Other lots by Val St. Lambert
-
#653Val St. Lambert“Prince de Gales” Een glasservies in kristal. 42 stuks.
”Prince de Galles”. Un service à verres en cristal. 42 pièces.No longer availableEstimate: € 200 / 220 -
#378Val St. LambertEen kristallen vaas, rood in de massa. Gemerkt.
Un vase en cristal, rouge dans la masse. Marqué.No longer availableDim. h 20,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#388Val St. LambertEen kristallen vaas, mauve in de massa. Gesigneerd.
Un vase en cristal, mauve dans la masse. Signé.No longer availableDim. h 13 cmEstimate: € 30 / 40 -
#43Val St. LambertEen vaas van geslepen kristal met een paars ruitmotief model Jemeppe. Gemerkt.
Un vase en cristal taillé à décor de losanges mauves modèle Jemeppe. Marqué.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40 / 60
Similar lots by type
-
#393Een lot kristallen glazen, bestaande uit 5 groene aperitiefglazen, 8 kleurloze champagne coupes, 6 aperitiefglaasjes, 1 borrelglaasje, 1 witte wijn glas en 2 rode wijnglazen.
Un lot de verres en cristal, comprenant 5 verres à apéritif verts, 8 coupes à champagne incolores, 6 verres à apéritif, 1 verre à schnaps, 1 verre à vin blanc et 2 verres à vin rouge.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#389Een lot kleurloos kristal, bestaande uit een aperitiefschotel, twee drageoirs, een olie- en azijnstelletje (licht beschadigd), een vaas, een asbak van Val St. Lambert en vijf fluitglazen. (Enkele voeten beschadigd
Un lot de cristal incolore, comprenant un plateau apéritif, deux drageoirs, une garniture de table ( huile et vinaigre), un vase, un cendrier Val St. Lambert et cinq verres flûtes.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#392Een kleine sac à perles luchter.
Petit sac à perles.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 30 / 40 -
#767Een fruitschaal op voet van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt. Duits werk.
Une coupe à fruits sur pied en cristal incolore taillé. Travail allemand.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#168Een paar bronzen girandoles met zes lichtarmen en met kristallen pendeloques. Licht afwijkende modellen.
Une paire de girandoles en bronze à six bras lumineux et pendeloques en cristal. Modèles semblables.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 160 / 200 -
#418Een stolp en twee drageoirs van kleurloos kristal. De eerste met zilveren handvat, de andere op zilveren voet.
Une cloche et deux drageoirs en cristal incolore. Le premier à manche en argent, les drageoirs sont sur pieds en argent.No longer availableDim. h: 15 & 17 cmEstimate: € 60 / 100 -
#433Een coupe op voet en een vaas van geslepen kleurloos kristal.
Une coupe sur pied et un vase en cristal taillé incolore.No longer availableDim. h: 27 & 17 cmEstimate: € 25 / 35 -
#758Een lamp van geslepen kleurloos en rookbruin kristal met verguld decor.
Une lampe en cristal taillé incolore et brun fumé, décor doré.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 100 / 150 -
#391Een lot glazen, bestaande uit 20 groene kristallen glazen, waarbij 12 van hetzelfde model.
Un lot de verres comprenant 20 verres en cristal vert dont douze semblables.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#410Een gevarieerd lot kristallen glazen, bestaande uit 18 rodewijnglazen, 4 witte wijnglazen, 4 champagnefluiten, 2 coupes, 5 aperitiefglazen, 9 groene glazen en nog 6 glaasjes allerlei. Enkele kleine randschilfers. Grotendeels Val St. Lambert.
Un lot de verres en cristal divers, dont 18 verres à vin rouge, 4 verres à vin blanc, 4 flûtes à champagne, 2 coupes, 5 verres à apéritif, 9 verres verts et 6 autres verres. Quelques éclats. La plupart Val St. Lambert.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#407Een lot kleurloos kristal, bestaande uit drie schalen en drie verschillende vazen, waarbij één met schilfers aan de rand en één met beschadigde voet.
