Other lots in this auction
-
#829LladroEen porseleinen vaasje met meerkleurig loodglazuur. Onderaan gemerkt.
Un petit vase en porcelaine à glaçure de plomb. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 30 / 40 -
#697EkaOude projector. Medio XXste eeuw.
Un ancien projecteur. Milieu du XXème siècle.No longer availableDim. H. 95 cmEstimate: € 35 / 45 -
#441Een lot celadonkleurig porselein, bestaande uit twee kleine jardinières met verschillende onderschalen, een vaas, een bloemenemmerjte, een suikerpot, een theepot en een inktpot. De theepot met haarscheuren.
Un lot de porcelaine de couleur Celadon, comprenant deux jardinières, des sous-plats, un vase, un seau à fleurs, un sucrier, une théière (cheveux) et un encrier.No longer availableDim. h: 4 - 18 cmEstimate: € 50 / 80 -
#307Twee oude wereldbollen.
Deux anciens globes.No longer availableDim. H. 45 & 40 cmEstimate: € 100 / 120 -
#374“Jachttafereel”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Draagt een handtekening.
”Scène de chasse”. Huile sur toile marouflée. Porte une signature.No longer availableDim. 27 x 35 cmEstimate: € 120 / 200 -
#747Een tinnen schotel met een reliëfdecor van arabesken. Frankrijk, vierde kwart XVIe eeuw.
Un plat en étain à décor en relief d’arabesques. France, dernier quart du XVIème siècle.No longer availableDim. Ø: 44 cmEstimate: € 200 / 300 -
#7Een lot houtsnijwerk, bestaande uit een lampenvoet met een beer, een wijwatervaatje, een pijpenrekje met karikaturaal mannetje, een lot diertjes en twee reliëfs, waarbij een afbeelding van de stervende leeuw van Luzern.
Un lot de gravures sur bois, comprenant un pied de lampe avec un ours, un bénitier, un porte-pipes avec un petit bonhomme en caricature, un lot de petits animaux et deux reliefs, dont un représentant le lion mourant de Lucerne.No longer availableDim. h: 24 - 40 cmEstimate: € 100 / 120 -
#224Célestine Vermoelen“Damesportret. Pauline Vermoelen-Peeters, 1837-1907”. Olieverf op doek. Belgische school, gesigneerd, omstreeks 1935.
”Portrait de dame. Pauline Vermoelen-Peeters, 1837 -1907”. Ecole belge, signée, +- 1935.No longer availableDim. 133 x 90 cmEstimate: € 1000 / 1400 -
#733Een barometer - Thermometer van Limogesporselein met messingen monturen.
Un baro-thermomètre en porcelaine de Limoges à montures en laiton.No longer availableDim. H: 55 cmEstimate: € 80 / 120 -
#295Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct. en een robijn cabochon van ± 6 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,80 ct et d’un cabochon de rubis de ± 6 ct.No longer availableDim. 6 gEstimate: € 700 / 800 -
#527Een paar lampenvoeten van verguld brons in de vorm van musicerende tempelwachters.
Une paire de pieds de lampe en bronze doré sous forme de gardiens de temple en musique.No longer availableDim. h: 33 cm (66 cm met kap)Estimate: € 100 / 120 -
#533Een art deco vaas van gekleurd glas.
Un vase Art Déco en verre de couleur.No longer availableDim. h: 19 cm Ø 17,5 cmEstimate: € 35 / 45

