Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een reeks van zes geslepen kristallen glazen met verschillend gekleurde kelken.

Een reeks van zes geslepen kristallen glazen met verschillend gekleurde kelken.

Un ensemble de six verres en cristal taillé avec des calices de couleurs différentes.
Dim. h: 22 cm
SKU: 1512200228.
Category: Kristal.
Auction day: 15 December 2020 19:00
Catalogue #228
Estimate: € 90 / 110
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #381

    Een lot glaswerk, bestaande uit vier verschillende kleurloze glazen karaffen, een kristallen karaf met groen decor en een glazen olie- en azijnstelltje in houten rekje.

    Un lot de verrerie, composé de quatre différentes carafes en verre incolore, une carafe en cristal à décor vert et un huilier-vinaigrier en verre placé dans un support en bois.
    No longer available
    Dim. h: 25 - 32 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #13
    Val St. Lambert

    Een zeshoekige kandelaar en asbak van geslepen kleurloos kristal. Beide gemerkt.

    Un chandelier hexagonal et un cendrier en cristal incolore taillé. Tous deux marqués.
    No longer available
    Dim. h: 5,5 & 24,5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #697

    Een lot van drie karaffen, waarbij één kristallen en twee glazen (twee doppen onderaan beschadigd) en een oude Engelse sodafles van blauw glas.

    Un lot de trois carafes, un en cristal et deux en verres (deux bouchons endommagés au fond) et une vieille bouteille de soda en verre bleu anglais.
    No longer available
    Dim. h: 20 - 30 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #21

    Een vaas, een vaas op voet en een schaal van geslepen kleurloos kristal, waarbij de laatste met messingen montuur. Allen gemerkt. Onderaan. De eerste met minieme randschilfer.

    Un vase, un vase sur pied et un bol en cristal incolore taillé, ce dernier avec des montures en laiton. Tous marqués. En bas. Le premier avec un petit éclat.
    No longer available
    Dim. h: 23 & 26 cm Ø: 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #313

    Twee vazen van roze geslepen kristal en een lampvoet van blauw kristal. Gemerkt Val St-Lambert.

    Deux vases en cristal taillé rose et un pied de lampe en cristal bleu. Marqué Val St-Lambert.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #267
    Val St. Lambert

    Een conische vaas van groen gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.

    Un vase conique en cristal vert doublé et taillé. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 90 / 110
  • #298

    Een lot van drie kleurloze kristallen vazen en een dito asbak. Val St-Lambert gemerkt op twee vazen en een asbak.

    Un lot de trois vases en cristal incolore et un cendrier. Val St-Lambert marqué sur deux vases et un cendrier.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #257
    Val St. Lambert

    Een vaas van rood gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.

    Un vase en cristal rouge doublé et taillé. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 26,5 cm
    Estimate: € 90 / 110
  • #8

    Een lot gekleurd kristal, bestaande uit een asbak van Maastricht, een Italiaanse asbak en een lampenvoet van Val St. Lambert.

    Un lot de cristal coloré, composé d'un cendrier de Maastricht, d'un cendrier italien et d'un pied de lampe du Val St. Lambert.
    No longer available
    Dim. h: 6, 9 & 26 cm
    Estimate: € 60 / 70
  • #301

    Serie van zes gekleurde waterglazen van geslepen kristal met een vergulde fries.

    Série de six verres à eau en cristal taillé de couleur avec une frise plaquée or.
    No longer available
    Dim. h: 13,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #418
    Val St. Lambert

    Een vaasje op voet en een klein vaasje van rood gedubbeld en geslepen kristal. Beide gemerkt.

    Un vase sur pied et un petit vase en cristal rouge double et taillé. Tous deux marqués.
    No longer available
    Dim. h: 12 & 20 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #363

    Een lot kleurloos kristal, bestaande uit twee verschillende vazen op voet, een designschaaltje en een snavelkan met verzilverd montuur. De grootste vaas met randschilfer.

    Un lot de cristal incolore, composé de deux vases différents sur pied, d'un plat design et d'un pichet à bec avec monture en métal argenté. Le plus grand vase à éclat au rebord.
    No longer available
    Dim. h: 12 - 25 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #417
    Val St. Lambert

    Een vaasje met getorste vorm en een kelkvormig vaasje op voet in rood en deels rood gekleurd kristal. Beide gemerkt.

