Similar lots by type
-
#565Twaalf zilveren dessertlepeltjes 800‰ met gegraveerd bloemmotief. Gemerkt en in originele doos.
Douze petites cuillères à dessert en argent 800 ‰ avec décor gravé de fleurs. Avec poinçon et dans sa boîte d’origine.No longer availableDim. 235,34 gEstimate: € 120 / 150 -
#375GuessEen rooskleurige roestvrij stalen dameshorloge. In originele doos met certificaat.
Une montre pour dame en acier inoxydable rose dans son emballage d’origine et avec certificat.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#390Mercedes-Benz collectionEen herenhorloge met lederen polsband in originele doos. Quartz.
Une montre pour homme avec bracelet en cuir dans son emballage d’origine. Quartz.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#85Mont Blanc MeisterstuckEen zwart en vergulde rollerpen. Gemerkt.
Rollerpen en noir et doré. Avec marque.No longer availableEstimate: € 150 / 250 -
#515Een luchter van Venetiaans glas met tien lichtpunten en bladvormige versieringen. Beschadigingen.
Un lustre en verre vénitien avec dix points lumineux et décoration de feuilletage. Dégâts.No longer available -
#50Mont Blanc MeisterstückEen zwart en vergulde balpen, vulpen en vulpotlood in origineel lederen etui. Gemerkt.
Stylo à bille, stylo et porte-mine en noir et or dans leur étui en cuir. Avec marque.No longer availableEstimate: € 150 / 250 -
#500Een vergulde spiegel in Lodewijk XV-stijl. Bovenaan versierd met een rocaille.
Un miroir doré style Louis XV. Décoration rocaille au dessus.No longer availableDim. H. 181 cm -
#105Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met twee kleuren diamant met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants en deux couleurs ayant un poids total de ± 1,50 ct.No longer availableDim. 10,70 gEstimate: € 1500 / 1700 -
#345Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,40 ct.
Une bague en or blanc sertie de brillants ayant un poids total de +- 1,40 ct.No longer availableDim. 3,62 gEstimate: € 2200 / 2300 -
#360Michael KorsEen verguld roestvrij stalen dameshorloge met polsband van staal en hoorn en in originele doos met certificaat.
Une montre pour dames en acier inoxydable dorée avec bracelet en acier et corne, dans son emballage d’origine et avec certificat.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#350Een 18 karaats wit gouden schakelarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,80 ct.
Un bracelet à maillons en or blanc serti de brillants ayant un poids total de +- 2,80 ct.No longer availableDim. 46,42 gEstimate: € 3200 / 3400 -
#380EuroconsumersEen dames-en een herenhorloge van roestvrij staal met lederen armband. In originele doos.
Une montre pour dame et une montre pour homme en acier inoxydable avec bracelets en cuir. Dans leur emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 80 / 150 -
#810Een luchter van smeedijzer en koper met een centrale lamp en zijdelings twee paar lampen. Versierd met bladmotieven en maskers. Omstreeks 1900.
Lustre en fer forgé et cuivre avec lampe centrale et deux paires de lampes sur les côtés. Décor de fleurs et de masques. Vers 1900.No longer availableDim. H. 158 cmEstimate: € 100 / 150 -
#340Michael KorsEen rooskleurige roestvrij stalen dameshorloge in originele doos.
Une montre pour dames en acier inoxydable dans son emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#365Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,38 ct. en een saffier van ± 1,53 ct.
Une bague en or blanc sertie de brillants ayant un poids total de +- 2,38 ct et un saphir ayant un poids de 1,53 ct.No longer availableDim. 8,37 gEstimate: € 2200 / 2400 -
#5Vijf verschillende paternosters één ervan in het origineel zakje.
Cinq différents chapelets dont un avec pochette d’origine.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#335Een 18 karaats rooskleurige gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,64 ct. en agaat.
Une bague en or rose de 18 carats sertie de brillants ayant un poids total de +- 0,64 ct et une agate.No longer availableDim. 22,40 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#55DialogueEen zilveren vulpen met ‘Iridium-point’.
