Similar lots by type
-
#42J. Joseph Hancet, Jodoigne
Een staande klok met eikenhouten kast en het werk met wijzerplaat van tin en messing. Compleet met slinger en gewichten. Brabant, XVIIIe eeuw.
Horloge de vestibule en chêne. Cadran en laiton et étain. Avec balancier et poids. Brabant, XVIIIe siècle.No longer availableOnline onlyDim. h: 247 cmEstimate: € 300 / 400 -
#33
Een grote eikenhouten kussenkast, versierd met Corinthische kapitelen, met gebombeerde kussens en op bolpoten. XVIIIe eeuw.
Une armoire à coussins en chêne, décoration de chapiteaux corinthiens, coussins bombés et pieds boules.No longer availableOnline onlyDim. 236 x 240 x 83 cmEstimate: € 800 / 1200
Other lots in this auction
-
#99
Een handgeknoopt Oosters karpetje van wol en katoen.
Carpette d’Orient en laine et coton. Nouée main.No longer availableOnline onlyDim. 194 x 94 cmEstimate: € 30 / 50 -
#98Karadja
Een handgeknoopt Perzisch wollen lopertje.
Petit couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableOnline onlyDim. 168 x 60 cmEstimate: € 50 / 80 -
#3
Een eikenhouten barmeubel met bovenaan een openklapbaar blad en een neerklapbaar gebeeldhouwd front. Onderaan twee paneeldeurtjes en op leeuwenpoten.
Un meuble de bar avec au dessus une tablette abattante et le front abattable. En dessous deux portes panneaux, pieds griffes.No longer availableOnline onlyDim. 133 x 93 x 53 cmEstimate: € 40 / 60 -
#13
Een Louis-Philippe buffetkast met opzet. Onderaan twee laden en twee paneeldeuren en een étagère in twee niveaus in het opzet, versierd met gebeeldhouwde vruchten.
Un buffet Louis Philippe à deux corps. Le dessous comporte deux tiroirs et deux portes pleines, la partie du dessus une étagère en deux niveaux, décorée de fruits sculptés.No longer availableOnline onlyDim. 205 x 130 x 54 cmEstimate: € 200 / 250 -
#5
Een eikenhouten tweedeurskast met gesculpteerde panelen. XIXe eeuw.
Armoire à deux portes en chêne aux panneaux sculptés. XIXe siècle.No longer availableOnline onlyDim. 134 x 126 x 49 cmEstimate: € 200 / 240 -
#58
Een gefineerde wortelhouten eetkamer, bestaande uit een dessertkast met twee paneeldeuren naast vijf laden en een buffetkast met twee grote deuren naast een kleinere en twee laden en een glazenkast in het opzet, beide met beige marmeren blad. Verder een tafel met zes stoelen met blauwe bekleding. Late art deco, eerste helft XXe eeuw.
Une salle à manger en bois de ronce, comprenant une desserte à deux portes panneaux à coté de cinq tiroirs, un buffet à deux grandes portes et une petite porte et deux tiroirs en dessous, au dessus une armoire à verres, avec des tablettes en marbre. Une table et six chaises avec revêtement bleu. Art Déco tardif, première partie XXième siècle.No longer availableOnline onlyEstimate: € 400 / 600 -
#60Hilaire à Stenay
Een eikenhouten staande klok. Het werk met gedreven geel koper en geëmailleerde wijzerplaat. Eind XIXe eeuw.
Horloge de vestibule en chêne. Le mouvement en cuivre jaune repoussé et à cadran émaillé. Fin du XIXe siècle.No longer availableOnline onlyDim. h: 250 cmEstimate: € 200 / 400 -
#91
Twee piëdestals en een vierkant bankje met rieten zit.
Deux piédestaux et une banquette carrée aux sièges cannées.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 45, 70 & 86 cmEstimate: € 50 / 60 -
#89
Japans kamerschermpje met vier panelen met messingen en parelmoer inlegwerk. Middenstukken beschadigd in de decoratie.
Un paravent japonais à quatre panneaux, incrustations en laiton et nacre.No longer availableOnline onlyDim. H. 80 cmEstimate: € 200 / 240 -
#77
Een reeks van zes eikenhouten stoelen met rug en zit van gedreven leder. Lichte slijtage, één grondig te restaureren.
Une série de six chaises en chêne avec assises et dos en cuir repoussé. Quelques usures, une chaise à restaurer.No longer availableOnline onlyEstimate: € 90 / 120 -
#34
Een eikenhouten buffetkast met een centrale paneeldeur onder een uitsparing, geflankeerd door twee laden en twee deuren, versierd met strikken.
Un buffet en chêne à une porte pleine centrale flanquée de deux tiroirs et deux portes, décoration de noeuds.No longer availableOnline onlyDim. 140 x 100 x 50 cmEstimate: € 200 / 300 -
#76
Een reeks van zes mahoniehouten stoelen in Louis Philippestijl met gevlochten zit en rug.
Une série de six chaises en acajou style Louis Philippe avec assises et dos cannées.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Estimate: € 90 / 120