#82Gustave HelinckPeriod: 1884 - 1954
“Marine met vissersboten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een paar bronzen kaarsenhouders in barokke stijl.
#692
#106
Een theetafel in Lodewijk XV-stijl met twee tabletten.
#96
Een klein secretaire van gefineerd hout in Régencestijl versierd met siervazen van marqueterie met een klapblad met boekenruggen in trompe l’oeil.
Petit bureau en bois de placage de style Régence à décor de vases décoratifs en marqueterie avec abattant aux dos de livre en trompe l'oeil.No longer availableDim. 115 x 55 x 36 cmEstimate: € 80/120 -
#27
#625
Een vintage metalen staande lamp met grote schaal op bol.
#321
Een frans porseleinen doosje van Limoges. Gemerkt onderaan.
#600Titus Genève en F.L.
Twee kleine 18 K geelgouden dameshorloges (één glas gebarsten).
#632
“Abstract”. Inkt op papier. Onleesbaar gesigneerd.
#216
Buffet en chêne à trois portes à panneaux et trois tiroirs et à quatre têtes sculptées.No longer availableDim. 110 x 216 x 64 cmEstimate: € 100/120