    Un vase de forme torsadée et un vase en forme de calice sur une base en cristal de couleur rouge et partiellement rouge. Tous deux marqués.
    No longer available
    Dim. h: 20 & 25,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #382

    Een lot geslepen kleurloos kristal, bestaande uit een karaf, twee vazen, een schaal, een coupe en twee asbakken.

    Un lot de cristal incolore taillé, composé d'une carafe, de deux vases, d'un bol, d'une tasse et de deux cendriers.
    No longer available
    Dim. h: 12 - 39 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #28

    Een ambachtelijk geblazen vaasje van rookglas en een geslepen kleurloos kristallen drageoir.

    Un vase en verre fumé soufflé artisanalement et un drageoir en cristal incolore taillé.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #693

    Een lot van vijf kleurloos kristallen champagnefluiten en zes -coupes.

    Un lot de cinq flûtes à champagne en cristal incolore et six tranches.
    No longer available
    Dim. 18 en 11 cm
    Estimate: € 35 / 45

Other lots in this auction

  • #502
    Eric Kengen
    Period: °1952

    “Twee figuren”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    Deux chiffres . Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 152 x 170 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #609

    “Compositie”. Gemengde techniek op papier. Onleesbaar gesigneerd.

    Composition . Technique mixte sur papier. Signé illisible.
    No longer available
    Dim. 16,5 x 12,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #289
    R. Vermeylen

    “Zomer in het dorp”. Olieverf op board. Gesigneerd.

    L'été au village . Huile à bord. Signé.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #601

    Een paar gietijzeren poppenbankjes met latwerk.

    Une paire de bancs de poupée en fonte avec treillis.
    No longer available
    Dim. b: 40 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #648
    Goebel, Germany

    “Chimney sweep” Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. KF40.

    Chimney sweep Une figurine en biscuit multicolore de la série par M.I. Hummel. Marquée en bas. No. KF40.
    No longer available
    Dim. h: 14,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #302
    Gendebien

    “Zeilboten op het strand”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Voiliers sur la plage . Huile sur toile. Signé.
    No longer available
    Dim. 55 x 65 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #166

    Een fijn gebeeldhouwde neo-barokke vierdeurskast naar Antwerps voorbeeld. Omstreeks 1900.

    Une armoire néo-baroque à quatre portes finement sculptée d'après un exemple anversois. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. 140 x 160 x 48 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #60

    Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met één briljant van +- 0,05 ct.

    Une bague en or blanc et jaune 18 carats sertie d'un diamant de + - 0,05 ct.
    No longer available
    Dim. 8,15 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #191

    Een bronzen beeld van een dame in Egyptisch geïnspireerde klederdracht in art decostijl. Gemerkt.

    Une statue en bronze d'une dame en costume d'inspiration égyptienne de style Art Déco. Marquée.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #158
    Delvaux, Bruxelles

    Een grote bruin lederen flapbag, model ‘Louise Baudrier’.

    Un grand sac à rabat en cuir marron, modèle Louise Baudrier .
    No longer available
    Dim. 35 x 30 cm
    Estimate: € 300 / 350
  • #7

    Een lot heiligenbeelden van biscuit, bestaande uit een groot en een klein Mariabeeld, een Christus Heilig Hart, een St. Jozef met kind en een Sint-Antonius met Jezus.

    Un lot de statues de saints en biscuit, composé d'une grande et une petite statue de Marie, un Sacré-Cœur du Christ, un Saint Joseph avec enfant et un Saint Antoine avec Jésus.
    No longer available
    Dim. h: 19 - 48 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #494
    Kris Van ‘t Hof
    Period: °1960

    “Compositie”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘94.

    Composition . Huile sur panneau. Signé et daté ‘94.
    No longer available
    Dim. 115 x 75 cm
    Estimate: € 150 / 250
View all auction items ›

Veiling 15 & 16 december 2020

700 Loten - de veiling is volledig. We gaan de dagen opsplitsen in 2 keer 350 loten, 2de dag begint dus met 351. Deze veiling gebeurt zonder tentoonstelling en zonder publiek. Enkel te volgen via onze website.

15 December 2020 19:00
16 December 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 15 December 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More