Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een regulateurklok. Begin XXste eeuw.

Een regulateurklok. Begin XXste eeuw.

Un régulateur. Début XXème siècle.
Dim. H. 72 cm
SKU: 2409190431.
Auction day: 24 September 2019 19:00
Catalogue #431
Estimate: € 20 / 25
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #137

    Zuiltje van marmer (hersteld) met een duivel van verguld metaal en op een basis van kobaltblauw Sèvres porselein (onderaan gemerkt).

    Une colonne en marbre (restaurée) avec un diable en métal argenté et sur une base en porcelaine de Sèvres bleu cobalt. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. H. 39 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #422
    Frans Masereel
    Period: 1889 - 1972

    “Wijk te Antwerpen”. Een houtsnede. gemonogrammeerd in de plaat.

    ”Quartier d’Anvers”. Une gravure sur bois. Monogramme dans la planche.
    No longer available
    Dim. 14 x 11 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #623
    Casper D.

    “Zuid-Afrikaans stamhoofd”. Een buste. Gesigneerd en genummerd 265/300.

    ”Chef de tribu sud-africain”. Un buste. Signé et numéroté 265/300.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #452

    Een paar ingekleurde XIXe eeuwse Engelse gravures, waarbij één met een voorstelling van een jockey.

    Une paire de gravures anglaises du XIXème siècle en couleur, dont une avec une représentation d’un jockey.
    No longer available
    Dim. 8 x 12 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #38

    Een lot meerkleurig Frans aardewerk, bestaande uit een schenkkan, een Madonna met kind en een uiltje. De eerste twee XIXe eeuws. Schilfers.

    Un lot de faïence de France, comprenant une verseuse, une Vierge à l’Enfant et un petit hibou. Les deux premiers du XIXème siècle. Eclats.
    No longer available
    Dim. h: 14 - 41 cm
    Estimate: € 60 / 120
  • #804
    Musima

    Een gitaar.

    Une guitare.
    No longer available
    Dim. l: 93 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #693

    Een plafonnière met messingen montuur en een twaalfhoekige gesatineerd glazen coupe.

    Un plafonnier à montures en laiton et une coupe en verre satinée.
    No longer available
    Dim. Ø: 27 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #760

    Een navigatielantaarn van rood en geel koper. Gemerkt van Tavernier te Oostende.

    Une lanterne de navigation en cuivre rouge et jaune. Marque Tavernier, Ostende.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #69
    Elixir d’Anvers

    Een publiciteitsaffiche uit 1921. Ingelijst.

    Une affiche publicitaire de 1921. Avec encadrement.
    No longer available
    Dim. 67 x 44 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #321

    Een lot van 25 strips van uitgeverij Dargaud, bestaande uit 12 strips van ‘Asterix’, 4 albums van ‘XIII’, 4 albums van ‘Lucky Luke’ en 5 andere.

    Un lot de 25 bandes dessinées par Dargaud, comprenant 12 bandes dessinées d ‘Astérix’, 4 albums de ‘XIII’, 4 albums de Lucky Luke’ et 5 autres.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #528

    Een Japans weegschaaltje van messing en been in houten etui.

    Une petite balance japonaise en laiton et os dans un étui en bois.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 45
  • #122
    W. Wieden

    “Zeilschip Engienie 1880. Cap. Hendrick Janssen”. Gouache. Gesigneerd. Glas gebroken.

    ”Voilier Engienie 1880. Cap. Hendrick Janssen”. Gouache. Signée. Verre cassé.
    No longer available
    Dim. 40 x 57 cm
    Estimate: € 100 / 150
View all auction items ›

Veiling 24 & 25 September 2019

De veiling is volledig - 900 loten online. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de downloads pagina.

24 September 2019 19:00
25 September 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 September 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More