Un lot de cristal incolore, comprenant trois plats et trois vases différents, dont un avec un dégât au rebord et un avec des dégâts au pied.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#715Een Maria-Theresia luchter met vijf lichtpunten en versierd met geslepen kristallen pendeloques.
Un lustre Marie-Thérèse à cinq points lumineux, décoration de pendeloques en cristal taillé.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 80 / 100
Other lots in this auction
-
#707Twee bronzen plaquettes, waarbij één met de beeltenis van Rafael en Fornarina en één met een mythologische scène. We voegen er een gedreven koperen sierschotel met beeltenis van Christus aan toe.
Deux plaquettes en bronze, dont une avec une représentation de Raphaël et Fornarina, et une autre avec une représentation d’une scène mythique. Nous ajoutons un plat en cuivre repoussé avec une représentation du Christ.No longer availableDim. h: 14 & 8 cm & Ø: 40 cmEstimate: € 80 / 100 -
#538Een Afrikaanse tamtam van gebeeldhouwd hardhout in de vorm van een mannenhoofd.
Un tam-tam africain en bois dur sculpté en forme de tête d’homme.No longer availableDim. h: 87 cmEstimate: € 180 / 240 -
#29Alphonse MoraPeriod: 1891 - 1977“Zeelieden”. Een houtsnede. Gesigneerd en genummerd 29/30 buiten de plaat.
”Marins”. Une gravure sur bois. Signée et numérotée 29/30 hors planche.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 25 / 35 -
#637Een grote witte koraal.
Un grand corail blanc.No longer availableDim. L. 37 cmEstimate: € 80 / 120 -
#744Vier borden, bestaande uit twee Doornikse (één met schilfer) en twee van Milton.
Quatre assiettes, comprenant deux assiettes de Tournai (une avec un éclat) et deux assiettes de Milton.No longer availableDim. Ø: 23 & 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#399Paar polychrome porseleinen beeldjes van een jongen en een meisje. Onderaan gemerkt met gekruiste zwaarden. Lichte schade aan de hoed van het meisje.
Une paire de statuettes en porcelaine polychrome représentant un garçon et une fille. Marque sous la base aux deux épées. Léger dégât au chapeau de la fille.No longer availableDim. H. 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#515Een goud gepatineerde metalen luchter met zes lichtpunten en met kristallen pendeloques.
Un lustre en métal doré à six points lumineux et pendeloques en cristal.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#619Een Louis Philippe secretaire van mahoniehoutfineer met twee paneeldeuren onder het klapblad en bovenaan een lade en doucine onder het marmeren blad.
Un secrétaire à abattant Louis Philippe en bois de placage acajou à deux portes pleines sous la tablette et un tiroir et une doucine sous la tablette.No longer availableDim. 153 x 105 cmEstimate: € 200 / 240 -
#493Een zittende Boeddha van gebeeldhouwd hout op een voetstukje, versierd met ingelegde tekens van parelmoer.
Un Bouddha assis en bois sculpté sur un socle, décorations incrustées en jade.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 120 / 200 -
#34Octave Landuyt“Paarden”. Een fotogravure naar aanleiding van 20 jaar Volvo in België. 1985.
”Chevaux”. Une gravure photographique en honneur des 20 années d'existence de Volvo en Belgique. 1985.No longer availableDim. 29 x 44 cmEstimate: € 60 / 100 -
#380Johannes Paulus II bezoek aan Afrika. Een vergulde medaille. In origineel doosje.
Jean Paul II en visite en Afrique”. Une médaille dorée. Dans son emballage d’origine.No longer availableDim. Ø 5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#440Tuscan ChinaEen theeservies van Engels porselein met een kobaltblauw en verguld decor, voor 6 personen (6 koppen en schoteltjes, 6 vierkante gebakborden, een gebakschaal). Onderaan gemerkt.
Un service à thé en porcelaine anglaise pour six personnes, comprenant 6 tasses et sous-tasses, 6 assiettes à gâteau carrées et un plat à gâteau.No longer availableEstimate: € 30 / 50

