Other lots in this auction
-
#168Val St. LambertEen grote coupe van geslepen en mauve gedubbeld kristal. Gemerkt en genummerd 49/100.
Une grande coupe de cristal taillé en mauve doublé. Marquée et numérotée 49/100.No longer availableDim. h: 22; Ø: 31 cmEstimate: € 180 / 240 -
#717Een aardewerk van Chinees steengoed, versierd met een decor van een draak en een pauw in reliëf. Onderaan gemerkt.
Un vase chinois en grès à décor d'un dragon et d'un paon en relief. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 60 / 80 -
#623DelvauxEen zwart lederen schoudertas. In doos.
Sac en cuir noir. Dans sa boîte.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#261Een ronde schaal versierd met bloemen van Etling glas.
Un bol rond décoré de fleurs en verre Etling.No longer availableDim. Ø 31 cmEstimate: € 130 / 150 -
#56Merkwaardig bijzetmeubeltje van gefineerd mahoniehout. Een deurtje met latwerk, een lade in de gordel en bovenaan een valse lade. Vier gebogen klauwpoten van zwart hout, op wieltjes. Marmeren blad. XIXde eeuw. Slijtage.
Table d'appoint remarquable en acajou plaqué. Une porte en treillis, un tiroir dans la ceinture et un faux tiroir en haut. Quatre pieds à griffes courbes en bois noir, sur roulettes. Dessus en marbre. XIXème siècle. Usure.No longer availableDim. 80 x 42 x 28,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#392Een paar plaasteren zuilen.
Paire de colonnes en plâtre.No longer availableDim. h: 112 cmEstimate: € 100 / 150 -
#351Twee langgerekte glazen vazen.
Deux vases allongés en verre.No longer availableDim. h: 59 & 60 cmEstimate: € 40 / 50 -
#222Een barokke spiegel.
Un miroir baroque.No longer availableDim. 70 x 58 cmEstimate: € 450 / 500 -
#3379 chromo-albums met daarbij drie van Liebig en diverse van Artis.
9 albums chromo dont trois de Liebig et plusieurs d'Artis.No longer availableEstimate: € 90 / 120 -
#80Een 18 karaats wit gouden slavenarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,12 ct.
Un bracelet esclave en or blanc 18 carats serti de diamants d'un poids combiné de ± 1,12 ct.No longer availableDim. 11,08 gEstimate: € 1300 / 1500 -
#560Een gebeeldhouwde ronde Chinese tafel, het blad versierd met een pietra dura decor onder glas van Geisha’s in een tuin. Met vier bijpassende stoeltjes.
Une table ronde chinoise sculptée, la tablette décorée d'un décor Pietra Dura sous verre Geisha dans un jardin. Avec quatre chaises assorties.No longer availableDim. Ø: 29 & 80 cmEstimate: € 200 / 300 -
#728Michel HeremanPeriod: 1933 - 2000“Post-apocalyptisch wezen”. Een beeld van turkooiskleurig keramiek. Gemonogrammeerd.
Créature post-apocalyptique . Une sculpture de céramique turquoise. Monogrammée.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 100 / 180

