Similar lots by type
-
#775Een paar gepolychromeerde houten kandelaars omstreeks 1900. Eén met schade aan de rand.
Une paire de candélabres en bois polychrome. +- 1900. Un avec un dégât au bord.No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#456Een piedestal van Chinees hardhout met marmeren blad.
Un piédestal en bois dur chinois et tablette en marbre.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 60 / 100 -
#629Een paar zeshoekige Chinese lantaarns van hout en glas, waarbij één met een decor van personages en één met vogels op bloeiende takken.
Paire de lanternes chinoise en bois et verre, l’une à décor de geisha, l’autre aux oiseaux sur des branches fleuries.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 120 / 160 -
#227“Moeder en kind”. Een houten beeldhouwwerk.
“Mère et enfant”. Sculpture en bois.No longer availableDim. h: 84 cmEstimate: € 30 / 50 -
#635Twee mannenfiguren van gebeeldhouwd hout. Zuidoost Azië.
Deux personnages masculins en bois sculpté. Asie du Sud-Est.No longer availableDim. h: 53 & 58 cmEstimate: € 100 / 160 -
#337Een paar engeltjes van goudgepatineerd hout.
Deux petits anges en bois doré.No longer availableDim. l: 26 cmEstimate: € 40 / 50 -
#777Een Afrikaans houten voor werp op een metalen voetstukje. Vermoedelijk Ethiopië.
Un objet africain sur un socle en bois. Probablement Ethiopie.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 20 / 25
Other lots in this auction
-
#706Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Une carpette d’Orient en laine nouée à la main.No longer availableDim. 212 x 117 cmEstimate: € 80 / 120 -
#588Een grote dekselvaas van Chinees porselein met een decor van vissen.
Un grand vase à couvercle en porcelaine de Chine, décor de poissons.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 240 / 280 -
#210Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,35 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,35 ct.No longer availableDim. 5,90 gEstimate: € 2500 / 2800 -
#286Een tombeaucommode van gefineerd hout met drie laden, bronzen trekkers en beslag en een marmeren blad.
Une commode tombeau en bois de placage à trois tiroirs, montures en bronze et tablette en marbre.No longer availableDim. 85 x 119 x 51 cmEstimate: € 200 / 300 -
#534“De Hoeve”. Gehoogde houtskooltekening. Draagt een handtekening: Weissenbruch.
”La Ferme”. Fusain rehaussé. Porte la signature: Weissenbruch.No longer availableDim. 17 x 32 cmEstimate: € 200 / 240 -
#527Vier kleine iconen en een triptiek. Recent werk.
Quatre petites icônes et un triptyque. Travail récent.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#440Een wandklokje van porselein van Herend.
Une pendule murale en porcelaine de Herend.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 20 / 40 -
#531Een achthoekige schotel van Chinees porselein met een blauw op wit landschapsdecor. Schilfer.
Un plat hexagonal en porcelaine de Chine avec un décor de paysage bleu et blanc.No longer availableDim. 38 x 29 cmEstimate: € 180 / 240 -
#289“Dreef”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Allée”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 45 x 53 cmEstimate: € 50 / 80 -
#38Een paar allegorische beeldjes van zamak op houten voetstuk. XIXe eeuw. Eéntje beschadigd aan het handje.
Deux statues allégoriques en régule sur socle en bois. XIXième siècle. Un dégât à une main.No longer availableDim. h: 27 & 29 cmEstimate: € 50 / 60 -
#307Mont St. Michel.Een koe van meerkleurig Frans aardewerk met bovenaan een tonnetje en met twee kopjes. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw.
Une vache en faïence française polychrome, au dessus deux tasses et un petit tonneau. Marque sous la base. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 120 / 180 -
#160Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,53 ct. en een centrale amethist van ± 4,93 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,53 ct et une améthyste centrale de ± 4,93 ct.No longer availableDim. 7,30 gEstimate: € 1800 / 2000

