Similar lots by type
-
#393Een tafelklokje in houten kast met koperen monturen en wijzerplaat.
Pendulette de table dans un corps de bois aux montures et cadran en cuivre.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 60 / 80 -
#387Jn. Raymond à VillejésusEen comtoiseklok van gedreven messing met rondom de geëmailleerde wijzerplaat een decor met herder en vee. Met vouwslinger en twee gewichten. In werkende staat.
Comtoise en laiton repoussé à cadran émaillé surmonté d’un berger et son troupeau. Balancier pliant et deux poids. En état de marche.No longer availableEstimate: € 200 / 220 -
#208Een schouwklok van gesculpteerd eikenhout in eclectische stijl met een orgeltje binnenin en een vogeltje bovenaan. De wijzerplaat van messing met geëtst decor. We voegen er een eikenhouten wandconsole aan toe.
Pendule en chêne sculpté de style éclectique avec un orgue à l‘intérieur et surmontée d’un petit oiseau. Cadran en laiton à décor à l’eau forte. Nous ajoutons une console en chêne.No longer availableDim. h: 70 + 60 cmEstimate: € 200 / 240 -
#203Een bronzen pendule gedragen door een olifant en getooid met een Chinees met een parasol.
Pendule en bronze portée par un éléphant et surmontée d’un Chinois à l’ombrelle.No longer availableDim. h 48 cmEstimate: € 2200 / 2600 -
#28Een tafelklokje van grijs marmer en brons met een geëmailleerde en handgeschilderde wijzerplaat. Sleuteltje manco. Brussels werk.
Pendulette de table en marbre gris et bronze à cadran émaillé et peint à la main. Clé manque. Travail bruxellois.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 80 / 100 -
#363Klein de WalscheEen schouwpendule van zwart marmer met een sober gegraveerd decor en een geëmailleerde wijzerplaat met romeinse cijfers.
Pendule en marbre noir à décor sobrement gravé, cadran émaillé aux chiffres romains.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 50 / 100 -
#73Een perpetuümklokje van geel koper onder glazen stolp.
Petite pendule perpétuelle en cuivre jaune sous globe en verre.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#778Een regulateurklok met slinger en sleutel.
Régulateur en bois à balancier et clé.No longer availableDim. H. 63 cmEstimate: € 30 / 50
Other lots in this auction
-
#422“Roeiboot voor een stad”. Olieverf op paneel.
“Chaloupe devant une ville”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 21 x 31 cmEstimate: € 120 / 200 -
#129Henri Waumans“Landschap met boom”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage à l’arbre”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 63 x 92 cmEstimate: € 50 / 80 -
#833Een rond mahoniehouten bijzettafeltje met klapblad.
Table d’appoint ronde en acajou. Tablette abattante.No longer availableDim. Ø: 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#575Een mandvormige jardinière van meerkleurig porselein met een decor van drie klimmende kinderen en druiventrossen in hoogreliëf. Oostenrijk.
Jardinière en forme de panier en porcelaine polychrome à décor de trois enfants grimpants et de grappes de raisins en relief. Autriche.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 220 / 240 -
#458Houten paard als schrijfgereihouder. Rajasthan.
Cheval en bois servant comme écritoire. Rajasthan.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#395Een Georgian bureau van mahoniehoutfineer met twee maal drie laden aan de zijkant en drie laden in de gordel. Het blad bekleed met kalfsleder.
Bureau Georgian double face en placage d’acajou ouvrant à deux fois trois tiroirs des deux côtés et de trois tiroirs en ceinture. Tablette recouverte de vachette.No longer availableDim. 137 x 75 cmEstimate: € 300 / 400 -
#287Een lotje zilver, bestaande uit een mooi opengewerkte en versierde taartschep, een sterling servetring en een kinderlepeltje.
Petit lot d’argent comprenant une pelle à tarte joliment ajourée, un rond de serviette en argent sterling et une cuillère d’enfant.No longer availableDim. 76,6 gEstimate: € 50 / 60 -
#821Een ronde tafel van gefineerd hout met een ingelegd decor van St. Joris op het blad.
Table ronde en bois de placage incrustée d’un Saint-Georges.No longer availableDim. Ø: 80 cmEstimate: € 100 / 180 -
#122M. Bertrand“Neerhof in de sneeuw” & “Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Beide gesigneerd en resp. gedateerd 1956 & 1955.
“Basse cour enneigée” et “Nature morte aux roses”. Huile sur toile. Les deux signées et respectivement 1956 et 1955.No longer availableDim. 48 x 58 & 40 x 60 cmEstimate: € 60 / 100 -
#808Een lot tin, bestaande uit een terrine, een koffiepot, een schotel, een kom, enkele diepe borden en een serveerlepel. Grotendeels XIXe eeuws.
Lot d’étains comprenant une terrine, une cafetière, un plat, un bol, quelques assiettes creuses et une cuillère de service. En grande partie XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#841Twee bankjes van gedraaid en sober gesculpteerd eikenhout. XIXe eeuw.
Deux petits bancs en chêne tourné et sobrement sculpté. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#247Paul SerstéPeriod: 1910 - 2000“Wandelaarster”. Een beeld van terracotta. Gesigneerd.
“La promenade”. Sculpture en terre cuite. Signée.No longer availableDim. h: 74 cmEstimate: € 100 / 150

