#97
Een Arabische sabel met gegraveerd lemmet.
#153
#292R. Vermeylen
“Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#425
Een langgerekt Afrikaans houten masker.
#483
#193
#313
#95
Une bague en or blanc et jaune 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 1 ct.No longer availableDim. 14,12 gEstimate: € 1200/1400 -
#238
#340
Une bague en or rose 18 carats sertie d'un diamant marquis de + - 0,46 ct. DVVS2. Et de diamants d'un poids combiné de + - 0,26 ct.No longer availableDim. 4,57 gEstimate: € 900/1000 -
#384
Paar oriëntalistische prenten. Op de passepartout: Paul G.
#120
Een 18 karaats geel gouden broche bezet met een camee.
Une broche en or jaune 18 carats sertie d'un camée.No longer availableDim. bruto: 14,53 gEstimate: € 120/160