Similar lots by type
-
#452Jules De BruyckerPeriod: 1870 - 1945Een serie van vier etsen met voorstellingen van diverse personages in een herberg. Telkens buiten de plaat gesigneerd en op 100 exemplaren genummerd.
Une série de quatre eaux-fortes représentant des personnages divers dans une auberge. Signées hors planche et numérotées sur 100 exemplaires.No longer availableDim. 19 x 20 cmEstimate: € 400 / 500 -
#634Twaalf herdrukken van houtsneden uit het boek “Selected insects” door Kitagawa Utamaro.
Douze réimpressions de gravures sur bois venant du livre “Selected insects” par Kitagawa Utamaro.No longer availableDim. 25 x 17 cmEstimate: € 120 / 200 -
#802“Antverpia Mercatorum Emprium”. Een met aquarel ingekleurde kopie van de bekende kaart met zicht op de rede van Antwerpen uit de XVIe eeuw.
“Antverpia Mercatorum Emprium”. Copie colorée à la main d’une carte connue représentant la rade d’Anvers au XVIe siècle.No longer availableDim. 55 x 220 cmEstimate: € 200 / 300 -
#69Roger HebbelinckPeriod: 1912 - 1987“Winters hoevezicht”. Een lithografie naar een werk van Valerius de Saedeleer. Gesigneerd en genummerd 62/350 buiten de plaat.
”Vue hivernale de la ferme”. Une lithographie d’après une oeuvre de Valerius de Seadeleer. Signée et numérotée 62/350 hors planche.No longer availableDim. 49 x 64 cmEstimate: € 40 / 60 -
#344Roger HebbelinckPeriod: 1912 - 1987“Winters landschap”. Een lithografie naar een werk van Valerius de Saedeleer. Gesigneerd en genummerd 156/350 buiten de plaat en met stempel van de Saedeleer.
”Paysage hivernal”. Une lithographie d’après une oeuvre de Valerius de Saedeleer. Signée et numérotée 156/350 hors planche et avec cachet de de Saedeleer.No longer availableDim. 66 x 48 cmEstimate: € 40 / 60 -
#229Een met aquarel ingekleurde kopie van een kaart van Antwerpen uit 1565.
Une carte ancienne de 1565 de la ville d’Anvers, mis en couleurs en aquarelle.No longer availableDim. 272 x 131 cmEstimate: € 300 / 500 -
#19“Zicht op Praag” gesigneerd Gall en E.A. Evenals “Gestilleerd zicht op Novgorod”. Resp. een kleurenets en een aquarel op papier.
“Vue sur Prague” et “Vue stylisée sur Novgorod”. Respectivement une eau forte en couleurs et une aquarelle sur papier.No longer availableDim. 10 x 12,5 & 11,5 x 15 cmEstimate: € 30 / 40 -
#594Toyohara ChikanobuPeriod: 1838 - 1912“Singing songs for primary education”. Een oude handgekleurde houtsnede. Gesigneerd en gedateerd 1887. Als linkerpaneel van een triptiek.
”Singing songs for primary education”. Une gravure sur bois ancienne. Signée et datée 1887. Panneau de gauche d’un triptyque.No longer availableDim. 35 x 24 cmEstimate: € 200 / 260 -
#585Keisai EisenPeriod: 1290 - 1848“Moeder en kind”. Uit de reeks“The ten views of darling children in the present day”. Houtsnede. Gesigneerd en gedateerd 1820.
”Mere et enfant”. De la série”The ten views of darling children in the present day”. Gravure sur bois. Signée et datée 1820.No longer availableDim. 37 x 26 cmEstimate: € 80 / 120 -
#574Utagawa HiroshigePeriod: 1795 - 1885“Famous places in the Eastern capital: Nippori Village”. Gesigneerd. Omstreeks 1830 - 1840.
