#101“King Edward VIII”. Stenen hoofd op zwarte granieten sokkel.
#121Een oud vuurstenen pistool. Onschadelijk gemaakt.
#380Een lot zilveren munten waaronder Leopold II van 1869, 1870, 1872, 1873, 1875 en een aantal oude zilveren munten met slijtage van België en Frankrijk.
Lot de pièces d'argent dont Léopold II de 1869, 1870, 1872, 1873, 1875 et quelques vieilles pièces d'argent usées de Belgique et de France.No longer availableDim. 321,16 gEstimate: € 60 / 100 -
#56Merkwaardig bijzetmeubeltje van gefineerd mahoniehout. Een deurtje met latwerk, een lade in de gordel en bovenaan een valse lade. Vier gebogen klauwpoten van zwart hout, op wieltjes. Marmeren blad. XIXde eeuw. Slijtage.
Table d'appoint remarquable en acajou plaqué. Une porte en treillis, un tiroir dans la ceinture et un faux tiroir en haut. Quatre pieds à griffes courbes en bois noir, sur roulettes. Dessus en marbre. XIXème siècle. Usure.No longer availableDim. 80 x 42 x 28,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#785Een lot van zes bolle witglazen hanglampen.
#462“Bader in een berglandschap”. Kleurkrijt op papier. Gesigneerd en gedateerd.
Baigneuse dans un paysage de montagne . Crayons de couleur sur papier. Signé et daté.No longer availableDim. 49 x 35 cmEstimate: € 60 / 100 -
#185Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,04 ct. en een smaragd van ± 0,44 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de diamants taillés en brillant de ± 0,04 ct. Et une émeraude de ± 0,44 ct.No longer availableDim. 2,82 gEstimate: € 280 / 350 -
#519Frans Warringa“Abstracte composities”. Olieverf op doek. De ene gesigneerd en gedateerd 1986 (81 x 101 cm). De andere gesigneerd en gedateerd 1985 (75 x 100 cm).
Lot d'outils anciens en bois, composés d'un filet, de trois bêches, de deux copeaux de pont et d'une poulie.No longer availableEstimate: € 40 / 60