Other lots in this auction
-
#344Plaquette “Zeelandia 1900-1950”. Polychroom aardewerk. Achteraan gemerkt: Delft en Porseleyne Fles.
Une plaquette. “Zeelandia 1900 -1950”. Marque au dos: Delft et Porseleyne Fles.No longer availableDim. 30 x 20 cmEstimate: € 25 / 35 -
#15Il BisonteTwee verschillende zilveren hangers met lederen koord. In originele doos en hoesje.
Deux différents pendentifs à corde en cuir. Dans la boîte et le sachet d’origine.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#108“Moeder Gods met Christus”. Een Oekraïense icoon met fraai uitgewerkte messingen riza. Achter glas. XIXe eeuw.
”Mère Sainte et Christ”. Une icône ukrainienne à riza ajouré en laiton. Sous verre. XIXème siècle.No longer availableDim. 35 x 30 cmEstimate: € 200 / 240 -
#720Drie verschillende wandklokjes met meerkleurig porseleinen front. Eén zonder gewichtje.
Trois petites pendules murales à fronts en porcelaine polychrome. Une sans poids.No longer availableDim. h: 16 & 20 cmEstimate: € 30 / 40 -
#121Een albasten kolompendule met messingen monturen. Deksel gerestaureerd. Met slinger en sleutel.
Une pendule en albâtre en colonne à montures en laiton. Couvercle à été restauré. Avec balancier et clé.No longer availableDim. H. 50 cmEstimate: € 100 / 150 -
#240Een ronde briljant in gesloten AIG certificaat van 0,61 ct. Color F. SI2.
Brillant ronde dans un certificat AIG fermé. 0,61 ct. Couleur F. SI2.No longer availableEstimate: € 1000 / 1200 -
#22“Pavillons arborés à la mer par la plûpart des nations”. Een handgekleurde gravure door D. Derveaux.
”Pavillons arborés à la mer par la plupart des nations”. Une gravure peint à la main par D. Derveaux.No longer availableDim. 48 x 39 cmEstimate: € 10 / 15 -
#385Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct. en een centrale saffier van ± 0,30 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,80 ct et d’un saphir central de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 1,70 gEstimate: € 300 / 400 -
#609“Marilyn”. Een zeefdruk naar een werk van Andy Warhol. Uitgave van Sunday B. Morning.
”Marilyn”. Une sériegraphie d’après Andy Warhol. Editée par Sunday B Morning.No longer availableDim. 90x 90 cmEstimate: € 150 / 180 -
#288Een bas-reliëf van terracotta met een voorstelling van dansende en musicerende figuren.
Un bas-relief en terre cuite représentant des figures en musique.No longer availableDim. 25 x 38 cmEstimate: € 80 / 100 -
#519Bloemenstilleven”. Olieverf op papier. Gesigneerd ‘Eugen Arc’.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur papier. Signé ‘Eugen Arc’.No longer availableDim. 18 x 18 cmEstimate: € 80 / 120 -
#139E. Ritburn (?)“Uil”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Hibou”. Aquarelle sur papier. Signature illisible.No longer availableDim. 75 x 55 cmEstimate: € 40 / 60

