Similar lots by type
-
#793
Een Loetzkommetje van iriserend glas.
Petit bol de Loetz en verre irisé.No longer availableDim. ø: 13 cmEstimate: € 40/60 -
#77
Een vaas van Booms glas met een handgeschilderd bloemendecor.
Vase en verre de Boom avec décor de fleurs peint à la main.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 30/35 -
#727
Een groot en gevarieerd lot kristal en glaswerk.
Grand lot varié de cristaux et de verres.No longer availableDim. 19 cmEstimate: € 50/80 -
#367
Een paar vazen van Booms glas met een handgeschilderd bloemendecor.
Paire de vases en verre de Boom avec décor de fleurs peint à la main.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 80/100 -
#443
Een lot van vier antieke glazen apothekerspotjes. Met drie extra stoppen.
Lot de quatre pots de pharmacie en verre anciens. Trois bouchons supplémentaires.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40/50 -
#453
Een lot kleurloos kristal en glaswerk, bestaande uit vier in briljant geslepen kristallen presse-papiers, drie glazen karaffen, een paar windlichten en een stolp.
Lot de cristaux et de verres incolores comprenant quatre presse-papiers en cristal taillé en diamant, trois carafes en verre, une paire de photophores et une globe.No longer availableDim. H. 35 cmEstimate: € 40/60 -
#98Val St. Lambert
Een paar kandelaars van deels gesatineerd kleurloos glas, versierd met vogelkoppen. Gemerkt.
Paire de candélabres partiellement en verre satiné incolore décorés de têtes d’oiseaux. Avec marque.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 30/50 -
#28
Een vaas van opaalglas met een meerkleurig decor van een valkenier te paard.
Vase en opaline à décor polychrome d’un fauconnier à cheval.No longer availableDim. h: 31,5 cmEstimate: € 25/30
Other lots in this auction
-
#822
“Kustlandschap met molens”. Olieverf op board. Onleesbaar gesigneerd links onder.
”Paysage costal et moulins”. Huile sur carton. Signature illisible en dessous à gauche.No longer availableDim. 16,5 x 52 cmEstimate: € 60/100 -
#356
Een tweeledige eikenhouten boekenkast in renaissancestijl.
Une bibliothèque en chêne à deux corps, style Renaissance.No longer availableDim. 235 x 120 x 58 cmEstimate: € 120/200 -
#808
Een mahoniehouten kist, versierd met messing.
Coffre en acajou, décoré de laiton.No longer availableDim. 86 x 32 cmEstimate: € 60/100 -
#328Barye
“Liggende tijger”. Een bronzen beeldje. Postume geut.
“Tigre couché”. Statuette en bronze. Fonte posthume.No longer availableDim. l: 18,5 cmEstimate: € 80/120 -
#180
Een 18 karaats geel gouden schakelketting. Lengte 65 cm.
Chaîne à maillons en or jaune 18 ct. L. 65 cm.No longer availableDim. 16,58 gEstimate: € 400/500 -
#703
Vaas van blauw en wit porselein met een decor van personages in een landschap. Chinees werk.
Un vase en porcelaine bleue et blanche à décor de personnages dans un paysage. Travail chinois.No longer availableDim. H. 32 cmEstimate: € 80/120 -
#315
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,35 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,35 ct.No longer availableDim. 2,46 gEstimate: € 400/500 -
#618
Een porseleinen theepotje met famille rose bloemendecor, deksel en basis in de vorm van lotusbloemen. Chinees werk, tijdperk Qianlong.
Petite théière en porcelaine à décor famille rose de fleurs. Couvercle et base en forme de lotus. Travail chinois, époque Qianlong.No longer availableDim. H. 10 cmEstimate: € 400/600 -
#281
Twee stuks Brussels aardewerk, bestaande uit een XVIIIe eeuwse schotel van ‘De Moriaen’ en een XIXe eeuwse klepkan met tinnen deksel.
Deux pièces en faïence de Bruxelles: un plat du XVIIIe siècle par De Moriaen et une chope du XIXe siècle à couvercle en étain.No longer availableDim. Ø: 32 cmEstimate: € 140/180 -
#644Louis Van KuyckPeriod: 1821-1871
“Wasvrouw voor een hoeve”. Olieverf op paneel. Gemonogrameerd en gedateerd 1860.
”Lessiveuse, fermette”. Huile sur panneau. Monogramme et daté 1860.No longer availableDim. 39 x 32 cmEstimate: € 500/800 -
#175
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Bracelet à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 27,35 gEstimate: € 750/850 -
#10
Een 18 karaats geel gouden schakelketting.
Chaîne à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 3,20 gEstimate: € 100/150