Other lots in this auction
-
#686Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de Perse en laine nouée main.No longer availableDim. 353 x 260 cmEstimate: € 200 / 240 -
#66922 ordonantiën van de Stad Antwerpen “Gheboden ende uitgheroepen by mijnen Heeren, Schouteth, Borgermeesteren, Schepenen ende Raedt der Stsdt van Antwerpen. O.m. van de hand van Philip van Valckenissen, eerste secretaris, Jan Baptista della Faille, schepen, A. Roose, G. de Weerdt, A. Van Liere.
22 ordonnances de la Ville d’Anvers “Gheboden ende uitgheroepen by mijnen Heeren, Schouteth, Borgermeesteren, Schepenen ende Raedt der Stsdt van Antwerpen. O.a. de la main de Philip van Valckenissen, premier secrétaire, Jan Baptista della Faille, échevin, A. Roose, G. de Weerdt, A. Van Liere.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#807Een antieke Japanse stoommand van zwart- en roodgelakt hout met goudkleurige motieven. Omstreeks 1900.
Un panier à vapeur antique japonais en bois laqué noir et rouge et motifs dorés. +- 1900.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 100 / 120 -
#884Een lot Brussels/Parijs’ porselein, bestaande uit zes kopjes met vergulde en meerkleurige decors, waarbij één zonder schoteltje. Twee met een haarscheur. XIXe eeuw.
Un lot de porcelaine de Paris et de Bruxelles, comprenant six tasses à décors polychromes et dorés, dont une sans sous-tasse. deux avec cheveux. XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#396Drie ronde bijzettafeltjes van messing met glazen bladen.
Trois petites tables rondes en laiton à tablettes en verre.No longer availableDim. Ø: 27 - 59 cmEstimate: € 40 / 50 -
#578Een platte en een diepe schotel van blauw en wit Chinees porselein met een decor van vogels in een landschap.
Un plat profond et un plat en porcelaine de Chine bleue et blanche, décor d’oiseaux dans un paysage.No longer availableDim. Ø: 25 & 22 cmEstimate: € 70 / 90 -
#146Een eikenhouten buffetkast met twee deuren onder twee laden onderaan en twee deuren in het opzet. XIXe eeuw.
Un buffet à deux corps en chêne à deux portes sous deux tiroirs et deux portes sur la partie supérieure. XIXème siècle.No longer availableDim. 260 x 126 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#101Twee complete albums met telkens 300 Liebig Chromo’s.
Deux albums chromos Liebig, 300 pièces chacun.No longer availableEstimate: € 120 / 160 -
#588Messingen schijfkandelaar. Gotische stijl, XIXde eeuw. Losse elektrische montage.
Bougeoir en laiton de style gothique. XIXe siècle. Montage à l’électricité amovible.No longer availableDim. H. 48,5 cmEstimate: € 200 / 240 -
#710E. Haegemans“Stilleven met fruit en kruik”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Nature morte, fruits”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#457Vier porseleinen beeldjes waarvan twee Hummeltjes en twee groepjes met putti. Kleine letsels
Quatre statues en porcelaine dont deux Hummels et deux groupes avec des putti. Petits dégâts.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 40 / 50 -
#230Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct. en een centrale saffier van ± 0,50 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,70 ct et d’un saphir central de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 4,05 gEstimate: € 700 / 800

