en potlood op papier. Gesigneerd.
”Sage oriental”. Pastel et crayon sur papier. Signé.No longer availableDim. 34 x 27 cmEstimate: € 60/80 -
#140
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,10 ct. GH. VS2.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 2,10 ct GH. VS2.No longer availableDim. 3,55 gEstimate: € 1200/1400 -
#111
Een map met circa 264 oude postkaarten.
#420
Een antieke schommelstoel van gedraaid mahoniehout en met fluwelen bekleding.
#442
”Personnages”. Une sérigraphie d’après Delvaux du catalogue par Mira Jacob.No longer availableDim. 25 x 35 cmEstimate: € 60/100