Similar lots by type
-
#610Een grote tafel van gebeeldhouwd eikenhout met balusterpoten in verbinding en het blad in parketwerk. Verlengbaar met zes panden.
Grande table en chêne sculpté aux pieds balustres à entretoise et à tablette en parquetterie. Avec six allonges.No longer availableDim. 110 x 155 cmEstimate: € 120 / 200 -
#76Een notenhouten wingchair in Régencestijl met roze bekleding met bloemenmotief.
Fauteuil à oeillères de style Régence. Recouvert en rose à motif de fleurs.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#605Een mahoniehouten console met wit marmeren blad. Tijdperk Louis Philippe. Letsels.
Console en acajou sculpté à tablette en marbre blanc. Epoque Louis-Philippe. Dégâts.No longer availableDim. 92 x 130 x 46 cmEstimate: € 100 / 120 -
#799Een gebeeldhouwd notenhouten voetbankje. Tijdperk Régence.
Repose-pied en noyer sculpté. Epoque Régence.No longer availableDim. 40 x 65 x 40 cmEstimate: € 40 / 50 -
#476Een bronzen salontafel met een rond onyxen blad, versierd met kristallen steentjes.
Table de salon en bronze à tablette ronde en onyx. Décor aux petits cristaux.No longer availableDim. Ø: 70 cmEstimate: € 120 / 180 -
#31Lesy - Peellaert, Faubourg du sas-de-GandEen barometer - thermometer van mahoniehoutfineer. Eerste helft XIXe eeuw. Slijtage.
Baromètre-thermomètre en acajou. Première moitié du XIXe siècle. Usures.No longer availableDim. 111 cmEstimate: € 120 / 200 -
#615Een driedelig salon, bestaande uit een tweezitsbank en twee armstoelen. Epoque Empire. Beschadiging aan de bank, bekleding te vervangen.
Salon trois pièces comprenant un canapé deux places et deux fauteuils d’époque Empire. Dégâts, couverture à remplacer.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#6Een sobere antieke eikenhouten kerkbank zonder leuning.
Banc d’église ancienne. Sans dossier.No longer availableDim. b: 195 cmEstimate: € 80 / 100 -
#66Een paar armstoelen in Louis XIII-stijl, bekleed met tapisserie. Bekleding versleten.
Paire de fauteuils de style Louis XIII recouverts de tapisserie. Usures à la tapisserie.No longer availableEstimate: € 180 / 220 -
#26Twee Engelse mahoniehouten stoelen.
Deux chaises anglaises en acajou.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#797Een witgepatineerde houten schildersezel.
Chevalet en bois laqué blanc.No longer availableDim. h: 204 cmEstimate: € 30 / 50 -
#212Een tafel op XIXe eeuwse voet in barokke stijl met een van oorsprong XVIIIe eeuwse supraporta als blad, versierd met motieven in Lodewijk XV-stijl, versierd met XXe eeuwse studieschilderingen.
Table d’artiste de style Louis XV, la tablette formée par un supra-porta d’époque Louis XV. Sur la tablette des études par différents artistes.No longer availableDim. 182 x 90 cmEstimate: € 400 / 600 -
#606Een notenhouten toilettafel met vier laden en twee gedraaide handdoekrekjes aan de zijkanten. Slijtage.
Coiffeuse en noyer ouvrant à quatre tiroirs et aux côtés munies de deux portes serviettes tournés. Usures.No longer availableDim. b: 115 cmEstimate: € 200 / 220 -
#456Een mahoniehouten tafel met uitklapbare zijden op centrale voet, eindigend in vier messingen leeuwenpoten. Engeland.
Table en acajou à deux abattants et sur pied central, terminant en quatre griffes en laiton. Travail anglais.No longer availableDim. 140 x 90 cmEstimate: € 120 / 200 -
#217Een eikenhouten vitrinekast met drie deuren. XIXe eeuw.
Vitrine en chêne ouvrant à trois portes. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 280 cmEstimate: € 100 / 180 -
#345Een grote antieke houten plafondlijst.
Partie de lambris ancienne en bois mouluré.No longer availableDim. b: 287 cmEstimate: € 180 / 200 -
#86Een notenhouten fauteuil in Lodewijk XVI-stijl met olijfgroene lederen bekleding.
Fauteuil en noyer de style Louis XVI. Recouvert de cuir vert olive.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#801Een Chinees televisiemeubel van roodgelakt hout met twee kleine paneeldeuren onder een grote, telkens versierd met een uitgestoken decor van personages.
Meuble de télévision chinois en bois laqué rouge et avec deux petites portes pleines en dessous d’une grande, chaque fois avec un décor de personnages en relief.No longer availableDim. 137 x 84 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#466Een chromen étagère met drie glazen schappen.
