Similar lots by type
-
#42J. Joseph Hancet, Jodoigne
Een staande klok met eikenhouten kast en het werk met wijzerplaat van tin en messing. Compleet met slinger en gewichten. Brabant, XVIIIe eeuw.
Horloge de vestibule en chêne. Cadran en laiton et étain. Avec balancier et poids. Brabant, XVIIIe siècle.No longer availableOnline onlyDim. h: 247 cmEstimate: € 300/400 -
#33
Een grote eikenhouten kussenkast, versierd met Corinthische kapitelen, met gebombeerde kussens en op bolpoten. XVIIIe eeuw.
Une armoire à coussins en chêne, décoration de chapiteaux corinthiens, coussins bombés et pieds boules.No longer availableOnline onlyDim. 236 x 240 x 83 cmEstimate: € 800/1200
Other lots in this auction
-
#120Bochara
Karpet van wol met een Gül-motief op rode fond. Handgeknoopt.
Carpette d’Orient en laine à motif Gül sur fond rouge. Nouée main.No longer availableOnline onlyDim. 156 x 108 cmEstimate: € 80/100 -
#2
Een Engelse staande klok in eikenhouten kast. Bovenaan met mahoniehouten front. XIXe eeuw.
Une horloge de vestibule anglaise avec coffre en chêne. Le front est en acajou.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. h: 213 cmEstimate: € 200/300 -
#11
Henri II buffet van notenhout.
Buffet de style Henri II en noyer.No longer availableOnline onlyDim. 100 x 140 x 54 cmEstimate: € 150/200 -
#35
Een sobere langgerekte houten buffettafel.
Une table à buffet allongée.No longer availableOnline onlyActive bid: 127.00 €Dim. 250 x 60 cmEstimate: € 200/240 -
#79
Een armstoel van gebeeldhouwd beukenhout in Louis-XIII stijl.
Un fauteuil en hêtre sculpté de style Louis XIII.No longer availableOnline onlyDim. h:110 cmEstimate: € 120/200 -
#9
Een groot tweeledig buffet van gebeeldhouwd eikenhout in Henri II-stijl. Onderaan twee paneeldeuren, geflankeerd door uitsparingen met zuiltjes, vier laden in de gordel en bovenaan bordenrekjes.
Un grand buffet à deux corps en chêne sculpté style Henri II. Le dessous comporte deux portes panneaux flanquées de colonnes, quatre tiroirs dans la ceinture et des portes assiettes au dessusNo longer availableOnline onlyActive bid: 151.00 €Dim. 180 x 170 x 60 cmEstimate: € 300/400 -
#87
Een serie van zes Victoriaanse stoelen en een “carver chair”.
Une série de six chaises Victoriennes et une “carver chair”.No longer availableOnline onlyActive bid: 100.00 €Dim. h: 96 cmEstimate: € 350/450 -
#14
Een mahoniehouten buffetkast met opzet in Louis Philippestijl. Onderaan twee paneeldeuren en twee laden. Versieringen van de kuif manco.
Un buffet en acajou style Louis Philippe. Le dessous comporte deux portes pleines et deux tiroirs. Décorations de la coiffe sont manquantes.No longer availableOnline onlyDim. h: 172 cmEstimate: € 200/300 -
#117J. Depré
Een staande klok in eikenhouten kast, het werk van messing en tin. XIXe eeuw.
Horloge de vestibule en chêne. Mouvement en laiton et étain. XIXe siècle.No longer availableOnline onlyDim. h: 246 cmEstimate: € 200/300 -
#23
Een eikenhouten tweedeursgarderobe in renaissancestijl, versierd met gebeeldhouwde figuren.
Une garde-robe à deux portes en chêne, style Renaissance, à la décoration de figures sculptées.No longer availableOnline onlyDim. 191 x 179 x 73 cmEstimate: € 400/600 -
#81
Een gesculpteerd houten krukje in de vorm van twee buffelkoppen. Afrikaans werk.
Une cruche en bois sculpté en forme de deux têtes de buffles. Travail africain.No longer availableOnline onlyDim. h: 51 cmEstimate: € 100/120 -
#22
Een commode van mahoniehoutfineer met vier laden en een wit marmeren blad. XIXe eeuw.
Une commode en bois de placage d’acajou à quatre tiroirs et une tablette en marbre blanc. XIXième siècle.No longer availableOnline onlyDim. 86 x 106 x 52 cmEstimate: € 120/200