Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een reeks van zeven reproducties van oude foto’s met zicht op Singapore uit de jaren ‘80 van de XIXe eeuw.

Een reeks van zeven reproducties van oude foto’s met zicht op Singapore uit de jaren ‘80 van de XIXe eeuw.

Suite de sept reproductions de photos anciennes aux vues de Singapour des années 1880.
Online only
SKU: 3008170093.
Category: Uncategorized.
Auction day: 27 September 2017 19:00
Catalogue #93
Estimate: € 50 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #155

    Een Chinese églomisé snuff bottle versierd met geschilderde dames en aan de buitenkant met draak en pauw. Onderaan gemerkt.

    Flacon à parfum chinois en églomisé décoré de femmes, d’un dragon et d’un paon. Marque sous la base.
    No longer available
    Online only
    Dim. 6,5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #128

    Twee draken van gebeeldhouwd hardhout. Birmaans werk. Kleine letsel.

    Deux dragons en bois exotique sculpté. Travail birman. Petit accident.
    No longer available
    Online only
    Dim. H: 32 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #174

    Twee verschillende kruiken van meerkleurig aardewerk, waarbij één gemerkt van Becquet.

    Deux différentes cruches en faïence polychrome dont une avec la marque de Becquet.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 25
  • #167

    Een art deco vaas van Booms glas.

    Vase art déco en verre de Boom.
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 29 cm
    Estimate: € 240 / 360
  • #134

    Een houten paardje, met koper bezet en versierd met belletjes. XIXe eeuw. Oortjes manco.

    Petit cheval en bois incrusté de cuivre et orné de petites cloches. XIXe siècle. Les oreilles manquent.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #149

    Een kruik in de vorm van een zittende figuur van Brussels aardewerk in de geest van de Engelse ‘toby jugs’.

    Cruche en forme d’un homme assis du XVIIIe siècle. Faïence de Bruxelles.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #132

    Een jager van polychroom biscuit. Gemerkt in het blauw: Capodimonte. Pijp gebroken.

    Un chasseur en biscuit polychrome. Marque en bleu de Capodimonte. Pipe cassée.
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 34 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #138

    Vier verschillende halssnoeren van diverse soorten half edelstenen. We voegen er een soortgelijke wisselring van zilver 925 ‰ aan toe.

    Quatre colliers en différentes sortes de pierres semi-précieuses. Nous ajoutons une bague échangeable semblable en argent 925‰.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 100 / 200
  • #147

    Vlaamse Wandtapijten en Tapisseries flamandes. Twee boeken.

    “Vlaamse Wandtapijten” et “Tapisseries flamandes”. Deux livres d’art.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #130
    Goebel

    “Jongen met accordeon”. Een asbak met een beeldje van meerkleurig porselein uit de reeks van M.I.Hummel.

    “Garçon à l’accordéon”. Cendrier à la statuette en porcelaine polychrome par M.I.Hummel.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 9 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #131

    Een lot van negen schildvormige glasraampjes in diverse kleuren.

    Lot de neuf petit vitraux en forme d’écusson. Différentes couleurs.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 50 / 80
  • #124
    Rodania

    Drie verschillende horloges waarvan twee van titanium.

    Trois montres dont deux en titanium.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 40
  • #165

    Een paar aquarellen met een dame en een heer, opgebouwd uit postzegels in collagetechniek. Chinees werk.

    Paire d’aquarelles représentant un homme et une femme à base d’un collage de timbres postes. Travail chinois.
    No longer available
    Online only
    Dim. 13,5 x 8,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #177

    “Zeilschip”. Reproductie op doek naar Henry Scott.

    No longer available
    Online only
    Dim. 60 x 100 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #127

    Een cachepot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloemen en vogels en vissen binnenin.

    Cache-pot en porcelaine de Chine à décor polychrome de fleurs, d’oiseaux et de poissons.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 37 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #176

    Een lot Indische sierdoosjes, een messingen vaasje en een pepermolen

    Lot de boîtes décoratives des Indes et un pot en cuivre.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 50 / 80
  • #129

    Paar theekopjes en schoteltjes van blauw en wit Chinees porselein. XIXde eeuw. Een schilfer.

    Paire de tasses et soucoupes en porcelaine de Chine bleue et blanche. XIXe siècle. Un petit éclat.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #156
    Ceramique de Bruxelles

    Een art deco vaas van crackleware met een gestileerde bloemenkorf op de buik. Onderaan gemerkt.

