Similar lots by type
-
#650
Een gefineerde commode met een zwart marmeren blad en met drie laden, versierd met ingelegde messingen biesjes. XIXe eeuw.
Commode en bois de placage et à tablette en marbre noir, ouvrant à trois tiroirs et décorée de filets de laiton. XIXe siècle.No longer availableDim. 88 x 130 x 66 cmEstimate: € 120/200 -
#296
Een barokke hangvitrine van zwartgelakt en verguld hout. XVIIIde eeuw. Eén scharniertje te vervangen.
Une vitrine à suspension en bois laqué noir et doré. Baroque. Une charnière à remplacer.No longer availableDim. 100 x 56 x 20 cmEstimate: € 200/300 -
#346
Een reeks van vier witgepatineerde stoelen in Régencestijl. Op te frissen.
Une série de quatre chaises à patine blanche, style Régence. A rafraîchir.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#695
Een tafel met rond glazen blad op een voet van witgepatineerd composiet in de vorm van een Corinthische zuil.
Table ronde à tablette en verre sur base en composite à patine blanche en forme d’une colonne corinthienne.No longer availableDim. Ø: 115 cm h: 77 cmEstimate: € 120/200 -
#660
Een mahoniehouten klapsecretaire in Louis-Philippestijl met twee laden onder het klapblad, een lade en doucine en een grijs marmeren blad bovenaan. XIXde eeuw.
Secrétaire droit en acajou, ouvrant à deux portes en dessous de l’abattant, le dessus à un tiroir en doucine et à tablette en marbre gris. Epoque Louis-Philippe.No longer availableDim. 154 x 105 x 47 cmEstimate: € 120/200 -
#416
Een notenhouten bijzettafeltje op centrale poot en met één lade.
Une petite table en noyer sur pied central et à un tiroir.No longer availableDim. 71 x 39 x 39 cmEstimate: € 40/60 -
#785
Drie gigognetafels met gecanneleerd blad onder glas.
Trois tables gigognes, tablettes cannelées sous verre.No longer availableDim. h: 48 cm; b: 61cmEstimate: € 40/60 -
#645
Een tuinset van teak, bestaande uit een tafel en vier stoelen.
Un ensemble de jardin en teck, comprenant une table et quatre chaises.No longer availableDim. tafel: 77 x 180 x 90 cmEstimate: € 260/300 -
#825
Een opklapbare bridgetafel met vilten speelblad.
Un table de Bridge, tablette en feutre.No longer availableDim. 71 x 78 x 78 cmEstimate: € 40/60 -
#725
Een sober houten boekenrek.
Une étagère à livres en bois sobre.No longer availableDim. b: 213 cmEstimate: € 25/35 -
#691Hillebrand
“Een vintage bureaulamp met metalen kap en deels verchroomde voet.
Une lampe de bureau vintage à cape en métal et pied chromé.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 40/50 -
#835
Een gebeeldhouwd coin-de-feu-stoeltje. Zuid Europa. XIXe eeuw.
Une chaise coin-de-feu en bois sculpté. Europe du Sud, XIXème siècle.No longer availableDim. H. 95 cmEstimate: € 30/50 -
#845
Een antiek houten kinderstoeltje.
Une petite chaise pour enfant antique en bois.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 40/50 -
#605
Een brede houten tuinbank.
Un banc de jardin en bois. Large.No longer availableDim. 87 x 197 cmEstimate: € 200/220 -
#598
Bronzen kerkkandelaar gemonteerd als lamp.
Candélabre d’église en bronze monté en lampe.No longer availableDim. h: 175 cmEstimate: € 100/120 -
#485
Een paar rieten armstoelen.
Une paire de fauteuils en osier.No longer availableDim. H. 75 cmEstimate: € 80/120 -
#665
Gefineerd meubel in de geest van Boulle met witmarmeren blad.
Un meuble à tablette en marbre blanc dans l’esprit Boulle.No longer availableDim. h: 104 x 97 x 48 cmEstimate: € 600/650 -
#625
Een tuinbank van teakhout.
Un banc de jardin en teck.No longer availableDim. 93 x 150 cmEstimate: € 90/100 -
#580
Een eikenhouten drieladenkastje in Lodewijk XV-stijl.
Une armoire à trois tiroirs en chêne, style Louis XV.No longer availableDim. 80 x 60 x 45 cmEstimate: € 50/100 -
#639
Een tombeaucommode van zwartgelakt hout in Lodewijk XV-stijl met twee laden en een zwart marmeren blad.
