#426Een aardewerken lampenvoet met oranje glazuur. Jaren ‘60.
#211“Indische olifant”. Een bronzen beeld naar een werk van R. Bugatti.
”Elephant indien”. Une statue en bronze d’après une oeuvre par R. Bugatti.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 1500 / 1600 -
#721Een gestileerd bronzen olifantje op zwart marmeren sokkeltje.
#589“Marokkaanse bruid”. Olieverf op paneel. Gesigneerd ‘Chaïbia’.
”La mariée marocaine”. Huile sur panneau. Signé ‘Chaïba’.No longer availableDim. 24 x 24 cmEstimate: € 200 / 300 -
#722J. Primavesi, WarminsterEen Engelse banjobarometer in notenhouten kast.
#37Een antieke krokodillenlederen dokterstas.
#238Een gepatineerde plaasteren buste in klassieke stijl op een sober aardewerken zuil.
Un buste à patine de style classique sur une colonne en faïence.No longer availableDim. h: 53 + 38 cmEstimate: € 100 / 120 -
#727Twee iconen met beeltenissen van de Moeder Gods van Vladimir en van Kazan.
#384Gianni CastellaniEen handtas van zwart daim en leder met vergulde monturen.
#723Een vaas van rood Muranoglas met een mirafioredecor.
Un vase Murano en verre rouge, décor mirafiori.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 50 / 70