Similar lots by type
-
#31
Een antieke karnton.
Une baratte ancienne.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#396
Een balustervormige piedestal van eikenhout.
Un piédestal balustre en chêne.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 30 / 40 -
#237
“Sint Antonius en Jezus”. Een houten beeld.
”Saint Antoine et Jésus”. Une statue en bois.No longer availableDim. h: 82 cmEstimate: € 100 / 120 -
#473
Een Afrikaans houten masker, bovenaan getooid met twee vogels.
Un masque africain en bois, décoration de deux oiseaux au dessus.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 100 / 150 -
#493
Een zittende Boeddha van gebeeldhouwd hout op een voetstukje, versierd met ingelegde tekens van parelmoer.
Un Bouddha assis en bois sculpté sur un socle, décorations incrustées en jade.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 120 / 200 -
#286
Een wandconsole van mahoniehout fineer met een grijs marmeren blad.
Une console en bois de placage acajou à tablette en marbre gris.No longer availableDim. b: 98 cmEstimate: € 120 / 200 -
#728
Twee Afrikaanse beeldjes.
Deux statues africaines.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#86
Een vintage salontafel in de vorm van een blaasbalg.
Une table de salon vintage sous forme de soufflet.No longer availableDim. l 129cm , h: 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#573
Een staande Boeddha van goudgepatineerd hout, versierd met glazen inclusies. Restauratie aan de linkerhand.
Un Bouddha debout en bois, décoration d’inclusions en verre. Réparation à la main gauche.No longer availableDim. h: 79 cmEstimate: € 160 / 240 -
#497
Een Afrikaans houten voorouderbeeld.
Une statue ancestrale africaine en bois.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 80 / 120 -
#206
Een tweeledige eikenhouten tweedeurs vitrine met onderaan een openklapbaar blad en bovenaan versierd met een acanthusblad in de kuif.
Une vitrine à deux corps en chêne, le bas à tablette rabattable et le dessus est décoré d’une feuille d'acanthe dans la coiffe.No longer availableDim. h: 143 cmEstimate: € 300 / 500 -
#563
Een staande Boeddha van goudgepatineerd hout.
Un Bouddha debout en bois patiné doré.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 150 / 200 -
#518
Een reeks van zeven Afrikaanse houten maskers.
Une série de sept masques africains en bois.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#231
Een houten replica van een meesterstuk in de vorm van een traphal onder een koepel.
Une réplique d’une pièce de maîtrise formant dôme au double escalier.No longer availableDim. h: 40,5 cmEstimate: € 200 / 220 -
#477
Een piëdestal van gebeeldhouwd hardhout, gedragen door een gevleugelde tempelleeuw met glazen oogjes.
Un piédestal en bois dur sculpté, porté par un lion de temple à ailes aux yeux en verre.No longer availableDim. 105 x 35 cmEstimate: € 120 / 200 -
#414
Een lot van twee koffiepotten en een koperen lamp.
Un lot de deux moulins à café et une lampe en cuivre.No longer availableDim. h : 39 cmEstimate: € 30 / 40 -
#57
Een mannenfiguur van gebeeldhouwd hout op voetstukje. Zonder armen.
Une forme masculine en bois sculpté sur socle. Sans bras.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 80 / 120 -
#774
Een zwartgelakt houten kistje met een secreet in het deksel. XIXe eeuw.
Un coffret en bois laqué noir à secret dans le couvercle. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#96
Een vintage salontafel met ingelegde blauwe steen.
Une table de salon vintage à tablette en pierre bleue.No longer availableDim. l : 130, h: 45 cmEstimate: € 40 / 60 -
#478
Twee verschillende Afrikaanse scepters van gebeeldhouwd hout.
Deux sceptres africains différents en bois dur sculpté.No longer availableDim. l: 44 & 63 cmEstimate: € 50 / 80 -
#326
Een eikenhouten salontafeltje, aan de vier zijdes uitklapbaar.
Une petite table de salon , les côtés rabattables.No longer availableDim. 44 x 97 cmEstimate: € 80 / 100
Other lots in this auction
-
#332A. Remy
“Baadster aan zee”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1906.
”Baigneuse au bord de mer”. Huile sur carton. Signé et daté 1906.No longer availableDim. 35 x 12 cmEstimate: € 80 / 120 -
#757
Een oude houten sigarenvorm.
Une forme à cigares en bois ancien.No longer availableDim. l: 55 cmEstimate: € 25 / 30 -
#54MasquelierPeriod: 1741-1811
“Seconde vue d’Ostende”.”. Een kleurengravure naar O. Le May. Edit: Amis des Arts.
”Seconde vue d’Ostende”. Une gravure en couleurs d’après O. Le May. Edit: Amis des Arts.No longer availableDim. 45 x 60 cmEstimate: € 40 / 50 -
#340
Een paar art nouveau 18 karaats geel gouden hemdenknoopjes en drie bezet met parels.
Une paire de boutons-manchettes en or jaune 18 ct Art Nouveau et trois autres sertis de perles.No longer availableDim. 7,80 gEstimate: € 150 / 200 -
#14Frans HensPeriod: 1856 - 1928
“Aanlegsteiger op de Schelde”. Ets. Gesigneerd en gedateerd 1896.
”Embarcadère sur l’Escaut”. Une eau-forte. Signée et datée 1896.No longer availableDim. 18 x 23 cmEstimate: € 20 / 30 -
#275
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger in de vorm van een bloem van jade bezet met één briljantje.
Une chaîne en or blanc 18 ct et pendentif en forme de fleur en jade et serti d’un brillant.No longer availableDim. 5,97 gEstimate: € 150 / 200 -
#653Val St. Lambert
“Prince de Gales” Een glasservies in kristal. 42 stuks.
”Prince de Galles”. Un service à verres en cristal. 42 pièces.No longer availableEstimate: € 200 / 220 -
#686Kayseri
Een zijden tapijtje gedecoreerd met levensboom.
Un petit tapis en soie, décor d’un arbre de vie.No longer availableDim. 104 x 61 cmEstimate: € 300 / 400 -
#36
Twee kleine gebeeldhouwde stoeltjes in Regencestijl met verschillende bekleding.
Deux petites chaises sculptées style Régence, revêtements différents.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#32
Een oude kaart van Brabant uit een atlas. Laat XVIIIe eeuw.
Une carte du Brabant ancienne venant d’un atlas. Fin XVIIIe siècle.No longer availableDim. 42 x 52 cmEstimate: € 100 / 120 -
#620
Een ronde tafel op centrale poot, eindigend in vier voluten. Verlengbaar met twee klapbladen. We voegen er zes stoelen met rieten zit aan toe.
Une table ronde sur un pied central se terminant en quatre volutes. Allongeable avec deux tablettes rabattables. Nous ajoutons six chaises avec assises en roseau.No longer availableDim. Ø: 118 cm + 2 x 26 cmEstimate: € 80 / 150 -
#93
Een gedeelte kaststel van polychroom Delfts aardewerk. Drie dekselvazen en een hoornvaas. Onderaan gemerkt van de Lampetkan. Diverse herstellingen.
Une partie d’une garniture de cheminée en faïence de Delft comprenant trois vases à couvercle et un vase corne. Marque sous la base: Lampetkan. Diverses réparations.No longer availableEstimate: € 80 / 120