Other lots in this auction
-
#272Frans GhelaerdPeriod: 1902 - 1986
“Zeilboot”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd en gedateerd 1986.
Voilier. Huile sur toile marouflée. Signée et datée 1986.No longer availableDim. 30 x 47 cmEstimate: € 50 / 80 -
#48
Drie verschillende vazen van meerkleurig Delfts aardewerk. Onderaan gemerkt.
Trois vases différents en faïence de Delft multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 37, 50 & 53 cmEstimate: € 60 / 120 -
#283
Een lot kristal, bestaande uit een kleine kleurloze punchbowl met vergulde rand en dito lepel, een lange roze designvaas en een geslepen kleurloze art decovaas.
Un lot de cristal, composé d'un petit bol à punch incolore avec bord et cuillère dorés, d'un long vase rose design et d'un vase art déco incolore taillé.No longer availableDim. H:5-40cmEstimate: € 60 / 80 -
#325
Klein houten beeldje van een staande Boeddha op een gestileerde dubbele lotus. Sri Lanka.
Petite statue en bois d'un Bouddha debout sur un double lotus stylisé. Sri Lanka.No longer availableDim. H. 17,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#229Sarah CohenPeriod: 1910 - 1984
Een paar heidelandschappen, olieverf op paneel. Beide gesigneerd.
Une paire de paysages de landes, huile sur panneau. Les deux signés.No longer availableDim. 18,5 x 24,5 cmEstimate: € 70 / 120 -
#499Lode Verhoeven
“Zicht op Parijs”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1956.
Vue de Paris. Huile sur panneau. Signée et datée 1956.No longer availableDim. 31 x 39 cmEstimate: € 50 / 80 -
#500Hugo BesardPeriod: °1955
“Terra Sacra 2000”. Gemengde techniek.
Terra Sacra 2000. Technique mixte.No longer availableDim. 49 x 39 & 9 x 14,5 cmEstimate: € 120 / 160 -
#62Nicole Halsberghe
“Monnik”. Olieverf op doek. Gesigneerd in potlood.
Moine. Huile sur toile. Signée au crayon.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 100 / 150 -
#288
Picturale schotel met vergulde rand. Porselein. Onderaan gemerkt.
Plat illustré à bord doré. Porcelaine. Marqué en bas.No longer availableDim. Ø:25cmEstimate: € 25 / 35 -
#541
Een tabakspot van opaalglas met een deksel van gedreven en verzilverd metaal. Bijgevoegd een asbak met chroom en gedreven rand van verzilverd metaal.
Un pot à tabac en opaline avec un couvercle en métal martelé et argenté. Un cendrier en chrome et bord martelé en métal argenté est également inclus.No longer availableDim. h: 13 & 19 cmEstimate: € 20 / 25 -
#367
Een Afrikaans houten beeld in de vorm van drie figuren.
Une statue africaine en bois en forme de trois personnages.No longer availableDim. h: 81 cmEstimate: € 60 / 80 -
#18
Een lot Bretoens aardewerk, bestaande uit twee schotels, een vierdelig theesetje, een kandelaar en een theepotje. Merken van Rouen, Dieppe & Desvres.
Lot de poterie bretonne, composé de deux soucoupes, d'un service à thé quatre pièces, d'un bougeoir et d'une théière. Marques de Rouen, Dieppe & Desvres.No longer availableDim. H:5-18cmEstimate: € 50 / 80