Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
een replica van een gotisch halfharnas.

een replica van een gotisch halfharnas. Lengte armen 65 cm.

Réplique d’une cuirasse gotique. Les bras 65 cm.
Dim. l: 55 cm b: 45 cm
SKU: 2509180217.
Categories: Metaal, wapens.
Auction day: 25 September 2018 19:00
Catalogue #217
Estimate: € 120 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #331

    Een grote metalen kandelaar in renaissancestijl, gemonteerd als kamerlamp.

    Un grand candélabre en métal, style Renaissance, monté en lampe.
    No longer available
    Dim. h: 150 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #93

    Een XIXe eeuws cavaleriezwaard met handvat van messing en been en met schede.

    Une épée de cavalerie du XIXème siècle avec manche en os et laiton et fourreau.
    No longer available
    Dim. l: 95 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #15
    Vic Gentils
    Period: 1919 - 1997

    Een verguld metalen hanger in de vorm van een figuurtje. Achteraan gesigneerd en genummerd 107/125.

    Un pendentif en forme d’une figure en métal doré. Signature au dos, ainsi que le numéro 107/125.
    No longer available
    Dim. l: 3,5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #323
    Lodewijk Van Boeckel

    Een smeedijzeren kruisbeeld, versierd met rozen en een losse rozentak. Beide gesigneerd.

    Un crucifix en fonte au décor de roses et une branche de rosier détachée. Signés.
    No longer available
    Dim. h: 45 & 31 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #111

    Een XIXe eeuwse kromme sabel met een gesculpteerd ivoren handgreep. Met schede.

    Un sabre courbé avec manche en ivoire sculpté. XIXème siècle. Avec fourreau.
    No longer available
    Dim. l: 96 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #471

    Een ceremoniële dolk met handvat en schede van hoorn, been en messing.

    Une dague de cérémonie avec manche et fourreau en corne, os et laiton.
    No longer available
    Dim. l: 46 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #71

    Een kleine antieke revolver met penvuurmechanisme en met een houten kolf. Luik, XIXe eeuw.

    Un petit revolver à broche ancien et à crosse en bois. Liège, XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. l: 20 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #48

    Een XIXe eeuwse bajonet en een dolkje met houten handvat.

    Une baïonnette et une petite dague à manche en bois du XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. l: 48 & 33 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #433

    Een reeks van drie metalen Boeddhahoofden in oplopende groottes.

    Une série de trois têtes de Bouddha de tailles différentes - petit, moyen et grand.
    No longer available
    Dim. h: 23 -29 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #101

    Een XIXe eeuws penvuurpistool.

    Un pistolet à broche du XIXème siècle.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 160
  • #58

    Een zwaardbajonet uit Wereldoorlog I.

    Une baïonnette à lame , Première Guerre Mondiale.
    No longer available
    Dim. l: 50 cm
    Estimate: € 80 / 20
  • #63

    Een oude bajonet met schede. Op de rand een inscriptie met datum ‘Juin 1867.

    Une ancienne baïonnette à fourreau. Une inscription au rebord et date ‘Juin 1867’.
    No longer available
    Dim. l: 69 cm
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #727

    Ivoren netsuké in de vorm van een schildpad. Japans werk, eerste kwart XXste eeuw.

    Un netsuke en ivoire en forme de tortue. travail japonais, premier quart du XXème siècle.
    No longer available
    Dim. L. 5,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #104
    A.D. Richter & Co., Rudolstadt

    Anker steenbouwdozen. Een lot van zes oude dozen met bouwsets.

    Un lot de six boîtes de construction.
    No longer available
    Estimate: € 180 / 240
  • #508
    Joris Buseyne

    “Fantasiewezen”. Een beeld van gepatineerd keramiek. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘96.

    ”Être fantastique”. Une statue en céramique. Marque sous la base et datée ‘96.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #629

    Een grote industriële lamp.

    Grande lampe industrielle.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #611

    Een zittende Birmaanse Boeddha van goudgepatineerd hout.

    Un Bouddha assis du Birman en bois patine dorée.
    No longer available
    Dim. h: 118 cm
    Estimate: € 1300 / 1500
  • #621

    Een fontein van blauw geglazuurd aardewerk, opgebouwd uit verschillende delen. Jaren ‘70.

    Une fontaine en faïence à glaçure bleue, en différentes parties. Années ‘70.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #231

    Een dekselvaas van Delfts aardewerk, versierd met een blauw en wit decor van bloemen en vogels en bovenaan getooid met een tempelleeuw. Onderaan gemerkt.

    Un vase à couvercle en faïence de Delft à décor bleu et blanc de fleurs et d’oiseaux, le dessus orné d’un lion de temple.
    No longer available
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #771

    Twee schoteltjes van Chinees porselein, waarbij één met een famille-rosedecor en een ander van Cantonporselein. Beide gemerkt.

    Deux petits plats en porcelaine de Chine, dont un au décor famille-rose et l’autre en porcelaine du Canton. Marqués.
    No longer available
    Dim. Ø: 17,5 & 18 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #187
    Richard Aurili
    Period: 1813-1914

    “Boerenmeisje”. Een buste van meersoortig albast. Achteraan gesigneerd.

    ”Jeune paysanne”. Un buste en albâtre. Signature au dos.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #244

    “Zonsondergang”. Olieverf op paneel. Gesigneerd K. Jongelink.

    ”Coucher de soleil”. Huile sur panneau. Signé: K. Jongelink.
    No longer available
    Dim. 56 x 71 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #329

    “Paaslam”, ingelijst.

    ”Agneau de Pâques”. Encadré.
    No longer available
    Dim. 18 x 13 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #174
    Adriaan Cornelis Van Noort
    Period: 1914 - 2003

    “De Zwarte Dennen nabij Ommen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Les Pins Noirs près de Ommen”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 18 x 24 cm
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 September 2018

De veiling is volledig - 805 loten. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de dowloads pagina

25 September 2018 19:00
26 September 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 September 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More