    Vase art déco en faïence craquelée décoré d’une corbeille de fleurs sur la panse. Marque sous la base.
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 41 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #136

    Een lot met honderden zichtkaarten van het begin van de XXste eeuw tot de jaren ‘70. Zichten uit Duitsland, Nederland, Zwitserland, Oostenrijk, Italië, Spanje. Zichtkaarten i.v.m. kunst. Twee dozen met fiches over auto’s tot de jaren tachtig. Ed. Edito-Service 1991. Een doos met prentjes van Franse steden en dorpen.

    Lot de centaines de cartes postales du début du XXe siècle aux années 70. Vues d’Allemagne, des Pays-Bas, de la Suisse, de l’Autriche, de l’Italie, de l’Espagne. Cartes sur les arts. Deux boîtes aux fiches d’information sur des automobiles des années 80. Ed. Edito-Service 1991. Une boîte aux chromos de villes et villages de France.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 200 / 240
  • #140

    Paar vazen van polychroom aardewerk met een decor van een krijger in een uitsparing omgeven door planten. Japan, omstreeks 1930. (een herstelling aan één van de voetstukken).

    Paire de vases en faïence polychrome à décor d’un guerrier en cartouche entourée de plantes. Japon, vers 1930 (une réparation à l’un des pieds).
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 52 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #160

    Een paar bronzen vuurbokken in Lodewijk XV-stijl.

    Paire de chenets en bronze de style Louis XV.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #117

    Een lot van twee oude camera’s en een fototoestel in lederen etuis. Resp. Nito, Kodak en Agfa.

    Deux anciens caméras et un appareil à photographies dans leurs étuis en cuir. Respectivement Nito, Kodak et Agfa.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 40
  • #151

    Glazen plaquette met gems. Gesigneerd.

    Plaquette en verre décorée d’un chamois gravé. Signée.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 40
  • #146

    Prof. Van Puyvelde. “Het Lam Gods”. 1948.

    Prof. Van Puyvelde. “Het Lam Gods”. 1948.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35

Other lots in this auction

  • #126
    Dominique Van den Bossche
    Period: 1854 - 1906

    Een jongedamesbuste van bruingepatineerd terracotta. Gesigneerd. Restauratie aan de basis.

    Buste de jeune femme en terre cuite à patine brune. Signé. Restauration à la base.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #135

    Een lot van elf oude foto’s in passe-partout met zichten op Oberammergau.

    Lot de onze photos anciennes dans des passe-partout avec des vues sur Oberammergau.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 55 / 75
  • #19

    Houten koffiemolen beschilderd met dorpstaferelen.

    Moulin à café en bois peint aux scènes de village.
    No longer available
    Online only
    Dim. H 29 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #168

    Een fluitvaas van geslepen kleurloos kristal op een voet van brons en geel koper. XIXe eeuw. Restauratie aan de kelk.

    Vase flûte en cristal taillé incolore sur piédouche en bronze et cuivre jaune. XIXe siècle. Réparé.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #73

    Een herdruk van een oude kaart van Zeeland.

    Reédition d’une ancienne carte de Zélande.
    No longer available
    Online only
    Dim. 33 x 46 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #43

    Een lot verzilverd metaal bestaande o.a. uit bestek, eierdopjes, doosjes etc..

    Lot de métal argenté dont couverts, coquetiers, boîtes etc.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #110

    Een lot Booms glas, bestaande uit drie verschillende kleurloze vazen met gouden details.

    Trois vases en verre de Boom, incolore et détails dorés.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 50 / 80
  • #3

    “Man met baard en hoed”. Olieverf op papier. Gemonogrameerd ‘C.N.H.’ en gedateerd 1897.

    “Homme barbu au chapeau”. Huile sur papier. Monogrammé CNH et daté 1897.
    No longer available
    Online only
    Dim. 66 x 43 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #57

    Twee bronzen vijzels met stampers.

    Deux mortiers en bronze et leurs pilons.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 40
  • #33

    “Artiste au Chevalet”. Een ets toegeschreven aan Kurt Peizer.

    “Artiste au chevalet”. Eau-forte attribué à Kurt Peiser.
    No longer available
    Online only
    Dim. 17 x 13 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #61

    Driedelig kaststel van zachte pasta met een naturalistisch planten en bloemenmotief. Begin XXe eeuw.

    Garniture de cheminée comprenant deux vases et une coupe en pâte tendre à décor réaliste de fleurs et de plantes. Début XXe siècle.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 50 / 100
  • #157

    Een driedelig kaststel, bestaande uit drie vazen, versierd met een meerkleurig geglazuurd decor. Begin XXe eeuw.

    Garniture de cheminée trois pièces comprenant trois vases en faïence polychrome. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Online-Only veiling van 27 September 2017

Deze veiling staat open voor biedingen tot 18.00 op 27 september. Hierna worden loten toegewezen aan het hoogste schriftelijke bod.

27 September 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 September 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More