Similar lots by type
-
#359“Personages aan de dorpsrand” & “Begijnhof Lier”. Een ets en een kleurenets. De tweede gesigneerd ‘Jos Pas’ en genummerd 7/30.
"Personnages au bord du village" et "Béguinage Lier". Deux eaux-fortes dont une en couleurs. La deuxième est signée 'Jos Pas' et numérotée 7/30.No longer availableDim. 9,5 x 12 & 22 x 12 cmEstimate: € 40 / 60 -
#420“Antverpia. Mercatorum Emporium”. Een reproductie van een kaart uit 1521 uit de collectie van het Plantin-Moretusmuseum.
“Antverpia. Mercatorum Emporium”. Reproduction d’une carte de 1521 de la collection du Musée Plantin-Moretus.No longer availableDim. 59 x 224 cmEstimate: € 50 / 80 -
#369“Le départ pour la Chasse”. Een oude Franse jachtprent. We voegen er vier kleine Engelse jachtprenten aan toe.
"Le départ pour la chasse". Une ancienne image française. Nous ajoutons quatre petites images de chasse anglaises.No longer availableDim. 57 x 83 & 16 x 21 cmEstimate: € 50 / 60 -
#184Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“O.L.Vrouwenbeeldje, St. Andries” & “Werf, Lier”. Twee etsen. Gesigneerd en de eerste genummerd 38/150 buiten de plaat.
"Statue de Notre-Dame, St Andries" et "Chantier, Lier". Deux eaux fortes. Signées et la première numérotée 38/150 hors planche.No longer availableDim. 33,5 x 10 & 13,5 x 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#379Een lot grafiek, bestaande uit een voorstelling van de pacificatie van Gent en het kasteel van Burcht en een portret.
Un lot graphique, dont une représentation de la pacification de Gand, le château de Burcht et un portrait.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#189Paul SmoldersPeriod: 1921 - 1997Een lithografie. Artiestenproef. Gesigneerd buiten de plaat. Jongen met katten.
Une lithographie. Epreuve d'artiste. Signée hors planche. Garçon et chat.No longer availableDim. 60 x 50Estimate: € 50 / 80 -
#310Period: 1896-1968Een lot van vier werken, waarvan een olieschilderij e.a.
Lot de quatre œuvres dont une peinture à huile e.a.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#182Henri De SmethPeriod: 1865 - 1940Drie etsen van herenportretten in een kader. Allen gesigneerd buiten de plaat.
Trois eau-fortes de portraits d'hommes encadrés. Tous signés hors planche.No longer availableDim. 21,5 x 14 cmEstimate: € 60 / 100 -
#164Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“O.L.Vrouw van Vlaanderen”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 10/50 buiten de plaat. We voegen er een ets met een dorpszicht van een ander kunstenaar aan toe.
"Notre-Dame de Flandres". Une gravure. Signée et numérotée 10/50 hors planche. Nous ajoutons une gravure avec une vue sur village d'un autre artiste.No longer availableDim. 39,5 x 28,5 & 17 x 20 cmEstimate: € 50 / 80
Other lots in this auction
-
#79Een handgeknoopt oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 160 x 90 cmEstimate: € 60 / 80 -
#148Een bronzen pendule, getooid met een zittende vrouw, met twee kandelaars met telkens vier lichtpunten, versierd met hermenfiguren.
Une pendule en bronze, décorée d'une femme assise, avec deux chandeliers à quatre bras.No longer availableDim. h: 72 cmEstimate: € 60 / 100 -
#324Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 176 x 101 cmEstimate: € 50 / 80 -
#305BleikristallEen lot van 12 Duitse gekleurde kristallen glazen. 6 grote en 6 kleine.
Lot de douze verres en cristal colorié allemands. 6 grands et 6 petits.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#61Een schenkkan van meerkleurig Gouds aardewerk met een bloemendecor. Onderaan gemerkt.
Verseuse en faïence polychrome de Gouda à décor de fleurs. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 40 / 60 -
#188Een confituurpot op voet met tien lepeltjes. Zilver, vermoedelijk Italiaans.Twee lepeltjes manco.
Un pot à confiture sur pied et dix petites cuillères. Argent, probablement Italien. Il manque deux petites cuillères.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 80 / 100 -
#364YahyaliEen handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Une carpette d’orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 138 x 87Estimate: € 40 / 60 -
#308Grote reiskoffer uit het interbellum.
Une grande valise d’entre-deux-guerres.No longer availableDim. 93X53cmEstimate: € 40 / 60 -
#223Drie schotels van polychroom porselein, met de hand beschilderd. Achteraan gemerkt en twee ervan met een opschrift: “Römischen Vasenverkaufer” en “Pyrrhäus beschutz Adromache”. Wenen, XIXde eeuw.
Trois assiettes en porcelaine polychrome, peintes à la main. Portent une marque à l'arrière, dont deux avec l'écriture: "Römischen Vasenverkaufer' et "Pyrrhäus beschutz Adromache". Vienne, XIXième siècle.No longer availableDim. L. 35 cmEstimate: € 500 / 700 -
#10Een 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met parels.
Paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct serties de perles.No longer availableDim. 3,55 gEstimate: € 100 / 150 -
#156Een sobere eikenhouten vierdeurskast.
Armoire en chêne sobre ouvrant à quatre portes.No longer availableDim. 173 x 122 x 58 cmEstimate: € 120 / 200 -
#59Een houten speeltafeltje in Régencestijl met een vilten blad.
Table à jeu de style Régence à tablette recouverte de feutre.No longer availableDim. 74 x 80 x 80 cmEstimate: € 30 / 50

