Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een regulateurklok. Begin XXste eeuw.

Een regulateurklok. Begin XXste eeuw.

Un régulateur. Début XXème siècle.
Dim. H. 72 cm
SKU: 2409190431.
Auction day: 24 September 2019 19:00
Catalogue #431
Estimate: € 20 / 25
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #602

    Een butlerspiegel in goudgepatineerde lijst.

    Un miroir majordome à encadrement à patine dorée.
    No longer available
    Dim. Ø: 80 cm
    Estimate: € 150 / 160
  • #481
    Val Saint-Lambert

    Twee asbakken van kleurloos kristal versierd met een rund. Onderaan gemerkt. Evenals 12 onderzetters met de tekens van de dierenriem, niet gemerkt.

    Deux cendriers en cristal incolore, décoration de boeuf. Marque sous la base. Et 12 sous-verres à signes zodiaques, pas de marque.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #798

    Engelse tafelklok met houten kast.

    Une pendule de table anglaise en bois.
    No longer available
    Dim. H. 49 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #865

    Een smeedijzeren dubbele kandelaar, gemonteerd als staande lamp.

    Double candélabre en fer forgé monté en lampe.
    No longer available
    Dim. 175 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #35

    Een 14 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,15 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 0,36 ct.

    Bague en or blanc 14 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,15 ct et de saphirs ayant un poids total de ± 0,36 ct.
    No longer available
    Dim. 2,21 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #191
    A. Gaudez

    “Mignon”. Een bronzen beeld. Gesigneerd.

    ”Mignon”. une statue en bronze. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 450 / 550
  • #465

    Een plaasteren zuil.

    Une colonne en plâtre.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #240

    Een ronde briljant in gesloten AIG certificaat van 0,61 ct. Color F. SI2.

    Brillant ronde dans un certificat AIG fermé. 0,61 ct. Couleur F. SI2.
    No longer available
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #27

    Een lot houten voorwerpen, waarbij een kleine ronde spiegel, een kijker, een ingelegd deksel van een kistje, een kruisbeeld, een rond doosje, een houder voor een zakhorloge (zonder stolp) en een speldenkussen. Grotendeels XIXe eeuws.

    Un lot d’objets en bois, dont un petit miroir rond, un couvercle de coffret incrusté, un crucifix, une petite boîte ronde, un porte-gousset sans cloche et un coussin à épingles. La plupart du XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 8 - 50 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #7

    Een lot houtsnijwerk, bestaande uit een lampenvoet met een beer, een wijwatervaatje, een pijpenrekje met karikaturaal mannetje, een lot diertjes en twee reliëfs, waarbij een afbeelding van de stervende leeuw van Luzern.

    Un lot de gravures sur bois, comprenant un pied de lampe avec un ours, un bénitier, un porte-pipes avec un petit bonhomme en caricature, un lot de petits animaux et deux reliefs, dont un représentant le lion mourant de Lucerne.
    No longer available
    Dim. h: 24 - 40 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #62
    Michel Tacq

    “De Beverpatroelje: Het geheim van Diepenbos”. Ed. Dupuis. Eerste druk, 1955. Goede staat. Rug licht beschadigd.

    ”De Beverpatroelje: Het geheim van Diepenbos”. Ed. Dupuis, première édition, 1955. En bon état. Dos avec légers dégâts.
    No longer available
    Estimate: € 45 / 65
  • #575

    Een halfronde eikenhouten wandconsole met notenhouten bies.

    Une console en chêne demi-lune à traits incrustés.
    No longer available
    Dim. b: 83 cm
    Estimate: € 100 / 150
View all auction items ›

Veiling 24 & 25 September 2019

De veiling is volledig - 900 loten online. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de downloads pagina.

24 September 2019 19:00
25 September 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 September 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More