Similar lots by type
-
#429
Een paar stoelen van stoomgebogen berkenhout met gecanneerde zit in de stijl van Thonet.
Une paire de chaises en hêtre plié à la vapeur, assises cannées, style Thonet.No longer availableDim. H. 94 cmEstimate: € 30/40 -
#690
Een tweezitscanapé en een fauteuil met gebeeldhouwde poten en regel.
Canapé deux places et un fauteuil aux pieds sculptés.No longer availableDim. 155 x 75 x 94 cmEstimate: € 80/120 -
#780
Een armstoel van gedraaid eikenhout in renaissancestijl met lederen bekleding.
Fauteuil en chêne tourné de style Renaisssance recouvert de cuir.No longer availableDim. H. 97 cmEstimate: € 60/100 -
#610
Een Engelse tafel van mahoniehoutfineer, bestaande uit een centraal deel met klapbladen en twee losse halfronde uiteinden. Met twee extra verlengbladen.
Table ronde en deux parties en acajou. Avec deux allonges. Travail anglais.No longer availableDim. Ø: 126 cmEstimate: € 200/300 -
#646Meurop
Een reeks van vier stoelen van zwart staal, bekleed met zwart skaï. Model ‘Conseil’ naar ontwerp van Pierre Guariche (1929 - 1995). Omstreeks 1960. Slijtage en gebruikssporen.
Suite de vier chaises en acier noirci recouvert de skaï noir. Modèle “Conseil” d’après Pierre Guariche (1929-1995). Vers 1960. Usures.No longer availableEstimate: € 250/350 -
#680
Een Engelse linen-press met onderaan twee laden.
Meuble anglais dite linen-press. Le bas ouvrant à deux tiroirs.No longer availableDim. h: 215 cmEstimate: € 200/300 -
#850
Een grote rieten mand met houtblokken.
Grande corbeille à bois ancienne en osier.No longer availableDim. 47 cm Ø 54 cmEstimate: € 30/40 -
#666Thonet
Een reeks van zes sledestoelen van chroom en rotan vlechtwerk. Model S533 naar een ontwerp van Ludwig Mies van der Rohe. Gemerkt onderaan. Lichte slijtage.
Suite de six chaises à patins en chrome et rotin. Modèle S533 d’après Ludwig Mies van der Rohe. Marque sous la base. Légère usure.No longer availableEstimate: € 1200/1600 -
#446
Twee antieke houten haardstoeltjes.
Deux petites chaises en bois antique.No longer availableDim. H. 90 - 70 cmEstimate: € 40/50 -
#406
Een ronde salontafel met gerainureerde poten en een gecanneerd tussenblad.
Une table de salon ronde à pieds à rayures et une tablette cannée au milieu.No longer availableDim. 60 x 69 cmEstimate: € 30/40 -
#650
Een ronde eikenhouten tafel op centrale voet.
Table ronde en chêne sur pied central aux patins croisés.No longer availableDim. Ø 125 cmEstimate: € 50/80 -
#380
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en een centrale amethist van ± 2 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct et d’une améthyste centrale de ± 2 ct.No longer availableDim. 3,70 gEstimate: € 1000/1200 -
#226
Een eikenhouten tweedeursgarderobe met een gebeeldhouwde rocaille in de kap. XIXe eeuw.
Garde-robe à deux portes en chêne coiffée d’une rocaille. XIXe siècle.No longer availableDim. 245 x 170 x 60 cmEstimate: € 120/200 -
#800
Een gefineerd Engels wandmeubel met twee legplanken.
Console anglaise en bois de placage, avec deux étagères.No longer availableDim. 112 x 107 x 42 cmEstimate: € 120/200 -
#675
Een gebeelhouwd eikenhouten halmeubel in gotische stijl met kapstokken, een lade en een deurtje.
Meuble de vestibule en chêne sculpté de style gothique aux crochets, un tiroir et une petite porte.No longer availableDim. 204 x 180 cmEstimate: € 100/120 -
#580
Een barmeubel met glazen front en met twee bijpassende krukken.
Petit bar en bois avec rail en cuivre jaune et fronton vitré. Avec deux tabouret assortis.No longer availableDim. b: 112 cmEstimate: € 100/120 -
#605Joe Colombo
Een “Boby Trolley” van wit kunststof. Italië, omstreeks 1970. Gemerkt.