”Famous places in the Eastern capital: Nippori Village”. Porte une signature. +- 1830-1840.No longer availableDim. 24 x 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#459John Michaux“Kanaal te Nieuwpoort”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 2/50 buiten de plaat.
”Le canal de Nieuport”. Une eau-forte. Signée et numérotée 2/50 hors planche.No longer availableDim. 61 x 76 cmEstimate: € 30 / 40 -
#724Walter VaesPeriod: 1882 - 1985“De accordeonspeler”. Een ets. Gesigneerd binnen en buiten de plaat.
”Le joueur d'accordéon”. Une eau-forte. Signée dans la planche et hors planche.No longer availableDim. 8 x 5,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#29“Moeder met kind”; “Confrontatie met de dood” & “Marine”. Drie verschillende etsen. Allen gesigneerd binnen de plaat.
”Mère et enfant.”, “Confrontation avec la mort.” & “Marine.” Trois eaux-fortes. Toutes signées dans la planche.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#384Een lot van vier prenten met betrekking tot snooker en biljart.
Un lot de quatre images en relation avec le snooker et le billard.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#354“Haemispherum...”. Een serie van vijf gravures, met de hand ingekleurd en één afwijkende door Valk en Schenk te Amsterdam. Heruitgave van de hemelkaarten van Andreas Cellarius, oospronkelijk uitgegeven door jansenius in 1660.
”Haemispherum”. Une série de cinq eaux-fortes, mises en couleurs à la main, une est légèrement différente et par Valk et Schenk à Amsterdam.No longer availableDim. 43 x 51 cmEstimate: € 40 / 60 -
#652“Scherpenheuvel”. Een XVIIe eeuwse gravure. 1661.
”Scherpenheuvel”. Une gravure du XVIIième siècle. 1661.No longer availableDim. 45 x 47 cm.Estimate: € 80 / 120 -
#739‘ La tristesse et la terreur’ . Een lithografie uit de XIXde eeuw.
”La tristesse et la terreur”. Une lithographie du XIXième siècle.No longer availableDim. 18 x 12,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#334‘Char d’Anvers ou d’Albert et d’Isabelle. 21 juillet 1856’.
Een Chromolitho uit de XIX de eeuw
”Char d’Anvers ou d’Albert et de Isabelle. 21 juillet 1856”. Une lithographie chromo du XIXième siècle.No longer availableDim. 32,5 x 50,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#199James Ensor“De zeven hoofdzonden” met frontispice “De hoofdzonden beheerst door de dood”. Een reeks van acht ingekleurde etsen. In de plaat gesigneerd en met een apocriefe handtekening in potlood.
”Les sept péchés capitaux” avec frontispice Les pêchés sont sous le contrôle de la mort”. Une série de huit eaux-fortes mises en couleurs. Signées dans la plancheNo longer availableDim. 9,5 x 14,5 cmEstimate: € 1000 / 1500 -
#524Een reeks van tien oude modeprenten naar werken van Guy David.
Une série de dix anciennes images de mode d’après les oeuvres de Guy David.No longer availableDim. 23 x 19 cmEstimate: € 80 / 120 -
#374Leon BruninPeriod: 1861-1949“La lecture interrompue”. Een ets. Artiestenproef. Gesigneerd buiten de plaat.
”La lecture interrompue”. Une eau-forte. Epreuve d’artiste. Signée hors planche.No longer availableDim. 27 x 20,5.Estimate: € 30 / 40
Other lots in this auction
-
#794Een serie van zes gesculpteerde stoelen in Henri II-stijl met gecanneleerde stijlen en poten en versierd met bladeren.
Une série de six chaises sculptées, style Henri II, pieds cannelés et décoration de feuilles.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#17Limoges, FranceCoupe van polychroom porselein met bewogen rand en gelobde buik. Onderaan gemerkt.
