Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een reeks van zes geslepen kristallen glazen met verschillend gekleurde kelken.

Een reeks van zes geslepen kristallen glazen met verschillend gekleurde kelken.

Un ensemble de six verres en cristal taillé avec des calices de couleurs différentes.
Dim. h: 22 cm
SKU: 1512200228.
Category: Kristal.
Auction day: 15 December 2020 19:00
Catalogue #228
Estimate: € 90 / 110
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #8

    Een lot gekleurd kristal, bestaande uit een asbak van Maastricht, een Italiaanse asbak en een lampenvoet van Val St. Lambert.

    Un lot de cristal coloré, composé d'un cendrier de Maastricht, d'un cendrier italien et d'un pied de lampe du Val St. Lambert.
    No longer available
    Dim. h: 6, 9 & 26 cm
    Estimate: € 60 / 70
  • #28

    Een ambachtelijk geblazen vaasje van rookglas en een geslepen kleurloos kristallen drageoir.

    Un vase en verre fumé soufflé artisanalement et un drageoir en cristal incolore taillé.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #417
    Val St. Lambert

    Een vaasje met getorste vorm en een kelkvormig vaasje op voet in rood en deels rood gekleurd kristal. Beide gemerkt.

    Un vase de forme torsadée et un vase en forme de calice sur une base en cristal de couleur rouge et partiellement rouge. Tous deux marqués.
    No longer available
    Dim. h: 20 & 25,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #697

    Een lot van drie karaffen, waarbij één kristallen en twee glazen (twee doppen onderaan beschadigd) en een oude Engelse sodafles van blauw glas.

    Un lot de trois carafes, un en cristal et deux en verres (deux bouchons endommagés au fond) et une vieille bouteille de soda en verre bleu anglais.
    No longer available
    Dim. h: 20 - 30 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #21

    Een vaas, een vaas op voet en een schaal van geslepen kleurloos kristal, waarbij de laatste met messingen montuur. Allen gemerkt. Onderaan. De eerste met minieme randschilfer.

    Un vase, un vase sur pied et un bol en cristal incolore taillé, ce dernier avec des montures en laiton. Tous marqués. En bas. Le premier avec un petit éclat.
    No longer available
    Dim. h: 23 & 26 cm Ø: 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #381

    Een lot glaswerk, bestaande uit vier verschillende kleurloze glazen karaffen, een kristallen karaf met groen decor en een glazen olie- en azijnstelltje in houten rekje.

    Un lot de verrerie, composé de quatre différentes carafes en verre incolore, une carafe en cristal à décor vert et un huilier-vinaigrier en verre placé dans un support en bois.
    No longer available
    Dim. h: 25 - 32 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #301

    Serie van zes gekleurde waterglazen van geslepen kristal met een vergulde fries.

    Série de six verres à eau en cristal taillé de couleur avec une frise plaquée or.
    No longer available
    Dim. h: 13,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #267
    Val St. Lambert

    Een conische vaas van groen gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.

    Un vase conique en cristal vert doublé et taillé. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 90 / 110
  • #363

    Een lot kleurloos kristal, bestaande uit twee verschillende vazen op voet, een designschaaltje en een snavelkan met verzilverd montuur. De grootste vaas met randschilfer.

    Un lot de cristal incolore, composé de deux vases différents sur pied, d'un plat design et d'un pichet à bec avec monture en métal argenté. Le plus grand vase à éclat au rebord.
    No longer available
    Dim. h: 12 - 25 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #418
    Val St. Lambert

    Een vaasje op voet en een klein vaasje van rood gedubbeld en geslepen kristal. Beide gemerkt.

    Un vase sur pied et un petit vase en cristal rouge double et taillé. Tous deux marqués.
    No longer available
    Dim. h: 12 & 20 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #257
    Val St. Lambert

    Een vaas van rood gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.

    Un vase en cristal rouge doublé et taillé. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 26,5 cm
    Estimate: € 90 / 110
  • #382

    Een lot geslepen kleurloos kristal, bestaande uit een karaf, twee vazen, een schaal, een coupe en twee asbakken.

    Un lot de cristal incolore taillé, composé d'une carafe, de deux vases, d'un bol, d'une tasse et de deux cendriers.
    No longer available
    Dim. h: 12 - 39 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #298

    Een lot van drie kleurloze kristallen vazen en een dito asbak. Val St-Lambert gemerkt op twee vazen en een asbak.

