#49Ernest Dosschel (?)
“Heidelandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Paysage de bruyères”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 40/60 -
#841
Een XIXe eeuws gefineerd naaikoffertje met spiegel in het deksel.
Un petit coffret de couture à miroir dans le couvercle. XIXème siècle.No longer availableDim. 16 x 35 x 19 cmEstimate: € 80/120 -
#691Hillebrand
“Een vintage bureaulamp met metalen kap en deels verchroomde voet.
#326
Serie van vier art nouveau stoelen, subtiel ingelegd met parelmoer.
#402Yvonne Couron
“Stilleven met bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1940.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signé et daté 1940.No longer availableDim. 33 x 21 cmEstimate: € 30/50 -
#840Primex (Märklin)
3 goederenwagons ( 4587, 440, 4581).
#447
Een paar barokke kandelaars van tin. Tijdperk Lodewijk XV.
#170
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 0,20 ct eet d’un rubis de ± 2,00 ct.No longer availableDim. 4,08 gEstimate: € 350/450 -
#870Primex (Märklin)
Goederenwagon (4587).
Un wagon de marchandise (4587).No longer availableEstimate: € 30/35 -
#177Louis Vuitton
Un sac à main modèle ‘looping’ dans le monogramme. Avec sac. Code data FL .No longer availableEstimate: € 320/380 -
#346
#613Giovani Racca, Bologna
Een Piano Melodico met zwengel. Te reviseren. Bijgevoegd een grote partij muziekboeken. XIXe eeuw. Deksel manco.
Un Piano Melodico à manivelle. A réviser. Nous ajoutons un lot de livres de musique. XIXème siècle. Couvercle manquant.No longer availableDim. 40 x 110 x 55 cmEstimate: € 200/260