Similar lots by type
-
#318
“Zittende Boeddha”. Beeld van donker gepatineerd brons.
“Bouddha assis”. Sculpture en bronze à patine foncée.No longer availableDim. H 30 cmEstimate: € 200/240 -
#346E. Carlier
“De landbouwer”. Een bronzen beeld. Gesigneerd.
“Le paysan”. Sculpture en bronze. Signée.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 280/320 -
#428
Buste van brons. Donker patina. Gemonogrammeerd WW.
Buste en bronze. Patine foncée. Monogramme WW.No longer availableDim. H. 49 cmEstimate: € 900/1000 -
#698
Een racewagen uit de jaren ‘20 van verzilverd brons.
Modèle d’une voiture de course des années ‘20 en bronze argenté.No longer availableDim. L 54 cmEstimate: € 160/180 -
#477
Twee verschillende dienaren van brons, waarvan één met een schelp en de ander op marmeren sokkel en als kandelaar.
Deux statuettes en bronze représentant des servants, l’un avec une coquille, l’autre sur un socle en marbre et formant candélabre.No longer availableDim. h: 25 & 32 cmEstimate: € 80/120 -
#774
Bronzen buste van een Chinese krijger op marmeren sokkel.
Buste en bronze d’un guerrier chinois. Sur socle en marbre.No longer availableDim. H 87 cmEstimate: € 1500/1600 -
#216J. Neutek
“De hardloper”. Een beeld van bruingepatineerd brons op een arduinen sokkel. Gesigneerd.
“Le coureur”. Sculpture en bronze à patine brune sur socle en pierre de taille. Signée.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 220/260 -
#338
Een matador van donkergepatineerd brons op een arduinen sokkel.
Matador en bronze à patine foncée sur socle en pierre de taille.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 120/180 -
#764
Een hexagonale hallantaarn van brons en glas.
Lanterne de vestibule hexagonale en bronze et verre.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 120/180 -
#738
“Omhelzing”. Beeld van donker gepatineerd brons. Naar een werk van A. Archipenko.
“L’étreinte”. Sculpture en bronze à patine foncée. D’après un oeuvre par Archipenko.No longer availableDim. H 70 cmEstimate: € 1300/1500 -
#331Lalouette
“Meisje met tamboerijn”. Een beeld van verzilverd brons.
“Fille au tambourin”. Statuette en bronze argenté.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 360/400 -
#417
Een mannenhoofd van brons. NIgeria.
Tête d’homme en bronze. Nigeria.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 80/120 -
#790
“Slangenbezweerder”. Beeld van donker gepatineerd brons op arduinen sokkel.
“Le charmeur de serpent”. Sculpture en bronze à patine foncée sur socle en pierre de taille.No longer availableDim. H 34 cmEstimate: € 120/140 -
#397
Een kleine beer van donker gepatineerd brons.
Petit ours en bronze à patine foncée.No longer availableDim. L 13 cmEstimate: € 60/100 -
#731
Een ram van donkergepatineerd brons. Afrikaans werk.
Bélier en bronze à patine foncée. Travail africain.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 400/500 -
#641
Een mannelijke en een vrouwelijke Fo-hond van brons. Chinees werk, omstreeks 1900.
Couple de chiens Pho en bronze. Travail chinois, vers 1900.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 100/150 -
#727
Een paar bronzen kandelaars in art-decostijl met vier lichtpunten gedragen door een knielende naakte vrouw.
Paire de candélabres en bronze de style art déco à quatre lumières portées par une femme nue agenouillée.No longer availableDim. H 33 cmEstimate: € 450/500 -
#408
Een paar bronzen wandornamenten in de vorm van Afrikaanse hoofden.
Paire d’ornements en bronze en forme de têtes africaines.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 60/100 -
#402
Een paar bronzen girandoles met kristallen pendeloques.
Paire de girandoles en bronze aux pendeloques en cristal.No longer availableDim. H 61 cmEstimate: € 160/180 -
#767
Een bronzen halluchter met zes lichtpunten in de geest van de barok.
Lustre de vestibule en bronze à six lumières. Style baroque.No longer availableDim. h: 105Estimate: € 90/110 -
#136Jarnost Gause
“De vioolspeler”. Een beeld van gepatineerd brons. Gesigneerd.
“Le violoniste”. Sculpture en bronze patiné. Signée.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 400/500 -
#166Jef Lambeaux
Een vrouwenbuste van donkergepatineerd brons. Gesigneerd.
Buste de femme en bronze à patine foncée. Signé.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 1400/1500 -
#13
“Staand naakt”. Een bronzen beeldje op groen marmeren sokkel. “Getekend ‘Philippe’.
“Nu debout”. Statuette en bronze sur socle en marbre vert. Signée Philippe.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 220/240 -
#733
Een luipaard van donkergepatineerd brons. Afrikaans werk.
Léopard en bronze à patine foncée. Travail africain.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 140/200
Other lots in this auction
-
#670
Een oude reiskoffer van cognackleurig leder.
Coffre de voyage ancien en cuir de couleur cognac.No longer availableDim. H 42 cmEstimate: € 40/50 -
#483
Een zadeltas, twee kussens en een halsversiering van wol. Oosters werk.
Une sacoche, deux coussins et une décoration de cou en laine. Travail oriental.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#487
Twee Indische godsbeeldjes van brons.
Deux divinités indiennes en bronze.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#277
Een lot van zes kleine hoornvaasjes van Brussels porselein met een meerkleurig bloemendecor. Omstreeks 1900.
Lot de six cornets en porcelaine polychrome à décor de fleurs. Bruxelles, vers 1900.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#373
Een lot porselein, bestaande uit een theepotje, een suikerpot, een siercoupe, schoteltjes, asbakken, een kom en een dekseldoos. Merken van Limoges en Parijs.
Lot de porcelaines comprenant une théière, un sucrier, une coupe décorative, des plats, des cendriers, un bol et une boîte couverte. Marque de Limoges et de Paris.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#447
Twee borden van blauw en wit Imariporselein.
Deux assiettes en porcelaine d’Imari bleue et blanche.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#206Goum
Perzisch wollen tapijt met een gestileerd tuinmotief. Handgeknoopt.
Tapis peran en laine au décor d’un jardin stylisé. Noué main.No longer availableDim. 360 x 275 cmEstimate: € 800/1200 -
#496F. V. D. Mert
“Plattelandszicht met tractor”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de campagne au tracteur”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 59 x 67 cmEstimate: € 50/80 -
#287
Twee olielampen van opaalglas met gedrukte afbeeldingen van Napoleon en Josephine op de buik.
Deux lampes à huile en opaline. Sur la panse les effigies imprimées de Napoléon et de Joséphine.No longer availableDim. H 71 cmEstimate: € 40/60 -
#12Firmin Verhevick
“Stilleven met drie bloemenvazen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux vases fleuris”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 80/120 -
#86
Een zilveren schotel met een gegraveerd decor. Vermoedelijk Belgisch, 800 ‰.
Plat en argent au décor gravé. Probablement belge, 800‰.No longer availableDim. ± 586 gEstimate: € 300/360 -
#546
Een paar tuinvazen in Lodewijk XIV-stijl van terracotta op sokkels.
Paire de jardinières de style Louis XIV en terre cuite sur socles.No longer availableDim. h: 106 cmEstimate: € 460/500