Une commode tombeau en bois laqué noir style Louis XV à deux tiroirs et tablette en marbre noir.No longer availableDim. H. 85 cm, b: 102 cmEstimate: € 220/260 -
#595
Een houten tuinbank.
Un banc de jardin en bois.No longer availableDim. 90 x 150 cmEstimate: € 120/200 -
#306
Een gedraaid notenhouten kerkstoel.
Une chaise d’église en noyer tourné.No longer availableDim. H. 87 cmEstimate: € 25/35 -
#635
Een houten tuinset, bestaande uit een tafel en vier stoelen.
Un ensemble de jardin, comprenant une table et quatre chaises.No longer availableDim. 75 x 170 cm st. 100 cmEstimate: € 200/240 -
#735
Een uiteinde van een trapleuning van gebeeldhouwd eikenhout. Tijdperk Lodewijk XVI.
Départ d’escalier en chêne sculpté, d’époque Louis XVI.No longer availableDim. h: 117 cmEstimate: € 120/180
Other lots in this auction
-
#789
Twee metalen vuurbokken in de vorm van heraldische leeuwen, gemonteerd als lampen.
Deux chenets en métal sous forme de lions, montés en lampes.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 90/110 -
#392Luigi Bardi
“Costume della misericordia di Firenze”. Een ingekleurde gravure. 1830.
”Costume della misericordia di Firenze”. Une gravure en couleurs. 1830.No longer availableDim. 15 x 22 cmEstimate: € 60/80 -
#328Pierre LouÿsPeriod: Gent 1870-Paris 1925
“Les aventures du Roi Pausole”. Met 28 houtsnedes van Foujita. Ed. Arthème Fayard & Co., Parijs, 1925.
“Les aventures du Roi Pausole”. 25 gravures sur bois par Foujita. Ed. Arthème Fayard & Co., ParisNo longer availableEstimate: € 25/35 -
#362
Twee reproducties met zeilschepen. Naar Montague Dawson en K.A. Griffin.
Deux reproductions de voiliers. d’après Montague Dawson et K.A. Griffin.No longer availableDim. 58 x 80 & 55 x 81 cmEstimate: € 25/30 -
#184
“Jongensportret”. Olieverf op paneel. Belgische School, omstreeks 1820.
”Portrait de jeune homme”. Huile sur panneau. Ecole belge, +- 1820.No longer availableDim. ± 50 x 35 cmEstimate: € 200/250 -
#9J. Vermoelen
“Biddende non”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. We voegen er een klein interieur en een havenzichtje aan toe.
”Soeur qui prie”. Huile sur panneau. Signé. Nous ajoutons un petit intérieur et une vue portière.No longer availableDim. 32 x 35 cmEstimate: € 40/50 -
#256
Een oude ligbank met verstelbaar hoofdeinde, bekleed met groen fluweel met rode Arabische motieven.
Chaise longue ancienne à tête réglable, recouverte de velours vert aux motifs arabes en rouge.No longer availableDim. l: 165 cmEstimate: € 200/250 -
#582Christ MichielsPeriod: °1939
“Lezende dame”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
”Dame en lecture”. Une lithographie. Signée hors planche.No longer availableDim. 47,5 x 32,5 cmEstimate: € 80/120 -
#737
Een paar messingen kandelaars. Tijdperk Lodewijk XV.
Une paire de candélabres en laiton. Période Louis XV.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 80/100 -
#272
13 prenten, gravures en schilderijen. “Praetorium Ter-Veken” uit Castella et Praetoria Nobilium Brabantiae, XVIIIde eeuw (11 x 20 cm). “Vue du Palais de Justice”. Ed. Fatout, Paris (18 x 25 cm). En 11 andere.
13 images, gravures et peintures. “Praetorium Ter-Veken” uit Castella et Praetoria Nobilium Brabantiae, XVIIIème siècle (11 x 20 cm). “Vue du Palais de Justice”. Ed. Fatout, Paris (18 x 25 cm). Et 11 autres.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#8
Vier sierbordjes van kobaltblauw porselein met een voorstelling van Simbad. Evenals een bord met een zeilschip naar Gardner.
Quatre assiettes en porcelaine bleue cobalt, représentation de Simbad. Une assiette représentant un voilier de Gardner.No longer availableDim. Ø 16,5 & 20,5 cmEstimate: € 25/35 -
#395
Een ring met bijpassende armband van zilver.
Bague en argent et bracelet assorti.No longer availableDim. 69,10 gEstimate: € 50/100