#58
Een Nanking vaas met de afbeelding van een pauw .
A Nanking vase depicting a peacock.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h 26 cmEstimate: € 30 / 40 -
#237
Een kleine nest of tables.
#284
Een kom van Imariporselein met een gelobde rand. Glazuurbarstje.
Bol en porcelaine d'Imari à bord lobé. Fissure à la glaçure.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. Ø: 22 cmEstimate: € 25 / 35 -
#289
Une paire de bougeoirs gothiques en laiton tourné et un similaire monté en lampe.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. H: 25&33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#199
Een balustervaas van Chinees porselein met Cantondecor.
A Chinese porcelain baluster vase with Canton decor.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 48 cmEstimate: € 40 / 50 -
#29
Een lot porselein e.a. polychroom, een dinnerset, beschadigingen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 63.00 € -
#688
Een metalen luchter met 6 lichtpunten, satijnglazen kapjes.
#96
Lot van 2 aardewerken bloempotje in de vorm van varkentjes.
#14
Een vaas van blauw en kleurloos kristal. Niet gemerkt.
Vase moderne en cristal bleu et incolore. Sans marque.No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Dim. h: 27 cmEstimate: € 40 / 50 -
#274Les Corbes
Een fantasie halssnoer bezet met kleine bruine pareltjes en bolletjes.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Estimate: € 30 / 50 -
#259
Een licht bruine fantasie halssnoer bezet met 4 rijen bolletjes e.a.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Estimate: € 30 / 40 -
#24
A lot of Japanese porcelain tea service, decorated with various decor. Consisting of 15 pieces; 6 cups & saucers, sugar bowl, milk jug, plus teapot whose lid is missing and was replaced.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40