    Un lot de trois vases en cristal incolore et un cendrier. Val St-Lambert marqué sur deux vases et un cendrier.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #693

    Een lot van vijf kleurloos kristallen champagnefluiten en zes -coupes.

    Un lot de cinq flûtes à champagne en cristal incolore et six tranches.
    No longer available
    Dim. 18 en 11 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #13
    Val St. Lambert

    Een zeshoekige kandelaar en asbak van geslepen kleurloos kristal. Beide gemerkt.

    Un chandelier hexagonal et un cendrier en cristal incolore taillé. Tous deux marqués.
    No longer available
    Dim. h: 5,5 & 24,5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #313

    Twee vazen van roze geslepen kristal en een lampvoet van blauw kristal. Gemerkt Val St-Lambert.

    Deux vases en cristal taillé rose et un pied de lampe en cristal bleu. Marqué Val St-Lambert.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 50 / 60

Other lots in this auction

  • #449
    Astrid

    “Alive alone”. Een reeks van zes fotodrukken. Gesigneerd buiten de plaat en gedateerd ‘86.

    Alive alone . Une série de six tirages photo. Signée hors planche et daté ' 86.
    No longer available
    Dim. 59 x 48 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #677
    NAO by Lladro

    “Jongen met krant” & “Landloper”. Twee beeldjes van meerkleurig Spaans porselein. Onderaan gemerkt.

    Boy with Newspaper & Tramp . Deux figurines en porcelaine espagnole multicolore. Marquées en bas.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #101

    Een sierkan van zachte pasta, versierd met een meerkleurig en verguld decor van zwanen op het water en de tuit en handvat versierd met bladeren in reliëf. Tijdperk art nouveau. Restauratie aan de bladeren.

    Une cruche à pâtes molle ornementale, décorée d'un décor multicolore et doré de cygnes sur l'eau et le bec et la poignée décorés de feuilles en relief. Epoque Art Nouveau.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #48

    Een ovale vaas van zwart glas. Omstreeks 1950.

    Un vase ovale en verre noir. Vers 1950.
    No longer available
    Dim. 18 x 30 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #188

    “Danseres”. Een bronzen beeld op marmeren sokkel naar een beeld van Chiparus.

    Danseuse . Une statue en bronze sur un socle en marbre d'après une statue de Chiparus.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #666

    Een houten plantenstaander, versierd met gebeeldhouwde bloemen.

    Un support de plante en bois, décoré de fleurs sculptées.
    No longer available
    Dim. h: 114 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #516

    Een verlengbare ovale Engelse tafel met tapse poten en op wieltjes. Met verlengblad.

    Table ovale anglaise à allonge. Pieds gaines sur roulettes.
    No longer available
    Dim. 144 x 115 + 60 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #623

    Een sobere houten kolompendule met messingen monturen. Met slinger en sleutel.

    Une pendule à colonnes sobre en bois avec des montures en laiton. Avec balancier et clé.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #336

    Een mahoniehouten armstoel.

    Un fauteuil en acajou.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #685

    Een sobere eikenhouten kapstok met zes hangers.

    Un porte-manteau en chêne à six crochets.
    No longer available
    Dim. b: 150 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #187

    “Vrouw in klederdracht van de jaren ‘20, leunend tegen muurtje met sfinxen”. Een groep van brons en wit marmer. Marmer gerestaureerd.

    Femme en costume des années 1920. Appuyée contre un petit mur décoré de sphinx. Groupe en bronze et marbre blanc. Restauration au marbre.
    No longer available
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #670

    Een snijblok met slagersmes, kurkentrekker en wiegmes.

    Un bloc de coupe avec couteau de boucher, tire-bouchon et couteau de berceau.
    No longer available
    Dim. 23 x 25 cm
    Estimate: € 30 / 50
View all auction items ›

Veiling 15 & 16 december 2020

700 Loten - de veiling is volledig. We gaan de dagen opsplitsen in 2 keer 350 loten, 2de dag begint dus met 351. Deze veiling gebeurt zonder tentoonstelling en zonder publiek. Enkel te volgen via onze website.

15 December 2020 19:00
16 December 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 15 December 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More