Stylo en argent à la pointe d’iridium.No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
#370Een parelsnoer met 18 karaats geel gouden slot.
Un collier de perles avec un fermoir en or jaune 18 ct.No longer availableEstimate: € 140 / 180 -
#727Een siervaas van meerkleurig aardewerk met twee handvatten en een decor van een boerin in een cartouche op blauwe fond.
Un vase décoratif en faïence polychrome avec deux poignées, décor de paysanne en cartouche sur fond bleu.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#60Een slavenarmband van zilver en hoorn met een dubbele drakenkop.
Bracelet d’esclave en argent et corne orné d’une double tête de dragon.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#355Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct. en parelmoer.
Une bague en or blanc sertie de brillants ayant un poids total de +- 0,80 ct et perles.No longer availableDim. 13,61 gEstimate: € 1400 / 1500 -
#385Gino MilanoEen roestvrij stalen herenhorloge. Quartz.
Une montre pour homme. Quartz.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#809Charles DemetsEikenhouten art nouveau hoekkapstok met links een spiegeldeurtje, rechts vier koperen haken en een glazen opbergvak voor foto’s of brieven. Versierd met twee aquarellen gesigneerd en gedateerd 1900 en 1914.
Porte manteau d’encoignure art nouveau en chêne. A gauche une porte au miroir, à droite quatre crochets et une étagère en verre pour des photos ou des lettres. Décoré de deux aquarelles signées et datées 1900 et 1914.No longer availableDim. H. 62 cmEstimate: € 200 / 300
Other lots in this auction
-
#634Een smeedijzeren luchter met drie lichtpunten met vier glazen kapjes, gemerkt van ‘Muller Frères’.
Un lustre en fonte à trois bras et quatre points lumineux . Muller Frères.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#224Theodore RecknaglPeriod: 1865-1945“Jongedame met parelsnoer”. Olieverf op karton. Gesigneerd.
“Jeune femme aux collier et coiffe de perles”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 50 x 35 cmEstimate: € 400 / 600 -
#258Een paar lampenvoeten van bruingeglazuurd aardewerk.
Une paire de pieds de lampe en terre cuite brune.No longer availableDim. h: 73 cmEstimate: € 100 / 120 -
#413Twee verschillende handschoenkastjes van gefineerd en zwartgelakt hout, het deksel telkens versierd met messingen inlegwerk.
Deux boîtes à gants en bois de placage et noirci, le couvercle décoré de laiton incrusté.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#555Karloff en MissoniEen vaporisator eau de parfum van 30 ml en een parfum van 7,5 ml.
Un flacon d’eau de parfum vaporisateur 30 ml et un flacon de parfum 7,5 ml.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#88Een lot brons, bestaande uit een boerentrekpaard, een fazant, een dansende beer op marmeren sokkel met een pique-fleur van koper en parelmoer op de rug (beschadigd) en een zittende hond van zamak.
Quatre statuettes en bronze dont un cheval de trait, un faisan, un ours dansant servant comme pique fleurs (dégât) et un chien assis en régule.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#791Een rond stoeltje van gebogen hout met gecanneerde zit.
Une chaise ronde en bois plié, siège en cannage.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#407LimogesEen langgerekte vaas van meerkleurig porselein met een handgeschilderd Chinees decor. Onderaan gemerkt.
Un vase en porcelaine polychrome avec un décor chinois peint à la main. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 25 / 35 -
#416Een gietijzeren tafelpoot.
Pied de table en fonte.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#191“Paarden”. Een groep van bruingepatineerd brons naar een werk van P.J. Mène.
“Chevaux”. Un groupe en bronze patiné d’après une oeuvre de P.J. Mène.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 750 / 1000 -
#644Ferucci“Geestelijke”. Houtskool op papier. Draagt handtekenig.
“Religieux”. Fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 38 x 30 cmEstimate: € 20 / 30 -
#786Een paar handgeknoopte Perzische karpetten van wol.
Paire de carpettes persanes en laine. Nouées main.No longer availableDim. 127 x 95 & 155 x 114 cmEstimate: € 60 / 100


