Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een reeks van zes witgepatineerd houten eetkamerstoelen in Lodewijk XVI-stijl, bekleed met olijfgroen fluweel.
Een reeks van zes witgepatineerd houten eetkamerstoelen in Lodewijk XVI-stijl, bekleed met olijfgroen fluweel.
Een reeks van zes witgepatineerd houten eetkamerstoelen in Lodewijk XVI-stijl, bekleed met olijfgroen fluweel.

Een reeks van zes witgepatineerd houten eetkamerstoelen in Lodewijk XVI-stijl, bekleed met olijfgroen fluweel.

Ensemble de six chaises de salle à manger de style Louis XVI en bois patiné blanc, recouvertes de velours vert olive.
Dim. H:90cm
SKU: 1412210266.
Category: Meubel.
Auction day: 14 December 2021 19:00
Catalogue #266
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #146

    Een verlengbare ronde tafel met zes bijbehorende stoelen van Cubaans mahonie. Gestempeld ‘Tihevdanus Amsterdam op de poot onder het blad.

    Une table ronde extensible avec six chaises en acajou de Cuba assorties. Estampillé 'Tihevdanus Amsterdam sur le pied sous le plateau.
    No longer available
    Dim. Ø: 140 cm
    Estimate: € 500 / 700
  • #490

    Een verstelbare houten schildersezel.

    Un chevalet en bois réglable.
    No longer available
    Dim. h: 172 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #86

    Een mahoniehouten secretaire met zes kleine laden en kleine laatjes achter het klapblad. Diverse beschadigingen.

    Un bureau en acajou avec six petits tiroirs et de petits tiroirs derrière le dessus rabattable. Divers dégâts.
    No longer available
    Dim. 110 x 120 x 55 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #496

    Een paar vintage houten designfauteuils met bijpassende voetbankjes. Met lederen kussens.

    Une paire de fauteuils design vintage en bois avec repose-pieds assortis. Avec coussins en cuir.
    No longer available
    Dim. H:95cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #296

    Een paar moderne fauteuils met lederen bekleding.

    Une paire de fauteuils modernes avec revêtement en cuir.
    No longer available
    Dim. H:90cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #476

    Een achthoekige Chinees hardhouten piëdestal met marmeren blad.

    Un piédestal octogonal en bois dur chinois avec dessus en marbre.
    No longer available
    Dim. H:90cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #66

    Een gefineerde violontafel.

    Une table violon plaquée.
    No longer available
    Dim. 124 x 97 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #46

    Een antieke lage koffer met uitgestoken decor.

    Une valise basse ancienne à décor sculpté.
    No longer available
    Dim. 40 x 98 x 39 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #480

    Een ronde tafel met vier laden en met lederen blad.

    Une table ronde avec quatre tiroirs et un plateau en cuir.
    No longer available
    Dim. Ø: 108 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #470

    Een reeks van tien stoelen in Lodewijk XV-stijl. In zeer goede staat.

    Suite de dix chaises de style Louis XV. Très bon état.
    No longer available
    Dim. H. 105 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #206

    Een paar bijzettafeltjes van zwartgelakt hout met één lade, versierd met marquetterie in de stijl van Boulle en met bronsbeslag.

    Paire de bouts de canapé en bois laqué noir à un tiroir, à décor de marqueterie de style Boulle et garnitures en bronze.
    No longer available
    Dim. 77 x 60 cm
    Estimate: € 380 / 420
  • #96

    Een witgepatineerd houten ligbed in Lodewijk XVI-stijl, het ledikant versierd met cannage.

    Une chaise longue en bois patiné blanc de style Louis XVI, la crèche décorée de cannage.
    No longer available
    Dim. 115x110x210cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #594

    Een antiek notenhouten kistje met messingen handvatten en beslag. Met sleuteltje.

    Une boîte antique en noyer avec poignées et garnitures en laiton. Avec clé.
    No longer available
    Dim. 62x22x30cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #445

    Een salontafel op vijf verguld messingen poten en met rond blad van onyx.

    Une table basse sur cinq pieds en laiton doré et avec un plateau rond en onyx.
    No longer available
    Dim. Ø: 100 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #495

    Een paar verstelbare relaxzetels, bekleed met groen leder.

    Une paire de fauteuils inclinables réglables, recouverts de cuir vert.
    No longer available
    Dim. H:120cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #286

    Een messingen serveerwagentje met twee glazen bladen.

    Un chariot de service en laiton avec deux plateaux en verre.
    No longer available
    Dim. 75 x 60 x 46 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #56

    Een brede eikenhouten koffer met aan weerszijden een deurtje met erachter telkens drie laden.

