Similar lots by type
-
#243
Een Arabisch zilveren bordje met gegraveerd decor. 256,3 gram
Petite assiette arabe en argent avec décor gravé. 256,3 g.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 100/150 -
#267
“Herder met alpaca's”. Een klein zilveren groepje. 65,45 gram.
“Berger aux alpagas”. Petit groupe en argent. 65,45 g.No longer availableDim. l: 12,5 cmEstimate: € 80/120 -
#281
Een kopie naar een XIVe eeuws Byzantijns icoon met een 925‰ zilveren riza.
Une copie d’une icône byzantine du XIVème siècle à riza en argent 925 ‰ .No longer availableDim. 17,5 x 13 cmEstimate: € 100/120 -
#253
Een vierdelig Frans zilveren bestek in etui.
Couvert en argent français quatre pièces. Dans son étui.No longer availableEstimate: € 50/80
Other lots in this auction
-
#470
Een Chinese pieëdestal van gesculpteerd ijzerhout met een grijs marmeren blad.
Piédestal en bois de fer sculpté à tablette en marbre gris.No longer availableDim. h: 82 cmEstimate: € 80/100 -
#426
Een klein karpetje en een bidkleedje van wol. Beide handgeknoopt.
Petite carpette en tapis de prière en laine. Noués main.No longer availableDim. 110 x 78 & 90 x 60 cmEstimate: € 30/50 -
#194
“Geanimeerd landschap”. een supraporta. Olieverf op doek. Draagt een handtekening ‘Van Ostade 1650.
“Paysage animé”. Dessus-de-porte en huile sur toile. Porte une signature: Van Ostade 1650.No longer availableDim. 52 x 77 cmEstimate: € 800/1000 -
#251
Een coupe met deksel van geslepen blauw en kleurloos Boheems kristal. Op losse voet.
Coupe couverte en cristal de Bohème taillé bleu et incolore. Sur base amovible.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 80/120 -
#106
Een paar kleine fauteuils, bekleed met grijs textiel. italiaans werk, 2007.
Paire de petits fauteuils recouverts de textile gris. Travail italien, 2007.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 100/120 -
#140
“Toi et moi”. Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.
“Toi et moi”. Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 5,69 gEstimate: € 650/750 -
#109José Olmos
“De Luizenvangster. Dorpsscène”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Attraper les puces, scène de village”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 67 x 124 cmEstimate: € 200/300 -
#543
Een vaas van Satsuma-aardewerk met een meerkleurig decor van personages. Onderaan gemerkt.
Vase en faïence de Satsuma à décor polychrome de personnages. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 120/200 -
#378Val Saint-Lambert
Een kristallen vaas, aan de rand groen gekleurd. Gemerkt.
Vase en cristal avec col vert. Avec marque.No longer availableDim. H. 14 cmEstimate: € 60/100 -
#27
Een lot van drie karaffen en een drageoir van geslepen kleurloos kristal.
Trois carafes et un drageoir en cristal taillé incolore.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 40/60 -
#392
Een lot Duits aardewerk, bestaande uit drie verschillende vaasjes met wit bloemendecor op blauwe fond en een Bauhaus vaasje. Kleine beschadiging aan de rand.
Lot de faïences allemandes comprenant trois petits vases différents avec décor de fleurs en blanc sur fond bleu et un petit vase de style Bauhaus. Petit dégât au bord.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 40/50 -
#80Delvaux, Bruxelles
Een lederen halssnoer in stofhoes en in de originele doos.
Collier en cuir dans la boîte d’origine et dans sa gaine de protection.No longer availableEstimate: € 120/180