Other lots in this auction
-
#556Een gebeeldhouwde tweedeurskast in gotische stijl.
Une armoire à deux portes sculptée, style gothique.No longer availableDim. 149 x 156 x 47 cmEstimate: € 200 / 240 -
#148Een wandklok van goudgepatineerd en gepolychromeerd smeedijzer, versierd mt bloemenranken.
Une horloge murale en fonte polychrome et dorée, décor de fleurs.No longer availableDim. 65 x 103 cmEstimate: € 120 / 200 -
#688Een vaas van Chinees porselein met een meerkleurig en verguld decor van de keizerlijke hofhouding.
Un vase en porcelaine de Chine à décor polychrome et doré de la cour Impériale.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 80 / 100 -
#746Een donkergelakte getorste houten zuil.
Une colonne en bois torsadé, laque foncée.No longer availableDim. h: 120 cmEstimate: € 50 / 60 -
#718Een staande Guan-Yin van terracotta naar een voorbeeld uit de Tang en een pompoenvormig theepotje van aardewerk. Het tweede onderaan gesigneerd.
Un Guan Yin en position debout en terre cuite d’après un exemplaire Tang, et une théière en forme de potiron en faïence, signature à la base.No longer availableDim. h: 30 & 8 cmEstimate: € 80 / 120 -
#293Een adelaar van zamak op steen naar een werk van P. Cartier.
Un aigle en régule sur pierre d’après une oeuvre par P. Cartier.No longer availableDim. h: 29,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#579De Poortere“Geometrische compositie.” Lithografie. E.A. Gesigneerd buiten de plaat.
”Composition géométrique”. Une lithographie. Signature E.A. hors planche.No longer availableDim. 38 x 24,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#459Archeologische vondst van textiel met voorstelling van een mannenfiguur. Egypte, periode Amenemhet II (XIIde Dynastie). Toeschrijving door Prof. Whitham.
Une trouvaille archéologique en textile avec une représentation d’une figure masculine. Egypte, période Amenemhet II ( XIIième Dynastie). Attribution par Prof. Whitham.No longer availableDim. 6,5 x 8 cmEstimate: € 50 / 80 -
#63Een mechanisch bronsje in de vorm van een liggende vrouw met wegklapbare gewaden.
Un petit bronze mécanique représentant une femme couchée, vêtements amovibles.No longer availableDim. l: 14 cmEstimate: € 80 / 100 -
#108Een lot varia, bestaande uit oud landmetermateriaal, passerdozen met inhoud, een pyrometer in originele houten kast, een veldmicroscoop, een oude kappersverstuiver, twee rekenlatten en een weerstandsbrug voor een galvanometer van Siemens & Halske.
Lot varié comprenant du matériel d’arpenteur, des boussoles dans leurs étuis, un pyromètre dans sa boîte d’origine en bois, un microscope de champs, un vaporisateur de coiffeur et un pont de résistance électrique de galvanomètre par Siemens & Halske.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#577Een struik met vogels van gebeeldhouwd jade. Chinees werk, begin XXste eeuw.
Un buisson et oiseaux en jade sculpté. Travail chinois, début XXième siècle.No longer availableDim. H. 24 cmEstimate: € 250 / 350 -
#199Peter van den VeldePeriod: 1634 - 1723“Hollandse en Engelse schepen bij een kuststad”. Olieverf op doek. Niet gesigneerd.
“Navires hollandais et anglais près d’une ville côtière”. Huile sur toile. Pas de signature.No longer availableDim. 50 x 57 cmEstimate: € 1500 / 2000

