Other lots in this auction
-
#488Een beursvormige vaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van een geisha’s in een tuin.
Un vase bursiforme en porcelaine de Chine à décor multicolore de geisha dans un jardin.No longer availableDim. h: 56,5 cmEstimate: € 220 / 260 -
#452Katsuhika Masahisa“The romance of the three kingdoms”. Een Japans vouwboekje met houtsnedes. Tijdperk Meji.
La romance des trois royaumes . Un livret pliable japonais avec des gravures sur bois. Epoque Meji.No longer availableEstimate: € 260 / 300 -
#13T. FagotEen plaquette van geglazuurd aardewerk met een vrouwelijk naakt in reliëf. Gesigneerd.
Une plaque en faïence émaillée avec un nu féminin en relief. Signée.No longer availableDim. 44 x 14 cmEstimate: € 35 / 50 -
#70Een paar 18 K geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats serties de diamants d'un poids combiné de + - 0,50 ct.No longer availableDim. 1 gEstimate: € 500 / 600 -
#197“Kleine ballerina”. Een bronzen beeld naar een werk van Dégas. Op arduinen voetstuk.
Petite ballerine . Une statue en bronze d'après une œuvre de Dégas. Sur un piédestal en pierre bleue.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 240 / 260 -
#507Een deels gepatineerde bronzen Boeddha.
Un Bouddha en bronze partiellement patiné.No longer availableDim. (h: 47 cm)Estimate: € 100 / 140 -
#304“Allegorie op de zodiak”. Een lithografie naar een werk van Mucha. Door de uitgever gesigneerd en genummerd 221/250 buiten de plaat. Met droogstempel “Beaux Arts de France U.S.A.”.
Allégorie du zodiaque . Une lithographie d'après une œuvre de Mucha. Signée par l'éditeur et numérotée 221/250 à l'extérieur de la planche. Avec embossage Beaux Arts de France USA .No longer availableDim. 51,5 x 38,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#115Een bloemvormige broche van 18 K wit en geelgoud bezet met kleine diamantjes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct..
Une broche en forme de fleur en or blanc et jaune 18 carats sertie de petits diamants d'un poids combiné de + - 0,20 ct ..No longer availableDim. 8,80 gEstimate: € 300 / 350 -
#64Charles Van LanduytPeriod: 1854 - 1934“Plattelandszicht met dorp in de achtergrond”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue de campagne avec village en arrière-plan . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 38 x 4( cmEstimate: € 100 / 120 -
#582Een hadgemaakte wit glazen vaas met glazuurdecor.
Un vase en verre blanc préfabriqué avec décor en émail.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 45 / 55 -
#139Georges SteelPeriod: °1923“Straatzicht te Capileira”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1976.
Vue de rue à Capileira . Huile sur toile. Signée et datée 1976.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#8Een paar aardewerken apothekerspotten met tuit. Blauw-witte versiering met engelen en met zwart opschrift “S.Pape.Amb”. Moustier, XIXde eeuw.
Paire de pots de pharmacie en faïence avec bec verseur. Décor bleu et blanc d'anges et avec inscription noire S.Pape.Amb . Moustier, XIXème siècle.No longer availableDim. 15 x 33 x 25 cmEstimate: € 200 / 220




