#36Twee vergrootglazen, de grootste met het handvat van hoorn en been (klein letsel).
A lot of 2 magnifying glasses, the largest with a handle in horn and bone (minor damage).No longer availableOnline onlyDim. Ø 10 cmEstimate: € 10 / 20 -
#168Een lot varia, kristal, champagnefluiten, kaarsenhoudertjes enz. Waaronder één Limoges asbak (met schilfers).
#210Een lot van 3 kaders bestaande uit een potloodtekening van een moeder en kind, onleesbaar gesigneerd, een krijttekening met meerdere figuren, draagt een stempel ‘PJ’ en een kadertje met een prent van een oude man.
#205Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“O.L.Vr. (Lange Ridderstraat)”, een ets van Romain Malfliet, gesigneerd buiten de plaat en genummerd 12/130.
#54Lot van 3 antieke bordjes. Imari, Lambeth English Delftware en blauw en wit Delfts.
Lot of 3 antique plates. Imari, Lambeth English Delftware, and blue-and-white Delfts.No longer availableOnline onlyDim. Ø 23 cmEstimate: € 30 / 50 -
#195Felix TimmermansPeriod: 1886-1947‘Pieter Brueghel de oude’. Kleurenlitho met monogram ‘F’, in de plaat.
'Pieter Brueghel the Elder'. Color lithograph with monogram 'F', in the plate.No longer availableOnline onlyDim. 11/8 cmEstimate: € 30 / 50 -
#65Een lot van 2 vazen van Chinees porselein, famille verte.
#101Italiaanse aardewerken kruik met stop. Versierd met bloemendecor.
Italian earthenware jug with stopper. Decorated with floral design.No longer availableOnline onlyDim. Hoogte 41 cmEstimate: € 15 / 20 -
#25Een verguld schilderijlijstje. Buitenmaat: 39 x 42 cm
A gilt picture frame. External dimensions: 39 x 42 cm.No longer availableOnline onlyDim. 18 x 21 cm