Other lots in this auction
-
#634Een kolompendule van zwartgelakt hout, versierd met inlegwerk. Napoleon III.
Une pendule colonne en bois laqué noir, décorations d’incrustations. Napoléon III.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 200 / 220 -
#117Een vrouwenbuste van bruingepatineerd brons naar een werk van Van de Kerckhove. Gegoten bij Delhove te Brussel.
Un buste féminin en bronze à patine d’après une oeuvre par Van de Kerckhove. Coulé par Delhove à Bruxelles.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 150 / 240 -
#741Drie schotels van blauw en wit Chinees porselein, waarvan twee een paar vormen.
Trois plats en porcelaine de Chine bleue et blanche, dont deux qui forment une paire.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#859Een houten wandklok. De wijzerplaat in achterglasschildering met een handgeschilderd decor van spelende kinderen.
Une pendule murale en bois. Le cadran peint sous verre et décor peint à la main d’enfants qui jouent.No longer availableDim. l: 28 cmEstimate: € 40 / 50 -
#224Célestine Vermoelen“Damesportret. Pauline Vermoelen-Peeters, 1837-1907”. Olieverf op doek. Belgische school, gesigneerd, omstreeks 1935.
”Portrait de dame. Pauline Vermoelen-Peeters, 1837 -1907”. Ecole belge, signée, +- 1935.No longer availableDim. 133 x 90 cmEstimate: € 1000 / 1400 -
#460Twee factices, één van Gucci en één Magnetic van Sabatini.
Deux factices, une de Gucci une Magnetic par Sabatini.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#845Een antiek houten kinderstoeltje.
Une petite chaise pour enfant antique en bois.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 40 / 50 -
#539“Koppel op een terras”. Gemengde techniek op papier. Gemonogrammeerd ‘F.R.’
”Couple et terrasse”. Techniques mixtes sur papier. Monogramme ‘F.R.’.No longer availableDim. 27 x 19 cmEstimate: € 200 / 300 -
#512Jaak SchaepherdersPeriod: 1890-1964“Stilleven met bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 90 x 80 cmEstimate: € 50 / 70 -
#721Een gestileerd bronzen olifantje op zwart marmeren sokkeltje.
Un petit éléphant en bronze sur socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 40 / 50 -
#412Savery“Leeuw in de wildernis”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
”Lion dans la jungle”. Une eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 19 x 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#109P. Van der Blercq (?)“Stilleven met dahlia’s”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Nature morte, dahlias”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 97 x 80 cmEstimate: € 80 / 100

