Similar lots by type
-
#421
Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig landschapsdecor versierd.
Vase balustre en porcelaine de Chine au décor polychrome d’un paysage.No longer availableDim. H 44 cmEstimate: € 120/140 -
#67Lladro
“Charlie Chaplin als de zwerver”. Een beeldje meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
“Charlie Chaplin le petit vagabond”. Statuette en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 40/60 -
#627
Een balustervaas van Chinees porselein met een famille verte decor met personages in het decor.
Vase balustre en porcelaine de Chine au décor famille verte de personnages.No longer availableDim. H 45 cmEstimate: € 150/200 -
#631
Een zittende Boeddha met 24 armen van monochroom wit porselein naar het blanc de Chine.
Bodhisatva assis à 24 bras. Porcelaine monochrome blanche d’après les blancs de Chine.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 200/300 -
#734Limoges
Een porseleinen servies voor vier personen met een meerkleurig Chinees decor bestaande uit een theepot, een chocoladekan, een melkkannetje, vier mokkatasjes met onderschoteltjes, twee koppen met vier bijbehorende onderschoteltjes en vier borden. Onderaan gemerkt.
Service pour quatre personnes au décor polychrome à la chinoise comprenant une théière, une chocolatière, un pot à lait, quatre tasses et soucoupes à moka, deux tasses et quatre soucoupes et quatre assiettes. Marques au verso.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#347Victoria, Chzecho-Slovakia
Een tête-à-tête van wit en verguld porselein op een dienblad. Gemerkt. We voegen er een porseleinen olielamp, gemonteerd op elektriciteit aan toe.
Tête-à-tête en porcelaine blanche et dorée sur présentoir. Marque au verso. Nous ajoutons une lampe à huile en porcelaine monté à l’électricité.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#373
Een lot porselein, bestaande uit een theepotje, een suikerpot, een siercoupe, schoteltjes, asbakken, een kom en een dekseldoos. Merken van Limoges en Parijs.
Lot de porcelaines comprenant une théière, un sucrier, une coupe décorative, des plats, des cendriers, un bol et une boîte couverte. Marque de Limoges et de Paris.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#721
“Staande Kuan Yin op schildpad”. Een beeldje van monochroom wit porselein naar het Blanc de Chine.
Guanyin débout sur une tortue. Statuette en porcelaine monochrome blanche d’après les blancs de Chine.No longer availableDim. H 46 cmEstimate: € 90/110 -
#426
Een schaaltje op voet van Chinees porselein met een meerkleurig decor van een vogel tussen bloemen. Onderaan gemerkt.
Petit plat sur pied en porcelaine de Chine au décor polychrome d’un oiseau entouré de fleurs. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 14 cmEstimate: € 42/48 -
#7
Een divers lot porselein bestaande uit een Saksische dame, twee Imari asbakjes, twee kopjes en een bloemstuk.
Lot de porcelaines diverses comprenant une dame en porcelaine de Saxe, deux cendriers d’Imari, deux tasses et un bouquet de fleurs.No longer availableEstimate: € 15/20 -
#723
Een paar Chinese dekselpotten van blauw en wit porselein.
Paire de pots couverts en porcelaine de Chine bleue et blanche.No longer availableDim. H 51 cmEstimate: € 180/220 -
#621
Een Japanse zittende Boeddha van meerkleurig Satsumaporselein. Onderaan gemerkt.
Bouddha assis en porcelaine de Satsuma polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. H 22 cmEstimate: € 80/120 -
#728
Twee Chinese geisha’s van meerkleurig porselein.
Deux geisha en porcelaine de Chine polychrome.No longer availableDim. H 51cmEstimate: € 850/900 -
#356Napoli
Twee borden van handgeschilderd en 24 karaats verguld porselein. Onderaan gemerkt.
Deux assiettes en porcelaine peinte à la main et à la dorure 24 ct. Marque au verso.No longer availableDim. Ø: 26,5 cmEstimate: € 60/80 -
#371
Twee vierhoekige schotels van Imariporselein. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw.
Deux plats carrés en porcelaine d’Imari. Marque sous la base. XIXe siècle.No longer availableDim. 32 x 32 cmEstimate: € 200/300 -
#603
Drie Chinese keizers van blauw en wit porselein in drie generaties. Onderaan gemerkt met stempel. Omstreeks 1900.
Trois générations d’empereurs chinois en porcelaine bleue et blanche. Marque sous la base. Vers 1900.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 120/200 -
#742
Een Chinees theeservies van blauw en wit porselein met figuren in het decor. Voor 14 personen.
Service à thé en porcelaine de Chine bleue et blanche décorée de personnages. Pour 14 personnes.No longer availableEstimate: € 20/40 -
#577
Een groot bord van Imariporselein.
