#211
“Moeder en kind”. Een bronzen groep op zwart marmeren sokkel.
#694
“Goudfazanten”. Een Chinees borduurwerk op zijde.
#341
Een art deco vaas van Limogesporselein. Gemerkt. K5.
#260Sully
Een 18 karaats geel gouden herenhorloge met 18 karaats geel gouden polsband.
#4Alphonse StengelinPeriod: 1852 - 1938
“Liggende koe”. Een steendruk. Gemonogrammeerd buiten de plaat.
“Vache couchée”. Lithographie. Monogrammée hors planche.No longer availableDim. 9 x 18 cmEstimate: € 30/50 -
#690
Een klein bureautje met twee kleine gevitreerde deurtjes. Jaren ‘20.
#500Kolster-Brandes
Een kunststof radio. Type FB10 midget ‘toaster’. Omstreeks 1950.
#415
Twee stoelen en twee bijpassende armstoelen.
#9C. Wouters
Een klein herenportretje, olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1925.
Petit portrait d’homme. Huile sur panneau. Signé et daté 1925.No longer availableDim. 14 x 9 cmEstimate: € 60/80 -
#371
Twee documentatieboeken m.b.t. antiek en zilver.
#127
“Arend met gespreide vleugels.” Beeld in zamak op zwart marmeren sokkel.
“Aigle aux ailes ouvertes”. Sculpture en régule sur socle en marbre noir.No longer availableDim. 34 x 46 cmEstimate: € 100/120 -
#50
Een 18 karaats geel gouden broche bezet met een camee.
Broche en or jaune 18 ct sertie d’un camée.No longer availableDim. 21,70 g 5,5 x 4,5 cmEstimate: € 450/550