Une coupe en porcelaine polychrome à bord mouvementé et à panse lobée. Marque sous la base.No longer availableDim. L. 28,5 cmEstimate: € 20 / 25 -
#75510 kunstboeken: Mercatorfonds. F. Dhanens, “Van Eyck” (1980). John J. Murray, “Vlaanderen en Engeland” (1985). Jan Briels, “Vlaamse Schilders in de Noordelijke Nederlanden” (1987). Herman Libaers e.a., “Vlaamse Kunst” (1985). Susan Koslow, “Frans Snyders” (1995). Alle in huls en met stofomslag. En vijf andere in zeer goede staat.
10 livres d’art: Mercatorfonds. F. Dhanens, “Van Eyck” (1980). John J. Murray, “Vlaanderen en Engeland” (1985). Jan Briels, “Vlaamse Schilders in de Noordelijke Nederlanden” (1987). Herman Libaers e.a., “Vlaamse Kunst” (1985). Susan Koslow, “Frans Snyders” (1995). Tous avec revers en tissus. Cinq autres en très bon état.No longer availableEstimate: € 100 / 160 -
#136Een eikenhouten klapsecretaire in Louis Philippestijl met twee laden onder het klapblad en een lade en doucine. Binnenin een grote lade bovenaan en onderaan vijf kleine schuifjes.
Un secrétaire en chêne, style Louis Philippe, deux tiroirs sous la tablette, un tiroir et une doucine. A l'intérieur se trouvent un grand tiroir au dessus et cinq petits tiroirs en dessous.No longer availableDim. 153 x 103 x 47 cmEstimate: € 200 / 240 -
#408Meinel & HeroldEen oude mandoline, versierd met een molentje in het klankgat. Kleine beschadiging bovenaan. Te besnaren.
Une ancienne mandoline avec une décoration au moulin. Petit dégât au dessus. Cordes à changer.No longer availableDim. l: 90 cmEstimate: € 60 / 100 -
#196Een bureau met vijf laden en bronzen monturen en trekkers, over het geheel versierd met inlegwerk van verschillende houtsoorten in de vorm van bloemen en vogels.
Bureau à cinq tiroirs aux montures et anses en bronze, entièrement décoré d’incrustations de bois variés formant des fleurs et des oiseaux.No longer availableDim. b: 130 cmEstimate: € 480 / 600 -
#381Een lot kleurloos kristal, bestaande uit een vaas, een driehoekig vaasje en twee verschillende asbakken. De drie laatsen gemerkt van Val St. Lambert.
Un lot d’objets en cristal incolore, comprenant un vase, un vase triangulaire et deux cendriers différents. Les trois derniers portent la marque Val St. Lambert.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#208Een grote slagtand van een Afrikaanse olifant. Met CITES-certificaat. BE01402016. 25kg.
Une grande défense d’un éléphant africain. Avec certificat CITES. BE01402016. 25 kg.No longer availableDim. l: 174 cm Ø: 43 cmEstimate: € 4000 / 4500 -
#563Een dekselvaas van Chinees porselein met een blauw op wit decor van zotjes en met vleermuizen op het deksel.
Un vase à couvercle en porcelaine de Chine avec un décor bleu et blanc de chauves-souris et fous.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 120 / 200 -
#769Een mahoniehouten speeltafeltje in Régencestijl met een klapblad, bekleed met vilt.
Une petite table de jeu en acajou, style Régence, avec tablette abattant, revêtement en feutre.No longer availableDim. b: 83 cmEstimate: € 80 / 100 -
#257Een vaasje van meerkleurig porselein in art nouveaustijl met een decor van bladeren en bloemen. Naar een model van Colenbrander.
Un petit vase en porcelaine polychrome, style Art Nouveau, décor de plantes et de fleurs. D’après un modèle de Colenbrander.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 65 / 75 -
#106Een mahoniehouten canapé in Louis Philippestijl, bekleed met rood fluweel.
Un canapé en acajou style Louis Philippe, avec un revêtement en velours rouge.No longer availableDim. b: 154 cmEstimate: € 200 / 300

