Similar lots by type
-
#182
Een ivoren Corpus Christi op een zwartgelakt kruisbeeld in een vergulde kader in barokke stijl. Eén vingertje manco. XIXe eeuw.
Christ en ivoire sur crucifix en bois noirci dans un cadre baroque doré. Un doigt manque. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 83 cmEstimate: € 1200/1500 -
#691
Een Chinese wijze van gesculpteerd en gepolychromeerd ivoor. Onderaan gesigneerd.
Sage chinois en ivoire sculpté et polychrome. Signature sous la base.No longer availableDim. h: 9,5 cmEstimate: € 60/100 -
#473
“Horen, zien en zwijgen”. Een groepje van gesculpteerd Afrikaans ivoor op een houten sokkeltje.
“Ecouter, regarder et se taire”. Groupe en ivoire sculpté sur socle en bois. Travail africain.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#733
Twee gesculpteerde slagtanden, waarbij één in de vorm van een rij olifantjes en de andere met een olifant en een figuur met het hoofd in de bek van een krokodil. Afrikaans werk, eerste helft XXste eeuw.
Deux défenses sculptées dont une en forme d’une queue d’éléphants, l’autre représentant un éléphant et un personnages avec la tête dans la gueule d’une crocodile. Travail africain, première moitié du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 120/180
Other lots in this auction
-
#165
Een 18 karaats wit en geel gouden broche bezet met 10 diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.
Broche en or jaune et blanc 18 ct sertie de 10 diamants ayant un poids total de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 12,24 gEstimate: € 300/400 -
#169Cipriani Antonio MannucciPeriod: 1882 - 1970
“Jonge vrouw aan de kust”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1928.
“Jeune femme à la mer”. Huile sur toile. Signée et datée 1928.No longer availableDim. 40 x 32 cmEstimate: € 200/300 -
#373
Een westminsterklok.
Pendule Westminster.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#797
Twee verschillende voorstellingen van St.-Jozef van meerkleurig en verguld Brussels porselein.
Deux différentes représentations de Saint-Joseph en porcelaine de Bruxelles polychrome et dorée.No longer availableDim. h: 23 & 20 cmEstimate: € 30/35 -
#283Yves Lohe
“Handen”. Een beeldje van verguld brons. Gesigneerd. We voegen er een klein beeldje van een Britse politieagent aan toe.
“Mains”. Statuette en bronze doré. Signée. Nous ajoutons une petite statuette représentant un agent de police britannique.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 80/100 -
#438
Een lot van vijf Afrikaanse hoofden van gesculpteerd hout.
Lot de cinq têtes africaines en bois sculpté.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#469Mariette De Meulder
“Tijger” & “Veldmuizen”. Pastel op papier. Gesigneerd en resp. gedateerd ‘95 & ‘94.
“Tigres” et “Souris”. Pastel sur papier. Datée et signée 1995 et 1994.No longer availableDim. 41 x 41 cmEstimate: € 80/120 -
#791
Twee boeken:- “In de ban van Mercurius...”. Greta Devos en Ilja Van Damme. Ed. Lannoo 2002.“Grandes demeures”. Nigel Nicolson. Ed. Hachette.
Deux livres:- “In de ban van Mercurius...”. Greta Devos et Ilja Van Damme. Ed. Lannoo 2002.“Grandes demeures”. Nigel Nicolson. Ed. Hachette.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#624Eugène Fehdmer
“Boslandschap in de winter”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Herstelling.
“Paysage boisé en hiver”. Huile sur toile. Signée. Réparation.No longer availableDim. 43 x 61 cmEstimate: € 200/300 -
#160
Een parelsnoer met 18 karaats geel gouden slot bezet met aan beide kanten briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,24 ct.
Collier de perles au fermoir en or jaune 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 0,24 ct.No longer availableEstimate: € 380/450 -
#83
Kleine koets met vier paarden en drie personages. Groepje van polychroom Saksisch porselein. Onderaan gemerkt.
Petite calèche à quatre chevaux et trois personnages. Groupe en porcelaine de Saxe polychrome. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#676Bachtiar
Perzisch tapijt van wol met een gestileerd tuindecor. Handgeknoopt.
Tapis persan en laine décoré d’un jardin stylisé. Noué main.No longer availableDim. 216 x 161 cmEstimate: € 200/300