Similar lots by type
-
#361Enfield
Een Engels schouwklokje in bakelieten kast. Met slingertje.
Une pendule anglaise dans un boîtier en bakélite. Avec guirlande.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 40/50 -
#77
Een houten wandregulator versierd met een steigerend paardje op de kuif. Compleet met sleutel.
Régulateur mural en bois décoré d'un cheval cabré sur le cimier. Complet avec clé.No longer availableDim. h: 104 cmEstimate: € 60/100 -
#522
Een Friese staartklok met handgeschilderde wijzerplaat met datumnotatie en bovenaan versierd met figuren.
Une horloge à queue frisonne avec un cadran peint à la main avec indication de la date et décoré de chiffres sur le dessus.No longer availableDim. 140cmEstimate: € 40/60 -
#108Le Printemps - Chantilly
Een Franse stijlklok met een ronde geprofileerde messing rand. De wit emaillen wijzerplaat met zwarte Romeinse cijfers. De klok is voorzien van een harpslinger en twee gewichten en met achtdaags uurwerk met belslag.
Une horloge de style français avec un rebord en laiton profilé rond. Le cadran en émail blanc avec chiffres romains noirs. L'horloge est équipée d'un balancier harpe et de deux poids et d'un mouvement d'horlogerie huit jours avec sonnerie.No longer availableDim. H:130cmEstimate: € 50/70 -
#425Junghans
Een klein schouwklokje in houten kast met meerkleurig bloemendecor op zwarte fond.
Une petite pendule de cheminée dans un coffret en bois à décor floral multicolore sur fond noir.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 35/45
Other lots in this auction
-
#134
“Landschap”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd ‘C.S.S.’ en gedateerd 1856.
"Paysage". Peinture à l'huile sur panneau. Monogrammé 'CSS' et daté 1856.No longer availableDim. 55 x 75 cmEstimate: € 200/300 -
#448
Een paar siervazen vangeglazuurd aardewerk met kraag in de vorm van bladeren.
Paire de vases décoratifs en faïence vernissée à collerette en forme de feuilles.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 35/50 -
#436
Een handgeknoopt Tunesisch wolllen tapijt.
Un tapis tunisien en laine noué à la main.No longer availableDim. 299 x 201 cmEstimate: € 80/120 -
#302
Een goudgepatineerd smeedijzeren luchtertje met drie lichtpunten.
Lustre en fer forgé patiné or à trois points lumineux.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 100/120 -
#234Benoit
“Zeilschepen op zee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Voiliers en mer". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 60/80 -
#113
Een verguld bronzen schouwpendule in eclectische stijl. Met slinger en sleutel.
Une pendule en bronze doré de style éclectique. Avec balancier et clé.No longer availableDim. H:50cmEstimate: € 40/60 -
#38
“Engeltje met hoorn”. Een klein bronzen beeldje op sokkel van rood marmer.
"Ange avec corne". Une petite statue en bronze sur un socle en marbre rouge.No longer availableDim. H: 15cmEstimate: € 40/60 -
#498
Een antieke achthoekige eikenhouten tafel met getorste poten en versierd met gebeeldhouwde vogels en leeuwenkoppen.
Une ancienne table octogonale en chêne aux pieds torsadés et décorée d'oiseaux et de têtes de lion sculptés.No longer availableDim. 120 x 122 cmEstimate: € 200/300 -
#542B. Thiteux
“Compositie met poppenhoofden“. Gemengde techniek op doek. Gesigneerd en gedateerd 1989.
"Composition avec des têtes de poupées". Technique mixte sur toile. Signée et datée 1989.No longer availableDim. 50 x 160 cmEstimate: € 80/120 -
#23
Een tabakspot en een Delftse sierschotel van blauw en wit aardewerk (Ø 24 cm).
Un pot à tabac et un plat décoratif de Delft en faïence bleue et blanche (Ø 24 cm).No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 80/100 -
#492
“Abstract naakt.” Olieverf op board. Draagt monogram H.K.
"Nu abstrait." Huile sur carton. Porte un monogramme HKNo longer availableDim. 120 x 68 cmEstimate: € 120/200 -
#453
Een grote designvaas van meerkleurig geglazuurd aardewerk met een jachtscène in laagreliëf. Onderaan genummerd. Jaren ‘60.
Un grand vase design en faïence émaillée multicolore avec une scène de chasse en bas relief. Numéroté en bas. années 60.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 45/60