Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een reliëf van gedreven zilver met een voorstelling van het Heilig Hart in een achthoekig koperen schrijn met verzilverde kader. Chileens werk, XVIIe eeuw.

Een reliëf van gedreven zilver met een voorstelling van het Heilig Hart in een achthoekig koperen schrijn met verzilverde kader. Chileens werk, XVIIe eeuw.

Un relief en argent repoussé représentant le sacré coeur dans un encadrement octogonal en métal argenté. Chili, XVIIe siècle.
Dim. 22 x 17 cm
SKU: 2510160127.
Categories: XVIIe eeuw, Zilver.
Auction day: 25 October 2016 19:00
Catalogue #127
Estimate: € 200 / 240
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #283

    Een reeks van twaalf kleine lepeltjes van zilver. Nederlandse keuren. Tijdperk art deco. In origineel etui. Jaarletter p voor 1925.

    Suite de douze cuillères en argent. Poinçons hollandais. Epoque art déco Dans l’étui d’origine.
    No longer available
    Dim. 76,15 g
    Estimate: € 40 / 60
  • #307

    Een opengewerkt schelpvormig schaaltje van zilver. Keuren van Sheffield en makersmerk ‘JD & S’ voor James Dixon & Sons, 1903. Met importmerk.

    Plat ajouré en forme de coquille en argent. Poinçons anglais, orfèvre JD & S.
    No longer available
    Dim. 226,75 g
    Estimate: € 100 / 120
  • #65

    Een wandelstok met een 800‰ zilveren handvat.

    Canne à manche en argent 800‰.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #301

    Een paar kleine Engelse kandelaars van zilver met makersmerk ‘FC’ voor Frank Cobb & Co, Sheffield 1923.

    Paire de candélabres anglais en argent. Orfèvre FC.
    No longer available
    Dim. 308,65 g - H. 18 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #308

    Een klein plateautje van gedreven zilver, versierd met drie engeltjes en bloemenranken. Engelse keuren.

    Petit plateau en argent repoussé décoré de trois angelots et de guirlandes de fleurs. Poinçons anglais.
    No longer available
    Dim. 269,92 g
    Estimate: € 120 / 200
  • #539

    Een kleine riksja van zilver in kleine presenteervitrine.

    Pousse-pousse miniature en argent dans une petite vitrine de présentation.
    No longer available
    Dim. 27,54 g
    Estimate: € 25 / 30
  • #54

    Een serie van zeven zilveren lepeltjes en zes vorkjes.

    Série de sept petites cuillères et six fourchettes en argent.
    No longer available
    Estimate: € 65 / 75
  • #258

    Twee zilveren pillendoosjes, waarvan één met Duitse keuren. We voegen er twee verzilverde exemplaren aan toe, waarbij één gemerkt van Wiskemann. Gewicht zilver: 73g.

    Deux boîtes à pilules en argent dont une aux poinçons allemands. Nous ajoutons deux exemplaires en métal argenté dont un de Wiskemann. Poids de l’argent 73 g.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 70
  • #303

    Twee verschillende confituurlepeltjes en een setje van een lepel en een vork van zilver. Allen Nederlands gekeurd.

    Deux différentes cuillères à confiture et une suite d’une cuillère et d’une fourchette en argent. Poinçons hollandais.
    No longer available
    Dim. 115,75 g
    Estimate: € 30 / 50
  • #91

    Een tweedelig serveerbestek met 800‰ zilveren handvatten. Jaren ‘20.

    Couvert de service deux pièces aux manches en argent 800‰. Années ‘20.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50

Other lots in this auction

  • #480

    Een halssnoer-plastron van leder en haaienvel.

    Collier-cravatte en cuir et galuchat.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #523

    Cloisonné snuffbottle. Chinees werk.

    Flacon à parfum en cloisonné. Travail chinois.
    No longer available
  • #609

    Een Indische tangka op zijde.

    Tangka sur soie. Travail indien.
    No longer available
    Dim. 112 x 77 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #268

    “Burlend hert”. Een beeld van zamak op een sokkel van onyx en arduin. Jaren ‘30.

    “Cerf bramant”. Sculpture en régule sur socle en onyx et pierre de taille. Années 30.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 160
  • #562
    Utagawa Fusatane
    Period: 1854 - 1888

    “Een jonge vrouw, zijde drogend in een tuin”. Een oude Japanse houtsnede. Gesigneerd.

    “Jeune femme séchant de la soie dans un jardin”. Ancienne gravure sur bois japonaise. Signée.
    No longer available
    Dim. Ø: 14,5 cm
    Estimate: € 180 / 200
  • #43

    Een caféspaarpot van terracotta in de vorm van een eend.

    Tire lire de comptoir en terre cuite en forme de canard.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #80
    Alfred Richard

    “Vrouw met hooischoof”. Terracotta beeld, te gebruiken als vaas. UItgegeven bij Firma Van Hasselt. Gesigneerd.

    “Femme à la gerbe de foin”. Sculpture en terre cuite, pouvant servir comme vase. Ed. Firme Van Hasselt. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #507

    “Masaï”. Een groep van plaaster en kunststof. Afrikaans werk.

    “Masaï”. Groupe en plâtre et plastique. Travail africain.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #740

    Een kleurrijk wandlopertje bezet met kralen en schelpen.

    Couloir mural riche en couleurs serti de perles et de coquilles.
    No longer available
    Dim. 130 x 17 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #695

    Een armband in de vorm van een slang en een slavenarmband van 925 ‰ zilver.

    Bracelet en forme de serpent et un bracelet d’esclave en argent 925‰.
    No longer available
    Dim. 99,87 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #76
    Indo-Bidjar

    Wollen karpet met geometrisch bloemenmotief. Handgeknoopt.

    Carpette en laine à motif géométrique aux fleurs. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 87 x 59 cm
    Estimate: € 25 / 50
  • #593
    Ecuador

    Een geborduurd schapenwollen vestje.

    Veste en peau de mouton brodé.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 oktober 2016

Deze veiling is volledig - 810 loten.

25 October 2016 19:00
26 October 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 October 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More