Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een regulateur met gesculpteerd houten kast. Begin XXe eeuw

Een regulateur met gesculpteerd houten kast. Begin XXe eeuw

Un régulateur avec gaine en bois sculpté. Début XXième siècle.
Dim. h: 92 cm
SKU: 3005170768.
Category: Klok.
Auction day: 31 May 2017 19:00
Catalogue #768
Estimate: € 50 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #148

    “Course Romaine”. Een pendule van donkergepatineerd zamak op groen marmeren sokkel.

    “Course Romaine”. Une pendule en régule sur socle en marbre vert.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #108

    Een schouwpendule van rood marmer en bronsbeslag, bovenaan getooid met een waterdraagster van bruingepatineerd zamak.

    Une pendule en marbre rouge et bronze, représentant une porteuse d’eau, en régule.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #176
    C. Brasseur à Paliseul

    Een staande klok met eikenhouten kast. Het werk van gedreven geel koper met geëmailleerde wijzerplaat. Met slinger en gewichten.

    Une horloge de vestibule en chêne. Cadran en cuivre repoussé et émail. Avec balancier et poids.
    No longer available
    Dim. h: 225 cm
    Estimate: € 200 / 350
  • #248

    Een schouwpendule van rood marmer met bronzen leeuwenkoppen met ringen aan de zijkant. Werkende staat.

    Une garniture de cheminée en marbre rouge à têtes de lions aux anneaux sur les cotés. En état de marche.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #635

    Een Friese staartklok met een handgeschilderde wijzerplaat met een landschapsdecor. De kast onderaan versierd met een opengewerkte voorstelling van een siervaas in messing. Eerste helft XIXe eeuw. Werkende staat. Ruitje gebroken.

    Pendule murale frisonne dite “staartklok” à cadran peint à la main présentant un paysage. Queue décorée d’une vasque ajourée en laiton. XIXe siècle. Vitre cassée, état de marche.
    No longer available
    Dim. l: 120 cm
    Estimate: € 280 / 360
  • #47

    Een houten schouwklokje met bronzen montuur in de vorm van een jonge vrouw met een bloem. Tijdperk art nouveau.

    Une pendule en bois avec monture en bronze en forme de jeune fille avec une fleur. Art nouveau.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #229

    Een cartelpendule van zwartgepatineerd en verguld koper met een handgeschilderd bloemendecor.

    Cartel en cuivre patiné et cuivre doré, décor fleuri peint à la main.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #590

    Een Friese staartklok met een handgeschilderd decor van een Hollandse haven boven de wijzerplaat. Bovenaan getooid met bronzen figuren.

    Pendule murale frisonne, dite staartklok à décor d’un port hollandais peint à la main au dessus du cadran. Surmontée de figures en bronze.
    No longer available
    Dim. h 142 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #494

    Een comtoiseklok van gedreven geel koper met een decor van vogels. Met slinger en gewichten, sleutel manco.

    Une comtoise en cuivre jaune repoussé avec un décor d’oiseaux. Avec balancier et poids. Sans clé.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 200 / 230
  • #277

    Een antieke ronde wandklok met albasten wijzerplaat in een houten kast. Wijzerplaat gebarsten. Werkende staat, met sleutel.

    Une horloge murale ronde en bois avec le cadran en albâtre. Le cadran est accidenté. En état de marche, avec clé.
    No longer available
    Dim. Ø: 37 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #157

    Een wandklokje van zamak, versierd met een dameshoofd in reliëf. Compleet met slinger en gewichten. Tijdperk art nouveau.

    Une horloge murale en régule, tête de femme en relief. Complet avec balancier et poids. Période Art Nouveau.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #608

    Een staande klok in eikenhouten kast met een wijzerplaat van koper en tin en het opschrift “Tempus fugit”. XIXe eeuw.

    Horloge de vestibule en chêne à cadran en cuivre et étain inscrit “Tempus fugit”. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 243 cm
    Estimate: € 150@ / 180

Other lots in this auction

  • #711
    Kaiser

    “Napoleon en luitenant”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein. Beide gemerkt.

    “Napoléon et lieutenant”. Deux statues en porcelaine polychrome. Marqués.
    No longer available
    Dim. h: 22 & 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #793

    Een verzilverd metalen bestek voor twaalf personen met een Lodewijk XVI-motief.

    Couvert en métal argenté pour douze personnes. Style Louis XVI.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #749

    Een lot kleurloos kristal, bestaande uit twee asbakken, een karaf en een deels gesatineerd vaasje.

    Un lot d’objets en cristal incolore, comprenant deux cendriers, une carafe et un petit vase partiellement satiné.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #581

    Een paar balustervazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van feestelijkheden voor de keizer. Onderaan gemerkt en met houten voetstukjes. Omstreeks 1900.

    Paire de vases balustres en porcelaine de Chine à décor polychrome représentant des festivités pour l’empereur. Marque sous la base et socles en bois tourné. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 500 / 800
  • #392
    Val St. Lambert

    Een driedelig toiletstelletje van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.

    Une garniture de toilette en cristal incolore taillé. Marqué.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 35
  • #440

    Een paar Chinese snuffbottles van handbeschilderd glas met decors van vrouwen.

    Paire de flacons à parfum chinois en verre peint à la main de longues élises.
    No longer available
    Dim. h: 7,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #622

    Een klein Perzisch wandkleedje van zijde met twee vogels van goudbrokaat in de mirab.

    Petite carpette persane en soie à décor de deux oiseaux en brocard d’or dans un mirhab.
    No longer available
    Dim. 56 x 39 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #613

    Een kleine commode van gefineerd hout met twee laden, versierd met inlegwerk en met een marmeren blad.

    Une petite commode en placage avec deux tiroirs et une tablette de marbre. Décor incrusté.
    No longer available
    Dim. b: 66 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #202
    Eugeen Van Mieghem
    Period: 1875 - 1930

    Een tweezijdige mannelijke naaktstudie. Rood potlood op papier. Gemonogrammeerd met stempel en met droogstempel van het atelier.

    Une étude d’un nu masculin. Sanguine sur papier. Monogramme et cachet à sec de l’atelier.
    No longer available
    Dim. 26 x 18 cm
    Estimate: € 750 / 850
  • #482

    “Balinese vrouwen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Femmes Balinaises”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 48,5 x 47,5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #580

    Een ligmeubel van eikenhout met groen fluwelen bekleding.

    Une chaise longue en chêne recouvert de velours vert.
    No longer available
    Dim. b: 195 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #62
    Jos Van de Wal Perné
    Period: 1877 - 1941

    “Kerkinterieur”. Een zeefdruk. In de plaat gesigneerd.

    “Intérieur d’église”. Une sérigraphie. Signée dans la planche.
    No longer available
    Dim. 50 x 43 cm
    Estimate: € 25 / 30
View all auction items ›

Veiling van 30 & 31 Mei 2017

De veiling is volledig - 815 loten online. .pdf en .xls versies van de catalogus verkrijgbaar op de downloads pagina.

30 May 2017 19:00
31 May 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 31 May 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More