#366Een bijzettafeltje met poten opgebouwd uit hertengeweien.
#105Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een solitair van ± 0,57 ct.
Une bague en or jaune 18 carats sertie d'un solitaire de ± 0,57 ct.No longer availableDim. 4,32 gEstimate: € 750 / 850 -
#228Drie gedreven kommetjes van groene jade en zilver.
#424Een met leder bekleed paard. Eén oor manco.
#380Een lot zilveren munten waaronder Leopold II van 1869, 1870, 1872, 1873, 1875 en een aantal oude zilveren munten met slijtage van België en Frankrijk.
Lot de pièces d'argent dont Léopold II de 1869, 1870, 1872, 1873, 1875 et quelques vieilles pièces d'argent usées de Belgique et de France.No longer availableDim. 321,16 gEstimate: € 60 / 100 -
#488ChristofleEen vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal op ovale presentatiespiegel. Dekseltje van het melkkannetje manco. Gemerkt.
#169Leo SteelPeriod: 1878-1938“Oud vrouwtje in een interieur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1929. In oorspronkelijke lijst.
Vieille dame dans un intérieur . Huile sur panneau. Signée et datée 1929. Dans cadre d'origine.No longer availableDim. 75 x 56 cmEstimate: € 100 / 150 -
#123Een driedelig art deco klokstel van marmer, zamak en celluloid. Cirkelvormige klok geflankeerd door een jonge vrouw met duif. Twee cirkelvormige cassolettes.
Une horloge art déco en trois parties en marbre, regule et celluloïd. Horloge circulaire flanquée d'une jeune femme au pigeon. Deux cassolettes circulaires.No longer availableDim. 26 x 49 cmEstimate: € 100 / 120 -
#272“Christus aan het kruis, Golgotha”. Gravure. A. Van Dyck pinxit, Simon Bolswert sculpsit, Martinus Van den Enden edit.
Christ en croix, Golgotha. Gravure. A. Van Dyck pinxit, Simon Bolswert sculpsit, Martinus Van den Enden edit.No longer availableDim. 65 x 46 cmEstimate: € 100 / 120