#238Compte D’Artois Limoges
Een handbeschilderd Limoges porselein servies. Medio ‘50, gesigneerd D’Artois. 66 stuks, 5-tal kopjes met lichte breuklijn en enkel bordje met schilferschade aan de rand.
#290
Een 18 karaats witgouden ring bezet met een solitair van +- 0,40 ct.
#22Arsène KennisPeriod: 1888 - 1973
Parkzicht bij herfst, olieverf op het paneel.
#564
#635
Een kunststoffen bureaumeubel uit de jaren 60 van de vorige eeuw naar de Boby trolley van Joe Colombo .
#632M. Chagall
Affiche van Galerie Maeght, juni-juli 1962, gepubliceerd door Mourlot.
#712Elysé SchuermansPeriod: °1938
“Parkzicht in de herfst met een paviljoen in de achtergrond”. Olieverf op board. Gesigneerd rechtsonder.
#62A. De Smet
“Winterlandschap”. Olieverf op paneel.
#259René Dubois
Parijs Straatsicht, olieverf op paneel. Gesigneerd.
Paris Street View, oil on panel. Signed.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 100/150 -
#686
Een Chinese piëdestal in hout en marmer.
#554
Een bronzen beeld van een gezadeld paard. Naar T’ang voorbeeld.
#189Sergio Terzani
“Antinea.” Smeedijzeren lamp met licht-gele Murano coupe.
"Antinea." Wrought iron lamp with light-yellow Murano coupe.No longer availableDim. h 72 cmEstimate: € 220/280