Other lots by Val St. Lambert
#368Val St. Lambert
Een karaf van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt onderaan.
#377Val St. Lambert
Un vase en cristal doublé taillé vert. Marque et numéroté 18/150.No longer availableDim. H: 30 cmEstimate: € 50/80 -
#403Val St. Lambert
Een geslepen kristallen coupe, blauw in de massa met gekartelde rand.
Une coupe en cristal taillé, bleu dans la masse et rebord dentelé.No longer availableDim. H: 22 cmEstimate: € 80/120 -
#41Val St. Lambert
Un vase en cristal doublé vert et cristal taillé. Marque.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 50/80
#763
#121Lalique
#278
#194
Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
#718
Een paar diepe schalen op voet van geslepen kleurloos kristal.
#173
#687
#191
Griekse godin. Bronzen beeld naar het classicisme.
#675Mandarina Duck
Een grote zwarte reiskoffer van textiel.
#51
Un lot de 23 magazines ‘Paris Match’ & ‘Semaine du Monde’. Nous ajoutons un album de cartes postales à thématiques divers.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#164
Een goudgepatineerd houten spiegel in barokke stijl.
Miroir en bois doré de style baroque.No longer availableDim. 125 x 67 cmEstimate: € 100/120 -
#287
Service à café et à thé Louis Philippe en porcelaine de Bruxelles polychrome et dorée comprenant une cafetière, une théière, un pot à lait, un sucrier et douze tasses à onze soucoupes.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#117
Een gestileerde houten scheepsmaquette.
#688
Paire de personnages dansant en terre cuite polychrome. Une main manque.No longer availableDim. h: 60 & 62 cmEstimate: € 200/240 -
#134Alfred Van NestePeriod: 1874 - 1969
”Béguinage de Bruges”. Huile sur toile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 100 x 68 cmEstimate: € 200/300 -
#635Didier Lamarthe
Een grote bruine reiszak met lederen afwerking.
#326
Twee met leder beklede archiefkastjes, waarbij één met vier laden en het andere met negen laden.
Deux meubles à archives recouverts de cuir dont un ouvrant à quatre tiroirs, l’autre à neuf.No longer availableDim. h: 68 & 84 cmEstimate: € 40/60 -
#433
Een lot kristal, bestaande uit een kleurloze vaas met tinnen monturen, een blauwe vaas, een blauwe asbak, een rode pul en een deels gesatineerd kleurloos vaasje.
Un lot de cristal, comprenant un vase incolore et montures en laiton, un vase bleu, un cendrier bleu, une chope rouge et un vase partiellement satiné et incolore.No longer availableDim. h: 6 - 26 cmEstimate: € 40/50