Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een regulateurklok. Begin XXste eeuw.

Een regulateurklok. Begin XXste eeuw.

Un régulateur. Début XXème siècle.
Dim. H. 72 cm
SKU: 2409190431.
Auction day: 24 September 2019 19:00
Catalogue #431
Estimate: € 20 / 25
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #829
    Lladro

    Een porseleinen vaasje met meerkleurig loodglazuur. Onderaan gemerkt.

    Un petit vase en porcelaine à glaçure de plomb. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #697
    Eka

    Oude projector. Medio XXste eeuw.

    Un ancien projecteur. Milieu du XXème siècle.
    No longer available
    Dim. H. 95 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #441

    Een lot celadonkleurig porselein, bestaande uit twee kleine jardinières met verschillende onderschalen, een vaas, een bloemenemmerjte, een suikerpot, een theepot en een inktpot. De theepot met haarscheuren.

    Un lot de porcelaine de couleur Celadon, comprenant deux jardinières, des sous-plats, un vase, un seau à fleurs, un sucrier, une théière (cheveux) et un encrier.
    No longer available
    Dim. h: 4 - 18 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #307

    Twee oude wereldbollen.

    Deux anciens globes.
    No longer available
    Dim. H. 45 & 40 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #374

    “Jachttafereel”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Draagt een handtekening.

    ”Scène de chasse”. Huile sur toile marouflée. Porte une signature.
    No longer available
    Dim. 27 x 35 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #747

    Een tinnen schotel met een reliëfdecor van arabesken. Frankrijk, vierde kwart XVIe eeuw.

    Un plat en étain à décor en relief d’arabesques. France, dernier quart du XVIème siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 44 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #7

    Een lot houtsnijwerk, bestaande uit een lampenvoet met een beer, een wijwatervaatje, een pijpenrekje met karikaturaal mannetje, een lot diertjes en twee reliëfs, waarbij een afbeelding van de stervende leeuw van Luzern.

    Un lot de gravures sur bois, comprenant un pied de lampe avec un ours, un bénitier, un porte-pipes avec un petit bonhomme en caricature, un lot de petits animaux et deux reliefs, dont un représentant le lion mourant de Lucerne.
    No longer available
    Dim. h: 24 - 40 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #224
    Célestine Vermoelen

    “Damesportret. Pauline Vermoelen-Peeters, 1837-1907”. Olieverf op doek. Belgische school, gesigneerd, omstreeks 1935.

    ”Portrait de dame. Pauline Vermoelen-Peeters, 1837 -1907”. Ecole belge, signée, +- 1935.
    No longer available
    Dim. 133 x 90 cm
    Estimate: € 1000 / 1400
  • #733

    Een barometer - Thermometer van Limogesporselein met messingen monturen.

    Un baro-thermomètre en porcelaine de Limoges à montures en laiton.
    No longer available
    Dim. H: 55 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #295

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct. en een robijn cabochon van ± 6 ct.

    Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,80 ct et d’un cabochon de rubis de ± 6 ct.
    No longer available
    Dim. 6 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #527

    Een paar lampenvoeten van verguld brons in de vorm van musicerende tempelwachters.

    Une paire de pieds de lampe en bronze doré sous forme de gardiens de temple en musique.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm (66 cm met kap)
    Estimate: € 100 / 120
  • #533

    Een art deco vaas van gekleurd glas.

    Un vase Art Déco en verre de couleur.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm Ø 17,5 cm
    Estimate: € 35 / 45
View all auction items ›

Veiling 24 & 25 September 2019

De veiling is volledig - 900 loten online. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de downloads pagina.

24 September 2019 19:00
25 September 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 September 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More