    Une malle en chêne a une porte de chaque côté avec trois tiroirs derrière.
    No longer available
    Dim. 60 x 48 x 154 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #597

    Een houten dienblaadje op vouwpoot.

    Un plateau en bois sur pied pliant.
    No longer available
    Dim. H:70cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #16

    Een reeks van zes Engelse mahoniehouten stoelen, bekleed met rood fluweel.

    Un ensemble de six chaises en acajou anglais, recouvertes de velours rouge.
    No longer available
    Dim. H:97cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #136

    Een eikenhouten tweedeursgarderobe in Régencestijl met gemoulureerde deuren met uitgestoken versieringen.

    Une armoire à deux portes de style Renaissance en chêne avec des portes moulurées avec des décorations sculptées.
    No longer available
    Dim. 214 x 177 x 64 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #216

    Een violontafel met zwartgelakte randen.

    Une table de violon avec des bords laqués noirs.
    No longer available
    Dim. 80x120x80cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #446

    Een salontafel op vijf verguld messingen poten en met rond blad van onyx.

    Une table basse sur cinq pieds en laiton doré et avec un plateau rond en onyx.
    No longer available
    Dim. Ø: 100 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #26

    Drie gigognetafeltjes van messing en onyxen blaadjes.

    Trois tables gigognes en laiton et tablettes d'onyx.
    No longer available
    Dim. 35 x 35; 38,5 x 46 & 56 x 41 cm
    Estimate: € 30 / 40

Other lots in this auction

  • #459

    Een houten bedevaartsbeeldje van de Heilige Nilos Stolbenski. Rusland, XIXe eeuw.

    Une statuette de pèlerinage en bois de Saint Nilos Stolbensky. Russie, XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #327

    Een paar messingen kandelaartjes, gedragen door cobra’s.

    Une paire de bougeoirs en laiton, portés par des cobras.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #340

    Klein antiek, massief bronzen beeldje van een staande Boeddha (hand manco). Mihintale, Sri Lanka.

    Petite statuette antique en bronze massif d'un Bouddha debout (main manco). Mihintale, Sri Lanka.
    No longer available
    Dim. H. 17 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #85

    Een 18 K witgouden ring bezet met en centrale briljant van +- 0,48 ct.

    Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un diamant central taillé en brillant de +- 0,48 ct.
    No longer available
    Estimate: € 1100 / 1200
  • #201
    Unterweissbach

    Twee groepjes van monochroom wit biscuit met telkens drie putti. Onderaan gemerkt.

    Deux groupes de biscuits blancs monochromes avec trois putti chacun. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #116
    Maurice Jansegers
    Period: 1903 - 1989

    “Vrouwelijk naakt”. Een beeld van bruingepatineerd gips. Achteraan gesigneerd en gedateerd 1969. Basis in een hoek gebarsten.

    Nu féminin. Une statue en plâtre à patine brune. Signée et datée 1969 au dos.
    No longer available
    Dim. h: 108 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #457

    Een messingen luchter met kleurloos kristal van Val St. Lambert.

    Un lustre en laiton avec cristal incolore du Val St-Lambert.
    No longer available
    Dim. H:110cm
    Estimate: € 420 / 440
  • #412

    “Hertenjacht met twee dienaars”. Gouache op papier. Met Arabische teksten.

    Chasse au cerf avec deux serviteurs. Gouache sur papier. Avec textes arabes.
    No longer available
    Dim. 26,5 x 13 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #322
    André Goezu

    “3 Arbres.” Ets, genummerd 2/35, Gesigneerd buiten de plaat.

    3 Arbres. Eau-forte, numérotée 2/35, Signée à l'extérieur de la plaque.
    No longer available
    Dim. 30 x 50 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #189

    “Genua.” Havenzicht op doek. XIXe eeuws werk.

    Gênes. Vue du port sur toile. Travail du 19ème siècle.
    No longer available
    Dim. 31,5 x 51 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #65

    Een ring van 18 K geelgouden en zilver bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.

    Une bague en or jaune 18 carats et argent sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,50 ct.
    No longer available
    Dim. 2,90 g
    Estimate: € 380 / 450
  • #278

    Een rood koperen turfbak met geëmailleerde handvatten. Omstreeks 1850.

    Bac à tourbe en cuivre rouge avec anses émaillées. Vers 1850.
    No longer available
    Dim. 38 x 47 cm
    Estimate: € 45 / 55
View all auction items ›

Veiling van 14 & 15 December 2021

Veiling volledig - 600 loten.   Tentoonstelling: Vrijdag 10 & Zaterdag 11 december van 10.00 to 17.00

14 December 2021 19:00
15 December 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 14 December 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More