Grand plat en porcelaine d’Imari.No longer availableDim. Ø 45 cmEstimate: € 20/25 -
#45
Twee Chinese kommetjes van blauw en wit porselein met een vis in het decor.
Deux bols chinois en porcelaine bleue et blanche décorés d’un poisson.No longer availableDim. Ø: 13,5 cmEstimate: € 40/60 -
#757
Een ronde Duitse klok van messing met een handgeschilderde wijzerplaat. XIXde eeuw.
Pendule allemande ronde en laiton. Cadran peint à la main. XIXe siècle.No longer availableDim. Ø 17 cmEstimate: € 60/80 -
#799
Een paar halsvazen van Chinees porselein met een famille rose decor op gele fond. Schilfers aan de randen.
Paire de vases aux longs cols en porcelaine de Chine à décor famille rose sur fond jaune. Eclats aux bords.No longer availableDim. H 26 cmEstimate: € 120/160 -
#602
Een vaas van Japans porselein met een meerkleurig decor van kraanvogels.
Vase en porcelaine du Japon à décor polychrome de grues.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 700/800 -
#796
Een klein halsvaasje van Chinees porselein met een famille rose decor.
Petit vase au long col en porcelaine de Chine à décor famille rose.No longer availableDim. H 20 cmEstimate: € 55/65 -
#718
Een paar zeshoekige dekselvazen van Chinees blauw en wit porselein met landschappen in cartouches op de buik.
Paire de vases couverts hexagonaux en porcelaine de Chine bleue et blanche aux paysages dans des cartouches sur la panse.No longer availableDim. H 41 cmEstimate: € 120/140
Other lots in this auction
-
#231Goebbel
“Sint Joris en de draak”. Een beeldje van beige biscuit. Onderaan gemerkt.
“Saint-Georges et le dragon”. Statuette en biscuit beige. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 30/50 -
#606
Twee fauteuils, bekleed met bruin leder. Engels werk.
Deux fauteuils recouverts de cuir brun. Travail anglais.No longer availableEstimate: € 550/600 -
#414
“Alpenlandschap”. Olieverf op board. Onduidelijk gesigneerd.
“Paysage des Alpes”. Huile sur carton. Illisiblement signé.No longer availableDim. 57 x 74 cmEstimate: € 200/240 -
#500
Een 18 karaats geel gouden dameshorloge bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Montre à bracelet de dame en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,30 ct. Bracelet en or jaune 18 ct également.No longer availableDim. 85,88 gEstimate: € 1800/2000 -
#150Rolex Oyster Perpetual
Submariner. Een automatisch herenpolshorloge van 18 karaats geel goud. Donkerblauwe wijzerplaat en bezel.
Submariner. Montre à bracelet homme en or jaune 18 ct. Cadran et lunette bleu foncé.No longer availableDim. 184,60 g brutoEstimate: € 6000/8000 -
#653
“Badend naakt”. Een erotische voorstelling van gesculpteerd ivoor.
“La baigneuse”. Représentation érotique en ivoire sculpté.No longer availableDim. l: 2,5 cmEstimate: € 120/160 -
#672Maurice Vallet
“Compositie-assemblage”. Opgebouwd uit diverse soorten hout op paneel. Gesigneerd.
“Composition-assemblage”. Tableau peint avec différentes sortes de bois.No longer availableDim. 85 x 105 cmEstimate: € 200/240 -
#235
Een 18 karaats geel gouden ring met Medusa afbeelding.
Bague en or jaune 18 ct ornée d’une tête de Méduse.No longer availableDim. 8,44 gEstimate: € 160/240 -
#580
Een 18 karaats geel gouden halssnoer met hanger bezet met een Medusa hoofd, fantasiestenen en parels.
Collier en or jaune 18 ct et pendentif à la tête de Méduse, entourée de pierres de fantaisie et de perles.No longer availableDim. 25,93 gEstimate: € 500/600 -
#94Herman Verbaere
“St.-Onolfsdijk, Dendermonde”. Gewassen pentekening op papier. Gesigneerd.
“St-Onolfsdijk, Termonde”. Lavis sur papier. Signé.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#681
Een lot van vier verschillende en een dubbele schelp.
Lot de quatre différentes coquilles et une double coquille.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#750
Een lot van zeven koekoeksklokjes van polychroom hout, waarvan vijf met een slinger in de vorm van een schommelend meisje en twee zonder slinger.
Lot de sept pendules coucou en bois polychrome dont cinq aux balancier en forme d’une fille sur un balançoire et deux sans balancier.No longer availableEstimate: € 30/40