#177
“Lopende panter”. Een beeld van donkergepatineerd brons.
#121Erich Schmidt-KestnerPeriod: 1877 - 1941
“De baadster”. Een beeld van albast. Meerdere restauraties.
“La baigneuse”. Sculpture en albâtre. Plusieurs restaurations.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 80/120
#500
#434
Een paar fauteuils en cabriolet in Lodewijk XV-stijl van witgepatineerd hout met blauwe bekleding.
Deux fauteuils cabriolets de style Louis XV en bois patiné blanc et revêtement bleu.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#783
Een fauteuil a la Reine van witgepatineerd hout in Lodewijk XVI-stijl.
#797
Een schaal van geslepen kristal, blauw gekleurd in de massa.
#86
Een vergulde bronzen luchter met vier lichten versierd met bloemenguirlandes.
Lustre en bronze doré à quatre lumières décoré de guirlandes de fleurs.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#621
Een siervaas op schotel van messing en handbeschilderd glas in rococostijl, versierd met engeltjes en vrouwenhoofden. XIXe eeuw.
Un vase décoratif sur plateau en laiton et verre peint à la main style Rococo, décoration d’anges et têtes de femmes. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 250/350 -
#496
Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol.
#340Michael Kors
Een rooskleurige roestvrij stalen dameshorloge in originele doos.
#799
Een art deco vaas van purper Booms glas.
#393
Twee paar kandelaars van verguld brons. Het eerste in met twee lichtpunten in Lodewijk XV-stijl en op houten voetstukken, het tweede paar versierd met ramskoppen en op drie voetjes in de vorm van leeuwen.
Deux paires de candélabres en bronze doré. La première à deux lumières de style Louis XV et sur bases en bois tourné, la deuxième décorée de têtes de bélier sur tripodes en forme de lions.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 200/240 -
#648
Een reeks van zes kommetjes van gepolijst onyx. In etui.
#511
Polychrome houten zittende Boeddha.
Bouddha assis en bois polychrome.No longer availableDim. H. 70 cmEstimate: € 100/120