Other lots in this auction
-
#29Alfred Van NestePeriod: 1874 - 1969
“Straatzicht”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 203/350 buiten de plaat.
"Vue sur la rue". Une lithographie. Signée et numérotée 203/350 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 28 x 38 cmEstimate: € 60/80 -
#676
Een grote volle messingen kandelaar met gegraveerd decor.
Un grand bougeoir en laiton massif à décor gravé.No longer availableDim. h: 142 cmEstimate: € 140/220 -
#313
Een lot van drie aanstekers, waarbij één van Couronne in etui (10 x 8 cm).
Lot de trois briquets dont un de Couronne dans un étui (10 x 8 cm).No longer availableDim. 5,5 - 6,5 cmEstimate: € 30/40 -
#190
Een 18 K wit en roze gouden ring bezet met briljanten en diamant baguettes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct.
Une bague en or blanc et rose 18 kt sertie de brillants et de diamants baguettes d'un poids combiné de +- 0,70 ct.No longer availableDim. 4,92 gEstimate: € 1300/1500 -
#616
Een eikenhouten bijzetkastje met een lade en twee deurtjes in briefpaneel.
Meuble d'appoint en chêne avec un tiroir et deux portes en panneau à lettres.No longer availableDim. h: 110 cmEstimate: € 40/60 -
#116
Een notenhouten buffetmeubeltje met drie laden en telkens een lade en een paneeldeurtje op de hoeken.
Petit buffet en noyer ouvrant à trois tiroirs et chaque fois un tiroir et une porte pleine sur les coins.No longer availableDim. 100 x 117 x 50 cmEstimate: € 50/70 -
#147
“Memento Mori”. Een groengepatineerd bronzen beeld naar een werk van Milo. Op zwart marmeren sokkel.
"Memento Mori". Une statue en bronze à patine verte d'après une oeuvre de Milo. Sur socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 160/200 -
#258
Een vol messingen Engelse deurstopper in de vorm van ‘Punch’. Omstreeks 1900.
Un butoir de porte anglais en laiton en forme de 'Punch'. Vers 1900.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 80/120 -
#69Anto DiezPeriod: 1914 - 1992
“Trekkende boer”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 30/50 buiten de plaat.
« Paysanne itinérante ». Une gravure. Signée et numérotée 30/50 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 47 x 60 cmEstimate: € 80/100 -
#684
Een mokkaserviesje van Limogesporselein met een meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt. Compleet voor zes personen.
Service à moka en porcelaine de Limoges à décor floral multicolore. Marqué en bas. Complet pour six personnes.No longer availableDim. h: 20 cm - 1 cmEstimate: € 40/60 -
#256
Een wandconsole in Lodewijk XVI inspiratie, versierd met gesculpteerde bloemenguirlandes. Met beige marmeren blad. Beschadiging aan het blad.
Console murale d'inspiration Louis XVI, décorée de guirlandes florales sculptées. Avec dessus en marbre beige. Dégât à la tablette.No longer availableDim. b: 97 cmEstimate: € 100/150 -
#218
Een grote messingen kerkkandelaar in barokke stijl.
Un grand chandelier d'église en laiton de style baroque.No longer availableDim. h: 137 cmEstimate: € 100/150