Similar lots by type
-
#550Een ronde eettafel in ‘empire’ stijl met een zwart marmeren blad.
Une table ronde, style Empire, tablette en marbre noir.No longer availableDim. Ø 81 cmEstimate: € 260 / 280 -
#490Een paar wit metalen tafeltjes.
Deux petites tables en métal blanc.No longer availableDim. h.70 cmEstimate: € 130 / 150 -
#9Een miniatuur sextant in een houten kistje. Een replica van een scheepskompas in een houten kistje. Een klein messingen scheepskompas en een ander kompas in een ronde doos met schroefdeksel met opschrift “Makers to the Queen, London 1953”.
Un sextant miniature dans son coffret en bois, une réplique d’une boussole maritime en laiton et un autre compas dans une boite ronde avec couvercle et avec l’écriture “Makers to the Queen, London, 1953”.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#148Een wandklok van goudgepatineerd en gepolychromeerd smeedijzer, versierd mt bloemenranken.
Une horloge murale en fonte polychrome et dorée, décor de fleurs.No longer availableDim. 65 x 103 cmEstimate: € 120 / 200 -
#76Een paar wit metalen mandjes.
Quelques petits paniers en métal blanc.No longer availableDim. h.70 cmEstimate: € 90 / 110 -
#813Een smeedijzeren luchter, versierd met bladeren en met een centrale coupe van gesatineerd glas.
Lustre en fer forgé décoré de feuillages et avec une coupe centrale en verre satiné.No longer availableDim. Ø: 64 cmEstimate: € 150 / 200 -
#206Een metalen schommelbank.
Une balançoire en métal.No longer availableDim. 205 x 140 cmEstimate: € 260 / 300 -
#658Een paar vormstukken.
Deux formes.No longer availableDim. l.62 cmEstimate: € 120 / 140 -
#108Een lot varia, bestaande uit oud landmetermateriaal, passerdozen met inhoud, een pyrometer in originele houten kast, een veldmicroscoop, een oude kappersverstuiver, twee rekenlatten en een weerstandsbrug voor een galvanometer van Siemens & Halske.
Lot varié comprenant du matériel d’arpenteur, des boussoles dans leurs étuis, un pyromètre dans sa boîte d’origine en bois, un microscope de champs, un vaporisateur de coiffeur et un pont de résistance électrique de galvanomètre par Siemens & Halske.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#541Een blauwe porseleinen bloempot. Chinees werk.
Un pot à fleurs en porcelaine bleue. Travail Chinois.No longer availableDim. Ø 32 cmEstimate: € 220° / 240 -
#444Een wit metalen Jugendstil tafeltje met accenten in goudverf.
Une petite table ‘Jugendstil’ blanche aux accents en peinture dorée.No longer availableDim. h. 60 cmEstimate: € 80 / 100 -
#227Een vijfdelige metalen tuinset bestaande uit vier stoelen en een tafel.
Un ensemble de jardin en métal comprenant quatre chaises et une table”.No longer availableEstimate: € 240 / 260 -
#445Een wit metalen Jugendstil tafeltje met accenten in goudverf.
Une petite table ‘Jugendstil’ blanche aux accents en peinture dorée.No longer availableDim. h. 60 cmEstimate: € 80 / 100 -
#4Een theaterkijker van messing en parelmoer. In een houten kistje.
Des lunettes de théâtre en laiton et nacre. dans un coffret en bois.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#471Een glazen schelp.
Un coquillage en verre.No longer availableDim. l.28 cmEstimate: € 40 / 50
Other lots in this auction
-
#122Theo BogaertPeriod: 1915 - 2000“Vrouw met bloemen in een Kempisch landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Femme aux fleurs dans un paysage des Campines”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 80 / 120 -
#188E. Boisseau & J. B. Amy“Figaro”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
”Figaro”. Une statue en bronze à patine brune. Signée.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#102Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983“Winters hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Vue hivernale sur fermette”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 65 x 76 cmEstimate: € 100 / 120 -
#595HerizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine fait main.No longer availableDim. 275 x 365 cmEstimate: € 200 / 300 -
#51Een lot Franstalige boeken:- “Le palais de Fontainebleau” Een fotoboek.- “L’Aiglon”. 1900.- “La Belgique Illustrée”. 1913.- “Larousse des sciences”. 2 delen. 1933.- “Dictionaire national”. 1883.
Un lot de livres en Français:- “Le palais de Fontainebleau” Een album aux photos.- “L’Aiglon”. 1900.- “La Belgique Illustrée”. 1913.- “Larousse des sciences”. 2 volumes. 1933.- “Dictionaire national”. 1883.No longer availableEstimate: € 25 / 40 -
#364Een reeks van drie lithografieën naar werken van Ensor.
Une série de trois lithographies d’après des oeuvres par Ensor.No longer availableDim. 17 x 13 & 17 x 22 cmEstimate: € 60 / 80 -
#542Twee antieke Chinese églomisés met een decor van vogels. Afkomstig uit het Museum van Scheut.
Deux églomisés antiques de Chine avec un décor d’oiseaux. provenance: le Musée de Scheut.No longer availableDim. 41 x 31 cmEstimate: € 200 / 300 -
#662Georges DessaucyPeriod: °1951“Gastéropodine alanguie”. Potlood op papier. Gesigneerd.
”Gastéropodine alanguie”. Crayon sur papier. Signé.No longer availableDim. 70 x 53 cmEstimate: € 120 / 200 -
#321“Jongen met kat”; “Huilend kind” & “Dame met vogel” Drie bronzen beeldjes op marmeren voetstukjes, waarbij het eerste naar een werk van Pilet.
”Garçon et chat”, “Enfant pleurant” & “Dame avec oiseau”. Trois statues en bronze sur socles en marbre, dont la première d’après une oeuvre par Pilet.No longer availableDim. h: 20 - 32 cmEstimate: € 60 / 100 -
#606Een tweeledig meubel met twee paneeldeuren.
Un meuble à deux corps à deux portes panneaux.No longer availableDim. 222 x 104 x 60 cmEstimate: € 100 / 160 -
#489Karel Jan Van den Heuvel“Hooiende boeren”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Fermiers au foin”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 26 x 36 cmEstimate: € 120 / 200 -
#610Indo-WissEen handgeknoopt wollen tapijt.
Un tapis en laine fait main.No longer availableDim. 235 x 175cmEstimate: € 80 / 120