Un “Boby Trolley” en plastique blanc. Italie, +- 1970. Marque.No longer availableDim. 73 x 43 x 40 cmEstimate: € 200/240 -
Thonet
Een overwegend gele schotel van Chinees porselein.
Plat en porcelaine de Chine de couleur majoritaire jaune.No longer availableDim. Ø 22 cmEstimate: € 270/300 -
#452
Een gepolychromeerd houten kruisbeeld met gipsen corpus. (Christus beschadigd)
Crucifix en bois polychrome avec Corpus en plâtre (dégâts).No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 30/50 -
#596
Een gefineerde bonheur-du-jour in Lodewijk XV-stijl, versierd met bloemenmarquetterie. Eén messingen versiering bovenaan manco. XIXe eeuw.
Un bonheur-du-jour en bois de placage style Louis XV, décoration de marqueterie florale.No longer availableDim. 92 x 60 x 41 cmEstimate: € 120/200 -
#695
Een commode van wortelnootfineer met twee grote en twee kleine laden en een zwart marmeren blad.
Commode en ronce de noyer ouvrant à deux grands et deux petits tiroirs. Tablette en marbre noir.No longer availableDim. 78 x 89 x 63 cmEstimate: € 100/120 -
#625
Een Engelse mahoniehouten tafel met rond blad.
Table en acajou à tablette ronde. Travail anglais.No longer availableDim. Ø 95 - H. 74 cmEstimate: € 100/120 -
#444
“Preussische Kavalerie” en “Chasseurs de la Garde Impériale”. Een paar handgekleurde prenten.
”Cavalerie de Prusse” et “Chausseurs de la Garde Impériale”. Une paire d’estampes, mise en couleurs fait main.No longer availableDim. 42 x 34 cmEstimate: € 40/60 -
#739
Bronzen kerkkandelaar gemonteerd als lamp.
Candélabre d’église en bronze monté en lampe.No longer availableDim. h: 175 cmEstimate: € 100/120
Other lots in this auction
-
#164
“Kinderportret”. Olieverf op doek. XIXde eeuw.
“Portrait d’enfant”. Huile sur toile. XIXe siècle.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 80/120 -
#97
Een paar hoge vazen van witgeglazuurd aardewerk.
Paire de vases hauts en faïence à glaçure blanche.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 200/240 -
#251
“Ballerina”. Een bronzen beeldje op een zwart marmeren sokkel.
“Ballerine”. Statuette en bronze sur socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 100/150 -
#486
Een mahoniehouten trapkastje, bekleed met kalfsleder.
Escalier de bibliothèque formant armoire en acajou. Dessus recouvert de vachette.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 100/120 -
#292
Twee miniaturen op ivoor. Een damesportret (Ø 6 cm) en een herenportret (7 x 5,5 cm ovaal). XIXde eeuw.
Deux miniatures sur ivoire. Un portrait de dame (Ø 6 cm) et un portrait d’homme ovale (7 x 5,5 cm). XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#42Wolfers
Een serie van twaalf messenleggers van massief zilver met een Lodewijk XV-motief. Makersmerk en 800‰
Suite de 12 porte-couteaux en argent massif avec décor Louis XV. Avec poinçon d’orfèvre et 800‰.No longer availableDim. L. 9 cmEstimate: € 30/50 -
#709Jean Gatien
“Abstracte compositie”. Olieverf op doek. Gesigneerd en met opdracht, 1940.
“Composition abstraite”. Huile sur toile. Signée et avec dédicace de 1940.No longer availableDim. 55 x 45 cmEstimate: € 100/120 -
#653
Een tulpenvaas.
Vase à tulipes.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 240/280 -
#745
Een mahoniehouten wandconsole in drie niveaus op wieltjes. Engeland, omstreeks 1900.
Console en acajou à trois niveaux et sur roulettes. Angleterre vers 1900.No longer availableDim. b: 122 cmEstimate: € 200/300 -
#691
Een vaas van Cantonporselein met een meerkleurig decor van een klasscène in cartouces op achtergrond van bloemen en vlinders. XIXe eeuw.
Un vase en porcelaine Canton, décor polychrome d’une scène de classe, en cartouches sur fond de papillons et fleurs. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 150/200 -
#476
Chinese sokkel van gebeeldhouwd hardhout.
Socle chinois en bois dur sculpté.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#765
Een paar lederen zeteltjes op verchroomde voet. Jaren ‘80.
Paire de fauteuils en cuir aux pieds en chrome. Années ‘80.No longer availableEstimate: € 80/120