Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een regionale eikenhouten secretaire met drie grote laden en klapblad. Gerainureerde tapse poten. Maasland, tijdperk Lodewijk XVI.

Een regionale eikenhouten secretaire met drie grote laden en klapblad. Gerainureerde tapse poten. Maasland, tijdperk Lodewijk XVI.

Secrétaire régional en chêne à trois grands tiroirs et tablette rabattable. Pieds fuselés rainurés. Pays mosan, époque Louis XVI.
Dim. 109 x 123 x 65 cm
SKU: 2306200166.
Auction day: 23 June 2020 19:00
Catalogue #166
Estimate: € 200 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #39
    Jean Pons
    Period: 1913 - 2005

    “Compositie”. Een lithografie. Gesigneerd, genummerd op 66/99 en respectievelijk gedateerd ‘50.

    Composition . Une lithographie. Signée, numérotée 66/99 et datée 50 respectivement .
    No longer available
    Dim. 39,5 x 57 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #68

    Een lot strips, bestaande uit 8 albums van uitgeverij Blitz, 3 albums van uitgeverij Vinci en 13 albums van uitgeverij Talent.

    Un lot de bandes dessinées, comprenant 8 albums par Blitz, 3 albums par Vinci et 13 albums par Talent.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #409

    Zwart houten muziekrekje met vier niveaus, bovenaan met galerij, gedraaide houten spijlen met vernauwingen. Omstreeks 1900.

    Porte-musique en bois noir à quatre niveaux, dessus avec galerie, barres en bois tourné avec rétrécissements. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. 120 x 47 x 33 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #227

    Een recente Zaanse wandklok.

    Une récente horloge murale dite de Zaandam.
    No longer available
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #289
    Jean Pons

    “Composities”. Twee lithografieën. Beide gesigneerd, genummerd 67/99 en respectievelijk gedateerd ‘50 & ‘51.

    Compositions . Deux lithographies. Les deux signées, numérotées 67/99 et datées 50 & 51, respectivement.
    No longer available
    Dim. 39,5 x 57 & 41 x 57 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #118

    “Meisje met schoen”. Een bronzen beeldje met marmeren voet. Naar Auguste Moreau.

    Fille à la chaussure . Une statue en bronze avec socle en marbre. D'après Auguste Moreau.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #390

    Drie bronzen plaquettes: La dynastie belge (C. De Vreese). U.L.B. 1834-1993. Forest - Vorst. Een Canadese dollar. Herdenking Elisabeth II. 1952 1977. (500 ‰). Twee herdenkingsmunten Boudewijn I en Abert II.

    Trois plaquettes de bronze: La dynastie belge (C. De Vreese). ULB 1834-1993. Forêt - Forêt. Un dollar canadien. Commémoration Elisabeth II. 1952 1977. (500 ‰). Deux pièces commémoratives Baudouin I et Abert II.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 70
  • #531

    Palmboom van gesculpteerd ivoor met talrijke losse bladeren. Afrikaans werk.

    Palmier en ivoire sculpté à nombreuses feuilles mobiles. Travail africain.
    No longer available
    Dim. H. 36 cm (stam)
    Estimate: € 120 / 180
  • #434

    Paar boekensteunen versierd met koperen golfsticks.

    Une paire de serre-livres, décoration de clubs de golf en cuivre.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #644

    “Stilleven”. Olieverf op board. Gesigneerd ‘Tavé’.

    Nature morte . Huile sur panneau. Signée Tavé .
    No longer available
    Dim. 36 x 19 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #8

    Een lot kristallen voorwerpen, bestaande uit “Antonio”, een beeldje van Swarovski uit de reeks “Magie van de dans” naar een ontwerp van Martin Zendron (Eén vingertje manco), een kandelaar van Villeroy & Boch, een geslepen karaf en een een sierglas op voet met kelk van blauw glas en geslepen kralen in lood.

    Lot d'objets en cristal, composé de Antonio , une statue de Swarovski de la série Magic of dance d'après un dessin de Martin Zendron (Un doigt manque), un chandelier de Villeroy & Boch, une carafe taillée et un verre d'ornement à pied avec calice de verre bleu et perles taillées en plomb.
    No longer available
    Dim. h: 18 - 28 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #216

    Een gefineerde notenhouten eetkamer, bestaande uit een tafel met zes stoelen en twee buffetkasten met marmeren blad, waarbij één met spiegel en één met opzet met spiegel en glazenkastjes.

    Une salle à manger en noyer plaqué composée d'une table avec six chaises et deux buffets en marbre, une avec miroir et une avec miroir et petites vitrines latérales.
    No longer available
    Dim. 177 x 170 x 60 en 160 x 140 x 55 cm
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Veiling 23 & 24 Juni 2020

Deze veiling is volledig - 820 loten. Downloads verkrijgbaar in .pdf en .xls

23 June 2020 19:00
24 June 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 June 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More