Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een reeks van zes stoomgebogen en zwartgelakte stoelen met gecanneerde zit en rug. Pools fabricaat.
Een reeks van zes stoomgebogen en zwartgelakte stoelen met gecanneerde zit en rug. Pools fabricaat.
Een reeks van zes stoomgebogen en zwartgelakte stoelen met gecanneerde zit en rug. Pools fabricaat.

Een reeks van zes stoomgebogen en zwartgelakte stoelen met gecanneerde zit en rug. Pools fabricaat.

Suite de six chaises pliées à la vapeur et laquées noires avec assise et dossier cannés. Fabrication polonaise.
Dim. h: 84 cm
SKU: 2405220686.
Category: Meubel.
Auction day: 25 May 2022 19:00
Catalogue #686
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #695

    Een gesculpteerde Chinees hardhouten piedestal met marmeren blad.

    Un piédestal en bois dur chinois sculpté avec dessus en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #689

    Een paar witgepatineerde bijzetstoeltjes in Lodewijk XVI-stijl.

    Paire de fauteuils d'appoint de style Louis XVI à patine blanche.
    No longer available
    Dim. H: 83cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #354

    Drie gesculpteerde gigognetafeltjes in Régencestijl met gecanneerd blad onder glas.

    Trois tables gigognes sculptées de style Régence à tablette cannée sous verre.
    No longer available
    Dim. 42 x 65 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #694

    Een gesculpteerde Chinees hardhouten piedestal met marmeren blad.

    Un piédestal en bois dur chinois sculpté avec dessus en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm Ø: 40 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #266

    Een naaitafeltje van wortelnootfineer en zwartgelakt hout op voluutpoten en met spiegel aan de binnenkant van het blad.

    Table d’ouvrage en placage de ronce de noyer et bois laqué noir sur pieds volutes et avec miroir à l'intérieur du plateau.
    No longer available
    Dim. 72 x 39 x 56 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #336

    Drie witgepatineerd houten tafeltjes met drie poten en met handgeschilderde bloemendecors.

    Trois tables en bois patiné blanc à trois pieds et à décors floraux peints à la main.
    No longer available
    Dim. Ø: 38 - 55 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #699

    Een kleine eikenhouten bijzettafeltje met klapblaadjes.

    Petite table d'appoint en chêne à abattants.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #595

    Een gefineerde ronde tafel met vier laden in de gordel en met gevacheteerd blad.

    Table ronde en placage à quatre tiroirs en ceinture et platetabclette recouverte de vachette.
    No longer available
    Dim. Ø: 100 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #326

    Een eikenhouten stoel in neogotische stijl, versierd met gesculpteerde leeuwtjes met schild op de rug.

    Chaise en chêne de style néo-gothique, à décor de lions sculptés avec un écusson sur le dos.
    No longer available
    Dim. h: 124 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #605

    Een witgepatineerde houten fauteuil in Lodewijk XV-stijl.

    Fauteuil en bois patiné blanc de style Louis XV.
    No longer available
    Dim. H: 105cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #698

    Een achthoekig mahoniehouten naaitafeltje op drie poten.

    Une table à couture octogonale en acajou sur trois pieds.
    No longer available
    Estimate: € 85 / 100
  • #625

    Een Chinese gebeeldhouwd hardhouten piedestal met marmeren blad en entretoise.

    Guéridon chinois en bois dur sculpté avec plateau et entretoise en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 80 cm Ø: 46 cmØ
    Estimate: € 100 / 120
  • #346

    Een niervormig bijzettafeltje van gefineerd hout met ingelegd bloemendecor van verschillende houtsoorten en met een lade in de gordel. Bronzen monturen, handvatten en trekker. XIXe eeuw.

    Guéridon rognon en bois de placage à décor floral incrusté de différents bois et comportant un tiroir en ceinture. Armatures, poignées et gâchette en bronze. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 72 x 56 x 36 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #340

    “Bathtime for teddy”. Een houten lavabomeubeltje met handgeschilderde decors. Op de zijkant gedateerd 1927, het spoelbakje recenter uit 1952.

    "L'heure du bain pour Teddy". Un meuble lavabo en bois aux décors peints à la main. Daté 1927 sur le côté, le lavabo plus récent de 1952.
    No longer available
    Dim. 90 x 55 x 52 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #226

    Een vitrine met deurtjes aan de zijkanten op hoge voet, versierd met gesculpteerde barokke motieven en op leeuwenpoten.

    Vitrine à portes latérales sur pied haut, décorée de motifs baroques sculptés et sur pattes de lion.
    No longer available
    Dim. h: 182 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #696

    Drie messingen gigognetafeltjes met zwart spiegelblad.

    Trois tables gigognes en laiton avec dessus en miroir noir.
    No longer available
    Dim. 50 x 38 x 58 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #580

    Een tweezits canapé met gecapitoneerde stoffen bekleding.

    Un canapé deux places avec un revêtement en tissu capitonné.
    No longer available
    Dim. 90 x 155 x 85 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #395

    Een gefineerd houten scribaan met inlegwerk van verschillende houtsoorten, het blad vooraan met stermotief. Engeland, vroeg XVIIIe eeuw.

    Un scribe en bois plaqué avec des incrustations de différents types de bois, le dessus avant avec un motif en étoile. Angleterre, début du XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. 24 x 53 x 48 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #286

    Een gebeeldhouwd eikenhouten getorste zuil met Ionisch kapiteel.

