Similar lots by type
-
#577
Een beeldje van een godheid met een mand en bloemen. Onderaan gemerkt en met symbool. Chinees werk, eerste helft XXste eeuw. Op een houten sokkeltje.
Une statue représentant une divinité avec un paniers et des fleurs. Marque à la base, symbole. Oeuvre chinoise, première partie XXième siècle. Sur socle en bois.No longer availableDim. H. 22 cmEstimate: € 240/300 -
#809Giles De Beefe
Een staande klok in gesculpteerde houten kast met koperen uurwerk met tinnen versieringen.
Horloge de vestibule en bois sculpté. Mouvement en laiton, cadran aux motifs en étain.No longer availableDim. 265 x 50 cmEstimate: € 240/360 -
#1086
Staande klok met messingen werk en geel koperen wijzerplaat. In een eikenhouten kast gebeeldhouwd in Lodewijk XV-stijl. Jaren dertig.
Horloge de vestibule au mouvement en laiton et au cadran en cuivre jaune. Meuble en chêne sculpté de style Louis XV. Années 30.No longer availableDim. 231 x 55 cmEstimate: € 200/240 -
#990Lafuente
Een geelkoperen wandklok in barokke stijl.
Horloge murale en cuivre jaune de style baroque.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#941
Een barometer en een wandklok van bruingepatineerd tin, rijkelijk versierd met resp. engelen en kindjes.
Un baromètre et une horloge murale en étain patiné brun, avec décoration d’anges et d’enfants;No longer availableEstimate: € 120/180 -
#641
Een schouwpendule van verguld brons in Lodewijk XV-stijl.
Une pendule de cheminée en bronze, style Louis XV.No longer availableEstimate: € 200/260 -
#239
Een driedelig klokstel, bestaande uit een pendule en twee casolettes van roze marmer en versierd met bronsbeslag. Tijdperk art deco.
Garniture de cheminée comprenant une pendule et deux cassolettes en marbre rose aux montures de bronze. Epoque Art Déco.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 100/150 -
#519Chromachron
Een wandklok in arduinen lijst naar een ontwerp van Tian Harlan. Enkele krassen.
Pendule murale encadrée de pierre de taille d’après un design de Tian Harlan. Quelques griffes.No longer availableDim. 40 x 33 cmEstimate: € 100/140 -
#211Adolphe Mougin
Een Napoleon III pendule in Lodewijk XV-stijl in Boulemarketterie, rijkelijk versierd met bronsbeslag. Onder de wijzerplaat een putto met bloemenmand en bovenaan getooid met een bazuinspelende engel. Omstreeks 1880. Merk op het uurwerk.
Pendule Napoléon III en marqueterie de Boulle richement décorée de bronzes dorés de style Louis XV. Vers le bas un putto au panier de fleurs, vers le haut un ange jouant la busine. Vers 1880. Marque sur le mouvement.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 800/1200 -
#1005Hilaire à Stenay
Een eikenhouten staande klok. Het werk met gedreven geel koper en geëmailleerde wijzerplaat. Eind XIXe eeuw.
Horloge de vestibule en chêne. Le mouvement en cuivre jaune repoussé et à cadran émaillé. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 250 cmEstimate: € 200/400 -
#557
Een beeldje van een godheid met een pijp. Onderaan gemerkt en met symbool. Chinees werk, eerste helft XXste eeuw. Op een houten sokkeltje.
Une statue représentant une divinité avec une pipe. Marque à la base, symbole. Oeuvre chinoise, première partie XXième siècle. Sur un socle en bois .No longer availableDim. H. 18,5 cmEstimate: € 180/220 -
#804
Een staande klok in rijkelijk gesculpteerd eikenhouten kast. Het messingen werk met Westminster slagwerk en met maanstanden. Omstreeks 1900.
Horloge de vestibule en chêne richement sculpté. Important mouvement en laiton à sonnette Westminster et avec positions de la lune. Vers 1900.No longer availableDim. h: 249 cmEstimate: € 400/500 -
#217
Een Lodewijk XV barometer van verguld brons, gedragen door Chronos en bovenaan getooid met een engeltje.
Baromètre Louis XV en bronze doré porté par Chronos et surmonté d’un angelot.No longer availableDim. h: 84 cmEstimate: € 3600/3800 -
#344
Een kolompendule in Napoleon III-stijl met vier getorste zuiltjes en met inlegwerk van messing en paarlemoer. XIXe eeuw.
Pendule à colonnes Napoléon III portée par quatre colonnettes torsadées. Base et coiffe incrusté de laiton et de nacre. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 120/220
Other lots in this auction
-
#695
Een notenhouten zitbank. Omstreeks 1900.
Banc de vestibule en noyer. Vers 1900.No longer availableDim. 87 x 125 cmEstimate: € 120/200 -
#808
Een kruik van blauw en wit Delfts aardewerk. XXe eeuw.
Une cruche en faïence blanche et bleue, Delft. XXième siècle.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 40/50 -
#599
“Icarus Atlanticus. Compositie”. Gemengde techniek met collage. Draagt een handtekening: Lataster.
”Icarus Atlanticus. Composition.” Techniques mixtes et collage. Porte la signature: Lataster.No longer availableDim. 82,8 x 48,7 cmEstimate: € 800/1000 -
#106
Een verlengbare ovale tafel van eikenhout met gecanneleerde poten.
Table ovale à allonges en chêne. Pieds cannelés.No longer availableDim. 130 x 116 cmEstimate: € 120/180 -
#1044
Een eikenhouten wandkapstok met zeven haken.
Portemanteaux mural en chêne, sept crochets.No longer availableDim. b: 153 cmEstimate: € 50/80 -
#536Hamadan
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 215 x 298 cmEstimate: € 220/280 -
#977
Een opgezette piranha.
Un piranha empaillé.No longer availableDim. l: 20 cmEstimate: € 35/45 -
#928
Een paar zeshoekige buikvaasjes van meerkleurig aardewerk. Beschadigingen. Omstreeks 1900.
Paire de vases pansus à long cols en faïence polychrome. Dégâts. Vers 1900.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 50/80 -
#64Frans van GielPeriod: 1892 - 1975
“Boerin en kind in de velden”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysanne et son enfant dans les champs”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 26 x 35 cmEstimate: € 180/260 -
#622
“Naakt in interieur”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Sierk Schröder.
”Nu dans un intérieur.” Huile sur toile. Porte une signature: Sierk Schröder.No longer availableDim. 38 x 28 cmEstimate: € 200/300 -
#872Van den Broek
“Hoeve in een landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ferme dans un paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 90 x 60 cmEstimate: € 80/120 -
#584
“Loosdrecht”. Aquarel. Draagt een handtekening: Smorrenberg.
”Loosdrecht”. une aquarelle. Porte la signature: Smorrenberg.No longer availableDim. 35,5 x 56 cmEstimate: € 250/280