#343Drie speculaasvormen van gebeeldhouwd hout.
#492Drie Indische gouachetekeningen op zijde, waarbij een Indo-Perzische voorstelling van een civiele rechtszaak, een Mysoreaanse voorstelling van een respectbetuiging aan een hoogwaardigheidsbekleder en een kleine Zuid-Indische scène aan de poorten van een paleis.
Trois dessins de gouache sur soie indiens, dont une représentation indo-persane de procès civil, une représentation mysoréenne de respect et une scène sud-indienne aux portes d’un palais.No longer availableDim. 31 x 21, 30 x 19 & 20 x 14 cmEstimate: € 50 / 80 -
#792Een paar houten meesterstukjes in de vorm van een octahedron.
Paire de pièces de maîtrise en bois, formant octahèdres.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 60 / 80 -
#137Zuiltje van marmer (hersteld) met een duivel van verguld metaal en op een basis van kobaltblauw Sèvres porselein (onderaan gemerkt).
Une colonne en marbre (restaurée) avec un diable en métal argenté et sur une base en porcelaine de Sèvres bleu cobalt. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 39 cmEstimate: € 200 / 250 -
#489Alice André“Volkstaferelen tijdens de Eerste Wereldoorlog.” Een paar tekeningen potlood op papier, gesigneerd.
”Scènes populaires durant la Première Guerre Mondiale”. Une paire de dessins, crayon sur papier. Signés.No longer availableDim. 68 x 52 cmEstimate: € 40 / 60 -
#134Een op perkament opgestelde pachtovereenkomst. Engeland, 1769.
#865Een smeedijzeren dubbele kandelaar, gemonteerd als staande lamp.
Un lot de 37 bandes dessinées.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#243Een hanglamp in Louis XV - stijl met glazen pendeloques.
Une jardinière en fer forgé à motifs de feuilles et une tête de jeune fille. Période Art Nouveau.No longer availableDim. H. 48 cmEstimate: € 100 / 150