#406Joe ColomboEen “Boby Trolley” van bruin kunststof. Italië, omstreeks 1970. Gemerkt.
#201“Pastorale scène”. Een XIXde eeuwse gobelin. Kleine restauratie.
”Scène pastorale”. Un gobelin du XIXème siècle. Petite restauration.No longer availableDim. 228 x 560 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#39“Christus auf Golgotha”. Een ingekleurde gravure met gouddruk. Omstreeks 1900.
#833Een decoratief handgeschilderd metalen schaalmodel van een Franse tweedekker.
Une miniature d’un bi-plane en métal peint à la main.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#893Een paar lage messingen kandelaars.
#887Een paar messingen kandelaars. Vlaanderen, XVIIIe eeuw.
#634Een kolompendule van zwartgelakt hout, versierd met inlegwerk. Napoleon III.
#611Een zittende Guan Yin van monochroom wit porselein in de geest van het blanc-de-Chine.
#82Alexandre TielensPeriod: 1868-1959“Neerhof”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Basse-cour”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 30 / 50 -
#454Een polychroom kunststoffen ei. Omstreeks 1930.
Un miroir de cheminée à encadrement doré, un vase fleuri et une tête de lion dans la coiffe. Période Napoléon III. Dégât à la coiffe.No longer availableDim. 172 x 91 cmEstimate: € 100 / 120