Een paar goudkleurig gepatineerde hanglantaarns met 6 hoeken.
A pair of gold-colored patinated hanging lanterns with 6 corners.No longer availableDim. 62cmEstimate: € 75/100 -
#31Distler
Modeltrein. Een oude elektrische startersset op schaal HO in doos.
#321
#678
Een geslepen kleurloze kristallen vaas.
A cut colorless crystal vase.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 40/50 -
#256
Een houten krantenstandaard met 5 metalen houders.
#592
“De breister”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#312Albert van Dyck
“Zicht op Schilde”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
#100
#81
Een albasten Empire pendule met vergulde wijzerplaat en slinger. Er zijn meerdere beschadigingen aan het albast alsook de losse bovenplaat is meermaals gelijmd. XIXde eeuw.
#378
Een licht beige gelobde glaspasta vaas.
#609Jack GodderisPeriod: 1916-1971
#281
Een paar aardewerken panelen met Middeleeuws tafereel. Achteraan gemerkt “Tyrol”.
A pair of earthenware panels with a medieval scene. Marked "Tyrol" on the back.No longer availableDim. 26 x 20cmEstimate: € 60/80