#268
“Moeder met kinderen”. Een bronzen groep.
#419
#176
Een zitbank van gesculpteerd en goud gepatineerd hout in Lodewijk XV-stijl.
Un banc en bois sculpté et à patine doré style Louis XV.No longer availableDim. 95 x 130 cmEstimate: € 360/400 -
#800
Un lot de bijoux de fantaisie, dont des colliers, chaînes et une montre pour dame Tissot.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#552De Cock
“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 142 cmEstimate: € 80/100 -
#674Joseph Dirk Uittenbogaard
“Waterlandschap met eenden”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage fluvial et canards”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 64 x 80 cmEstimate: € 80/120 -
#794
‘Pinocchio”. Een chromo-album van De Beukelaer. Drie plaatjes ontbreken.
”Pinocchio”. Un album chromo De Beukelaer. trois images manquantes.No longer availableEstimate: € 15/20 -
#486
Handgeknoopt Kashmir tapijt van wol en zijde.
#408
“St. Rochus.” Beeldje van Andenne porselein.
”Saint Roch”. Une statue en porcelaine d’Andenne.No longer availableDim. h 20 cmEstimate: € 30/40 -
#473
Een Afrikaans houten masker, bovenaan getooid met twee vogels.
#62N. De Pondt
“Mediterraan havenstadje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Ville portuaire méditerranéenne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 60/100 -
#504Pierre Alechinsky
“Compositie”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat.
”Composition”. Une lithographie. Signée hors planche.No longer availableDim. 36 x 53 cmEstimate: € 200/260