    Colonne torsadée en chêne sculpté à chapiteau ionique.
    No longer available
    Dim. h: 122 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #435

    Een gesculpteerde houten salontafel met gecanneerd blad onder glas.

    Table basse en bois sculpté à plateau à pans sous verre.
    No longer available
    Dim. 50 x 61 x 110 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #575

    Een verguld houten canapé in Louis XVI stijl. Te bekleden.

    Canapé en bois doré de style Louis XVI. A recouvrir.
    No longer available
    Dim. 188 x 88 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #690

    Een reeks van drie notenhouten armstoelen in Lodewijk XVI-stijl.

    Suite de trois fauteuils en noyer de style Louis XVI.
    No longer available
    Dim. H: 98cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #355

    Drie gesculpteerde gigognetafeltjes in Régencestijl met gecanneerd blad onder glas.

    Trois tables gigognes sculptées de style Régence à tablette cannée sous verre.
    No longer available
    Dim. 37 x 55; 33 x 44 & 29 x 33 cm
    Estimate: € 40 / 45
  • #186

    Een Brienzer bijzetstoeltje van gebeeldhouwd en ingelegd notenhout. Geïnspireerd op de Lodewijk XV-stijl met voluutpoten, een opbergvak onder de zitting (een muziekdoos ontbreekt) en een uitgewerkte rugleuning versierd met gebeeldhouwde edelweiss en bladmotieven en gepyrografieerde medaillons met pastorale en jachtscènes. Zwitserland, XIXde eeuw.

    Une chaise d'appoint de Brienz en noyer sculpté et marqueté. Inspiré du style Louis XV avec des pieds en volute, une cachette sous l'assise (il manque la boîte à musique) et un dossier élaboré orné de motifs sculptés d'edelweiss et de feuilles et de médaillons pyrogravés représentant des scènes pastorales et de chasse. Suisse, XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. H. 92 cm
    Estimate: € 200 / 300

Other lots in this auction

  • #236

    Engelse ééndeursvitrine met latwerk in de deur. Notenhout. Enkele rudimentaire herstellingen aan het dak. Georgian stijl, XIXde eeuw.

    Vitrine anglaise à une porte avec treillis dans la porte. noyer. Quelques réparations rudimentaires du toit. Style géorgien, XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 175 x 91 x 30 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #656

    Een zeshoekige Chinese lantaarn van hout en glas met vogels op bloeiende takken in het decor en versierd met kwispels.

    Une lanterne chinoise hexagonale en bois et verre à décor d'oiseaux sur branches fleuries et à décor de tresses.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #157
    Eutrope Bouret
    Period: 1833 - 1906

    “Herderinnetje”. Een bronzen beeld met bruin patina. Gesigneerd.

    "Bergers". Une statue en bronze à patine brune. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 61 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #141
    Val Saint-Lambert

    Grote kelkvormige vaas op voetstuk van geslepen kristal, deels in de massa licht purperrood gekleurd. Onderaan gegraveerd merk en met label.

    Grand vase de forme calice sur piédouche en cristal taillé, en partie teinté rouge violacé dans la masse. Marque gravée en bas et avec étiquette.
    No longer available
    Dim. H. 45,5 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #94
    Luc Kaisin
    Period: 1901 - 1963

    “Zeilschip op ruwe zee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Voilier sur une mer agitée". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 50,5 cm x 60 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #538

    “Moeder met kroost”. Een groepje van meerkleurig Meissenporselein. Gemerkt met gekruiste degens. Een duimpje beschadigd en twee speelkaarten beschadigd aan een hoekje.

    "Mère avec progéniture". Un groupe de porcelaine multicolore de Meissen. Marqué d'épées croisées. Un pouce abîmé et deux cartes à jouer abîmées sur un coin.
    No longer available
    Dim. h: 22,5 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #309

    Een uitgebreid verzilverd metalen bestek voor twaalf personen (visbestek 6 personen) Met serveerbestekken en twee ronde boterpotjes.

    Couverts élaborés en métal argenté pour douze personnes (couverts à poisson pour 6 personnes) Avec couverts de service et deux beurriers ronds.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #47
    Val Saint-Lambert

    Een fruitschaal van geslepen kristal, in de massa deels sepia gekleurd. Gemerkt met label.

    Coupe à fruits en cristal taillé, en partie teinté sépia dans la masse. Marquée avec étiquette.
    No longer available
    Dim. Ø 21 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #417

    Een beeld in keramiek met afneembaar hoofd. Gemerkt.

    Une statue en céramique à tête amovible. Marquée.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 75 / 85
  • #520

    Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,75 ct.

    Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,75 ct.
    No longer available
    Dim. 2,60 g
    Estimate: € 900 / 1000
  • #220

    Een platina ring bezet met een solitair van +- 0,50 ct.

    Une bague en platine sertie d'un solitaire de +- 0,50 ct.
    No longer available
    Dim. 4,33 g
    Estimate: € 650 / 750
  • #1

    “Een vogel met een koekoeksjong, een flamingo en een pelikaan”. Drie beeldjes van porselein en biscuit. De eerste twee gemerkt van Goebel, de derde met een blauw merk.

    "Un oiseau avec un jeune coucou, un flamant rose et un pélican". Trois figurines en porcelaine et biscuit. Les deux premiers marqués par Goebel, le troisième avec une marque bleue.
    No longer available
    Dim. H: 17-21cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling 24 & 25 Mei 2022

Veiling volledig. 700 Loten. Kijkdagen Vrijdag 20 & Zaterdag 21 Mei - 10.00 tot 17.00

24 May 2022 19:00
25 May 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 May 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More