Etagère en chrome à trois tablettes en verre.No longer availableDim. 102 x 102 x 30 cmEstimate: € 50 / 80 -
#619Een Engelse hoekvitrine van mahoniehoutfineer met twee paneeldeuren onderaan en versierd met een ingelegd biesje over het geheel.
Encoignure anglaise en placage d’acajou ouvrant à deux portes pleines décorées d’un trait de citronnier.No longer availableDim. 215 x 83 x 43 cmEstimate: € 200 / 240 -
#614Een eikenhouten tafel met zes gebeeldhouwde poten met drie tussenbladen en twee afgeronde klapbladen. Verlengbaar tot 310 cm.
Table en chêne sur six pieds sculptés et avec trois allonges et deux abattants. Allongeable jusqu’à 310 cm.No longer availableDim. 180 x 120 x 76 cmEstimate: € 120 / 200 -
#326Een boekenkastje met drie legplanken.
Petit bibliothèque à trois tablettes.No longer availableDim. 101 x 79 x 35 cmEstimate: € 60 / 80 -
#584Een verlengbare grenenhouten tafel met zes gecanneleerde poten en neerklapbare uiteinden. Met drie verlengstukken.
Table en sapin aux allonges et sur six pieds cannelés. Deux abattants. On ajoute trois allonges.No longer availableDim. 165 x 120 x 70 cmEstimate: € 120 / 200 -
#596Een eetkamer in Mechelse renaissancestijl, bestaande uit een tweeledige buffetkast met een deur met glas-in-lood in het opzet en een tafel met zes stoelen.
Salle à manger de style Renaissance malinois comprenant un buffet à deux corps avec une porte aux vitraux, une table et six chaises.No longer availableEstimate: € 200 / 300
Other lots in this auction
-
#35Twee 18 karaats wit en geel gouden kleine ringen, één bezet met een parel en één met fantasiesteen.
Deux petites bagues en or jaune et blanc 18 ct dont une sertie d’une perle, l’autre d’une pierre de fantaisie.No longer availableDim. 3,33 gEstimate: € 100 / 150 -
#255Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger van wit 18 en geel 14 karaats goud bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct. en een centrale aquamarijn van ± 8 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif en or blanc 18 ct et jaune 14 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct et d’une aigue-marine de ± 8 ct.No longer availableDim. 5,93 gEstimate: € 800 / 900 -
#250Een 18 karaats geel gouden armband, broche en ketting met hanger in blad vorm bezet met pareltjes. In etui.
Bracelet, broche et pendentif avec chaîne en or jaune 18 ct en frome de feuilles, sertis se petites perles. Dans un étui.No longer availableDim. 17,61 gEstimate: € 600 / 800 -
#119Renée Kempen“Boer op een stoel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Un fermier sur une chaise”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 49 x 37 cmEstimate: € 60 / 100 -
#421Gietijzeren wandfonteintje. Barokke stijl.
Une petite fontaine murale en fonte.No longer availableDim. H. 50 cmEstimate: € 40 / 50 -
#197Luc Verschueren“Gekleed in dit ego”. Een beeld van bruingepatineerd brons op een zwart marmeren sokkel. Gesigneerd en gedateerd ‘89. Uniek exemplaar. Met certificaat.
“Revêtu de cet ego”. Une statue en bronze patiné brun sur un socle en marbre noir. Signée et datée ‘89. Exemplaire unique. Avec certificat.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#499Jean DebatticePeriod: 1919 - 1979“Le minet”. Gemengde techniek. Gesigneerd.
”Le minet”. Technique mixte. Signée.No longer availableDim. 54 x 26 cmEstimate: € 80 / 120 -
#372Félicien Rops“Menuhoofding.” Ets. We voegen er een speciale editie van ‘La plume’ aan toe, toegewijd aan Rops, gedateerd 1896.
“En-tête de menu”. Une eau-forte. Nous ajoutons une édition spéciale de ‘La plume’. attribuée à Rops, datée 1896.No longer availableDim. 11 cm x 17 cmEstimate: € 100 / 120 -
#251Delvaux, BruxellesEen lederen brieventasje met stofhoes.
Un portefeuille en cuir et sac de protection.No longer availableEstimate: € 120 / 160 -
#786Een eikenhouten stoel met lederen bekleding.
Chaise renaissance en chêne. Siège et dossier recouverts de cuir brun.No longer availableEstimate: € 20 / 40 -
#3Een zevendelig toiletstelletje van glas met een rood floraal decor. Gemerkt.
Une garniture de toilette en sept pièces en verre avec un décor floral rouge. Marquée.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#268Jules Lagae“Mannenkop”. Beeld van terracotta. Gesigneerd.
”Tête d’homme”. Une statue en terre cuite. Signée.No longer availableDim. H. 44 cmEstimate: € 120 / 180

