Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een reisscribaan met wortelnotfineer en messingen beslag. Binnenwerk mooi in orde.
Een reisscribaan met wortelnotfineer en messingen beslag. Binnenwerk mooi in orde.

Een reisscribaan met wortelnotfineer en messingen beslag. Binnenwerk mooi in orde.

Un scribe de voyage avec placage de racine de noyer et garnitures en laiton. Intérieur en bon état.
Dim. 27 x 49 x 19 cm
SKU: 2405220016.
Auction day: 24 May 2022 19:00
Catalogue #16
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #396

    Een handgeknoopte Oosterse wollen loper. Enige slijtage.

    Un chemin de table oriental en laine noué à la main. Usure.
    No longer available
    Dim. 540 x 120 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #237

    Een karaf van geslepen en rood gedubbeld kristal versierd met gegraveerd bloemendecor en vergulde rand.

    Carafe en cristal doublé rouge et taillé ornée d'un motif floral gravé et bord doré.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #301
    Val Saint-Lambert

    Twee zoutvaatjes en een miniatuurvaasje van geslepen kristal, in de massa kobaltblauw gekleurd en met een vergulde fries. Onderaan gemerkt. We voegen er een kobaltblauwe vis van Muranoglas en een kobaltblauw glazen kelkje aan toe.

    Deux salières et un vase miniature en cristal taillé, coloré bleu cobalt dans la masse et à frise dorée. Marqué en bas. Nous ajoutons un poisson bleu cobalt en verre de Murano et un calice en verre bleu cobalt.
    No longer available
    Dim. H: 6-18cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #354

    Drie gesculpteerde gigognetafeltjes in Régencestijl met gecanneerd blad onder glas.

    Trois tables gigognes sculptées de style Régence à tablette cannée sous verre.
    No longer available
    Dim. 42 x 65 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #80

    Een 18 K wit en geelgouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.

    Un pendentif en or blanc et jaune 18 kt serti de diamants d'un poids combiné de +- 0,20 ct.
    No longer available
    Dim. 1,78 g
    Estimate: € 150 / 200
  • #275

    “Moeder met kroost en hondje”. Een meerkleurig porseleinen groepje. Onderaan gemerkt met gekruiste degens onder een ster.

    "Mère avec enfants et chien". Un groupe en porcelaine multicolore. Marqué en bas avec des épées croisées sous une étoile.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #558

    “Dame in bloemenjurk”. Een meerkleurig porseleinen beeld. Gemerkt met gekroonde N.

    « Dame en robe fleurie ». Une statue en porcelaine multicolore. Marqué du N couronné.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #367

    Een paar kleine vaasjes van rookgrijs glas met een gegraveerd en verzilverd en verguld decor. Onderaan gemerkt.

    Paire de petits vases en verre gris fumé à décor gravé, argenté et doré. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #337

    Een getorste glazen kandelaar en een bonbonschaal met deksel (gemerkt Watford Crystal) en een kalebasvaas van kristal. De eerste en laatste gemerkt van Baccarat.

    Un bougeoir en verre torsadé et un plat à bonbon avec couvercle (marqué Watford Crystal) et un vase gourde en cristal. Le premier et le dernier marqués de Baccarat.
    No longer available
    Dim. H: 16-25cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #58

    “Kind met bloem”. Een beeld van monochroom wit biscuit op verguld messingen voet. Gemerkt binnenin.

    "Enfant à la fleur". Une statue en biscuit blanc monochrome sur socle en laiton doré. Marqué à l'intérieur.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #89
    Gerard Jr. Cox
    Period: 1902-1982

    “Meertje aan de heide”. Pastel op papier. Gesigneerd.

    "Lac sur la lande". Pastels sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 41 x 61 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #281
    Val Saint-Lambert

    Een fruitschaal met rond voetstuk van geslepen kristal, deels in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt en genummerd. En met label.

    Coupe à fruits à base ronde en cristal taillé, en partie teinté rouge dans la masse. Marquée et numérotée sous la base. Et avec étiquette.
    No longer available
    Dim. H. 16 cm, Ø 20 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling 24 & 25 Mei 2022

Veiling volledig. 700 Loten. Kijkdagen Vrijdag 20 & Zaterdag 21 Mei - 10.00 tot 17.00

24 May 2022 19:00
25 May 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 May 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More